کلوب بچه های ژنتیک

genetiki

New member
agha man genetike emery motarjem mohamad taghi akbario daramm!fargh mikone ba tarjome mohamad reza nouri???????:33:

dilak

New member
اونم کتاب خوبی هست ولی دوستم برا ارشد ژنتیک همین کتاب رو خونده بود و رتبه 55 شده
استادمون هم با این کتاب قبول شده بود
منم تهیه کردم همین کتاب رو درک مطالبش نسبت به کتابای دیگه خیلی خوبه
نجات مهدیه برا تست زدن خیلی مناسبه

fateme67

New member
سلام به همه بچه های ژنتیک حالتون خوووووووووووووووووبه؟بچه ها حتما رفرنسارو خوب خوب بخونید انقد که ملکه ذهنتون بشه هیچ جای کتابو دست کم نگیرین نگین به درد نمیخوره ازش سوال نمیاد چون دقیقا از همونا سوال میاد!!!!!!!!!!!!!تو بیوشیمی همه چرخه های متابولیسمی رو مو به مو بخونید.خلاصه کنکور خیلی چیز سختی نیس شما اگه دقیق بخونید حتما حتما قبول میشید.:thumbsupsmileyanim:

fateme67

New member
من که امسال کنکور دادم احتمالا قبول میشم ولی اگه نشدم حتما با خوندن گروهی مواااااااااااااافقم.

estel

New member
آره اصلا کسی این طرفا پیداش نیست خود منم موندم بین ویروس شناسی با ژنتیک
نمیدونم کدومو شرکت کنم

elahe

New member
برای ژنتیک کتاب ژنتیک پزشکی امری ترجمه لیلا یوسفیان و حسن وحید نژاد، تحت نظارت دکتر مدرسی و دکتر تبریزی رو بگیرید
فوق العادس

negar62

New member
البته یه توصیه دوستانه دارم ! اونم اینه که همیشه رفرنسی رو بخونین که نویسندش طراح سواله ! مثل جناب دکتر دلویی! البته واسه شروع و درک بهتر مطالب کتابش واقعأ لازمه یه کتاب دیگه خونده بشه مث ژنتیک نجات مهدیه . هم تستاش هم خود نکاتش . موفق باشین:ad54ad:

dilak

New member
آره اصلا کسی این طرفا پیداش نیست خود منم موندم بین ویروس شناسی با ژنتیک
نمیدونم کدومو شرکت کنم
نمی خوام تو کارت دخالت باشه ولی به نظر من ژنتیک خیلی بهتر از ویروس هست از نظر بازار کار می گم
ولی تحقیق کن بهترین انتخاب رو داشته باشی از رو علاقه
من ترم 4 بودم تحت تاثیر استاد ویروس شناسی می خواستم ویروس بخونم چنتا کتاب خوندم دیدم نده علاقه ندارم
بعد وقتی درس ژنتیک رو پاس کردم دیدم نه واقعا این رشته رو دوس دارم و الانم خیلی لذت می برم ازش
سعی کن انتخابت از رو علاقه هم باشه
ولی زود تصمیم بگیر رو اون رشته تمرکز کن که بتونی قبول شی
موفق باشی

fatiguli

New member
سلام بچه ها من موندم بیوشیمی بالینی شرکت کنم یا ژنتیک ؟ تو ایران ی رشته هر چقدر تخصصی تر میشه کار پیدا کردن سخته ژنتیک از بیوشیمی تخصصی تره نظر شما چیه؟

fateme67

New member
سلام بچه ها من موندم بیوشیمی بالینی شرکت کنم یا ژنتیک ؟ تو ایران ی رشته هر چقدر تخصصی تر میشه کار پیدا کردن سخته ژنتیک از بیوشیمی تخصصی تره نظر شما چیه؟
به نظرمن ژنتیک بازار کار بهتری داره.ولی تو هر2 اگه حالا هرکدومو انتخاب کردی بتونی دکتراشو بخونی دیگه عالی میشه.ولی با مدرک ارشدش باز ژنتیک بهتره حالا تصمیم با خودته و ببینی به کدوم علاقه بیشتری داری.

بالا