کلوب بچه های ژنتیک و سلولی مولکولی

آفاق

New member
سلام
کسی سایتی رو که میشه ازش بیوشیمی دکتر احسانی رو خرید کرد میشناسه؟

solmaz86

New member
سلام ،میشه بهترین منابع برا ارشد ژنتیکو بپرسم؟؟؟؟؟ ممنون میشم

omid9030

New member
نه عزيز من
ميتونم بگم حرفتون رو قبول ندارم؟:smiliess (4)::
تازه همون بچه هاي علوم ازمايشگاهي هم به ازمايش هاي طبي و.. وارد نيستن اخه خودشون بهم گفتن
مطمئن باش همه كسايي كه فارغ تحصيل ميشن روش كاررو بلد نيستن وبايد دستور كار رو بخونن
تازه اكثر ازمايش هاي تشخيص طبي رو بچه هاي سلولي مولكولي رو تو از فيزيولو‍‍ژي خوندن ..ما كه اينجوري بوديم
ميدوني من برگه ازمايش هاي اقواممون رو خودم تفسير ميكنم
بچه هاي بيولوژي نبايد خودشون رو دست كم بگيرن[/QU

دروود بر شما خوب شرایط شما اینجوریه ولی من نمونه زنده شو دیدم وقتی میبینم اصلا اجازه ورود به ازمایشگاه نمیدن چی بگم به نظر من با مدارک بالاتر بریم ازمایشگاه خیلی بهتره دوست گرامی لیسانس گرفتن راهی برای ورود به ارشد اگر کسی میخاد درس بخونه ولی نظر من لیسانس دیگه جذابیتی نداره پس واقعا اگر وارد این رشته ها شدیم باید به مقاطع بالاتر فکر کنیم و در ضمن آزمایشگاه های ما طبی نیست ما علوم پایه هستیم
دوست گلم اظهارات شما درسته
من نمیدونم شما کدوم گرایش زیست مولکولی بودین
من میدونم ما علوم پایه هستیم ولی ببین تو از هایی که ما پاس کردیم (والبته استادای خوبی داشتیم )مثل بیوشمی :اکثر ازمایش های بیوشیمی بالینی رو به ما گفتن
وهمین طور میکروب و از فیزیولوژی که اکثر تست های هماتوبود رو یاد گرفتیم
شاید الان به من بگید فلان ازمایش چطوریه بلد نباشم ولی همین که دستور کار رو ببینم میتونم انجومش بدم بچه های علوم ازمایشگاهی که از دوستام هستن همین طور هستن
پس کافیه نظر مسئول ازمایشگاه رو جلب کنی (مثلا میتونیم تمام از ها رو گیر اورد و مسلط شد )البته نظر شما رو هم قبول دارم که با لیسانس زیاد نمیشه کاری کرد
تازه من دیدم بعضی از ازمایشگاها یه ازمون ورودی میذارن تا افرادی که مستحق هستن وارد ازمایشگاه بشن
حرف من اینه که ما نباید به این حرف که علوم پایه هستیم خودمون رو از بچه های وزارت بهداشت کم تر بدونیم میتونیم لیاقت خودمون رو نشون بدیم وازونا جلوتر بزنیم
الان همکلاسی های من تو ازمایشگاههی شیراز کار میکنن
یا علی
از من ناراحت نشی ا؟:riz304:

farzanee20

New member
البته نمام این چیزایی که شما گفتین بستگی به دانشگاهتون داره واینکه چقد امکانات برایه انجام ازمایشات داشته باشه والبته استادایی که به فکر دانشجو باشن.......

love virology

New member
دوست گلم اظهارات شما درسته
من نمیدونم شما کدوم گرایش زیست مولکولی بودین
من میدونم ما علوم پایه هستیم ولی ببین تو از هایی که ما پاس کردیم (والبته استادای خوبی داشتیم )مثل بیوشمی :اکثر ازمایش های بیوشیمی بالینی رو به ما گفتن
وهمین طور میکروب و از فیزیولوژی که اکثر تست های هماتوبود رو یاد گرفتیم
شاید الان به من بگید فلان ازمایش چطوریه بلد نباشم ولی همین که دستور کار رو ببینم میتونم انجومش بدم بچه های علوم ازمایشگاهی که از دوستام هستن همین طور هستن
پس کافیه نظر مسئول ازمایشگاه رو جلب کنی (مثلا میتونیم تمام از ها رو گیر اورد و مسلط شد )البته نظر شما رو هم قبول دارم که با لیسانس زیاد نمیشه کاری کرد
تازه من دیدم بعضی از ازمایشگاها یه ازمون ورودی میذارن تا افرادی که مستحق هستن وارد ازمایشگاه بشن
حرف من اینه که ما نباید به این حرف که علوم پایه هستیم خودمون رو از بچه های وزارت بهداشت کم تر بدونیم میتونیم لیاقت خودمون رو نشون بدیم وازونا جلوتر بزنیم
الان همکلاسی های من تو ازمایشگاههی شیراز کار میکنن
یا علی
از من ناراحت نشی ا؟:riz304:

دروود ووولک چرا ناراحت بشوووووووم سخن شما متین بالاخره هرکس نظری داره به نظرمن کارهای آزمایشگاهی تجربه همراه با علم هستش فکرکنم به مرور زمان درست بشه شاد باشید

آخرین ویرایش:

e.a

New member
mer30 az rahnamaeit.man ba nazare omid moafegham etefaghan man tamame talashamo vase yadgiri kar to azmayeshgah kardam daramam be natije miresam to ham yekam bishtar omidvar bash diste azizam

omid9030

New member
دروود ووولک چرا ناراحت بشوووووووم سخن شما متین بالاخره هرکس نظری داره به نظرمن کارهای آزمایشگاهی تجربه همراه با علم هستش فکرکنم به مرور زمان درست بشه شاد باشید
عزیزم شما جنوبی هستید؟
از لهجه تون خیلی خوشم میاد
من هم نزدیکتون هستم
میشه بگید کجایی هستید؟

سلام بچه ها
توروخدا هر کی این سوال من به چشمش خورد کمکم کنه وقتم کمه!
بچه ها بسته های اموزشی کدوم برای رشته سلولی مولکولی وزارت علوم خوبه؟
من می خوام بخرم نظرتون چیه؟
بچه ها خواهش می کنم اگه اطلاعی دارین بگین.من 88فارغ التحصیل شدم ودسترسی به هیچ دانشجویی ندارم تا ازش بپرسم از دیروزم شروع کردم واسه ارشد خوندن.دیره ولی غیر ممکن نیست که.می خوام تمام سعیمو بکنم.

melinaa

New member
سلام دوستای گلم..خوب هستید همگی؟؟؟یه سوال داشتم ..هر کی میدونه لطفا جواب درست رو بده...برای کسی که تو مقطع کارشناسی معدلش 14 هستش و الان با همه ارادش و توکل به خدا برای درس خوندن داره تلاش میکنه آیا می تونه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟یعنی منظورم اینه که شرکت در ارشد وزارت بهداشت آیا بر اساس معدله؟؟؟که مثلا معدل 14 نتونه در ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟؟ممنون میشم هر کی جواب بده..:rose::rose:

Aysel

New member
سلام دوستای گلم..خوب هستید همگی؟؟؟یه سوال داشتم ..هر کی میدونه لطفا جواب درست رو بده...برای کسی که تو مقطع کارشناسی معدلش 14 هستش و الان با همه ارادش و توکل به خدا برای درس خوندن داره تلاش میکنه آیا می تونه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟یعنی منظورم اینه که شرکت در ارشد وزارت بهداشت آیا بر اساس معدله؟؟؟که مثلا معدل 14 نتونه در ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت شرکت کنه؟؟؟؟ممنون میشم هر کی جواب بده..:rose::rose:
چرا نتونی عزیز
تو وزارت بهداشت معدل تاثیری نداره
به تلاش خودت ادامه بده
موفق بشی

azadehkhajooie

New member
سلام
من کارشناسی زیست سلولی هستم، ارشد زیست گیاهی. میخواستم ببینم ارزش داره دوباره ارشد (ژنتیک انسانی) بخونم؟

سلولی

New member
سلام میخواهم درکنکورازمایشی جامع شرکت کنم کدام بهتره که رشته زیست داشته باشه؟

سلولی

New member
سلام بچه ها
بچه ها خواهش می کنم اگه اطلاعی دارین بگین.من 88فارغ التحصیل شدم ودسترسی به هیچ دانشجویی ندارم تا ازش بپرسم از دیروزم شروع کردم واسه ارشد خوندن.دیره ولی غیر ممکن نیست که.می خوام تمام سعیمو بکنم.

بد نیست

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

بالا