کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

farzad.lab

مدیر بخش
سلام
من علوم آز دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران قبولیدم
اما دلم نیست برم
بشینم یسال دیگه برا پزشکی ؟
اخه هر کی دور و برم و این سایت دیدم دارن از وضعیت بد شغلی و ... این رشته می نالنن
در ضمن پزشکی رو خیلی بیشتر دوست دارم ...
مرسی

آزاد واحد پزشکی رو از کسایی که اونجان بپرسی واقعا دانشگاه خوبیه .

حالا باز بستگی به علاقهخودت داره .
من که واقعا راضیم از این دانشگاه

homai

New member
سلام
من علوم آز دانشگاه ازاد واحد پزشکی تهران قبولیدم
اما دلم نیست برم
بشینم یسال دیگه برا پزشکی ؟
اخه هر کی دور و برم و این سایت دیدم دارن از وضعیت بد شغلی و ... این رشته می نالنن
در ضمن پزشکی رو خیلی بیشتر دوست دارم ...
مرسی
می خواستم بگو یم کسی را بهتر از فرزاد سراغ ندارم .که جواب دهد . آفتاب آمد دلیل آفتاب .خودش خوابتان را داد

homai

New member
به نظرم اگه پزشکی روبیشتردوست دارین برا اون تلاش کنین ....وضعیت شغلی ما زیادجالب نیست...
ولی با این وضعیت کنکور میتونید علوم از بخونیدبعدش ترم 2 مرخصی بگیرین براکنکوربخونین اینطوری بهتره ... همراه با دانشجویی بخونید...
چون من یکی ازدوستام به عشق پزشکی با اینکه علوم از قبول شده بودنشست ولی سال بعدش همون علومم قبول نشد... :j58r36j3gcr4suxymup
البته باز همه چی بستگی به خودتون داره...موفق باشین

وضعیت شغلی ما زیادجالب نیست هیچ کس هم در صدد تغییر آن نبوده ونیست

homai

New member
بچه ها میکروب پزشکی یا ژنتیک انسانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟با دلیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟mrc

باور کنید این که می گویند علاقه حرف درستی است .علاقه حرف اول را می زند،علاقه ولی به نظرم ژنتیک انسانی وسعت کار بیشتر داشته جالب تره

آخرین ویرایش:

reza.m

New member
جالبه 1 هفته یه آزمایشگاه کار کردم تا روال کارشون بیاد دستم
یارو بعد یک هفته می گه به امید کار نباشیا!!
منم زدم برجشکس گفتم برای کار اینجا نیستم اومدم خودتون رو ببینم برم!:د
هیچی دیگه خیلی شیک و مجلسی صحنه رو ترک کردم!:د
دکتر نیست که حماله!:|

negin ka

New member

این یعنی چی اونوقت؟!!!!!!!!!:smiliess (15):
بعضی وقتا باعث میشین بخودم فحش بدم آخه اینم شد رشته!!!!!!!!!!!!

homai

New member

رضاجان و همکاران گرامی با هم لینک زیر را بخوانیم
بازنگری کنید.لطفا - امه سلمه دو تا کلمه
بازنگری کنید.لطفا - امه سلمه دو تا کلمه

آخرین ویرایش:

homai

New member
این یعنی چی اونوقت؟!!!!!!!!!:smiliess (15):
بعضی وقتا باعث میشین بخودم فحش بدم آخه اینم شد رشته!!!!!!!!!!!!

مشکلی نیست که آسان نشود مرد باید که هراسان نشود
همکارخوبم نگین عزیز با سلام و ارادت . اینگونه ناراحت نشوید خودنمان را سر زنش نکنیم .
رشته مان مشکل ندارد بر اثر کم لطفی و کم کاری همکاران در گذشته
و خود محوری دکتر های مسئول در گذشته و حال وضع این طوری شده.
برای رفع عادت ها و نا حقی های این جماعت از خود راضی باید سال ها زحمت کشید .
چون این جماعت به مذاقشان خوش آمده است

آخرین ویرایش:

negin ka

New member

همکارخوبم نگین عزیز با سلام و ارادت . اینگونه ناراحت نشوید خودنمان را سر زنش نکنیم .
رشته مان مشکل ندارد بر اثر کم لطفی و کم کاری همکاران در گذشته
و خود محوری دکتر های مسئول در گذشته و حال وضع این طوری شده.
برای رفع عادت ها و نا حقی های این جماعت از خود راضی باید سال ها زحمت کشید .
چون این جماعت به مذاقشان خوش آمده است

بنظرتون تو کشور ما چقد طول میکشه تا بتونیم حقمونو بگیریم؟!!!!!!!!!!!وقتی دندونام ریخت؟!!!!!!ی عمر زحمت کشیدم واسه چی؟!!!!!
اصن حالم خوب نیس میدونم ارشدم بگیرم بازم همینم!!!!!!
ترم قبل تو آزمایشگاه ویروس دختره قسم میخورد میگفت اونموقع ک من واسه ارشد ویروس قبول شدم کمتر از 8 تا قبولی داشتن!!!!!!حالا ک ارشدمو گرفتم در ب در دنبال کار بودم از دانشگاه تهران اومده دانشگاه ما اونم چی مسئول آز ویروس وردست یکی دیگه!!!!!!!حقوقو ک بیخیال!!!
اصن راضی نیستم!!!!!!!!!!فقط داریم خودمونو گول میزنیم!!!!!!!واسه استخدامیم ک فک نکنم نوبت ب امثال من برسه!!!!!!!!
بعد میگن چرا فحشا و بدبختی زیاده!!!!!وقتی ماها ک تحصیلکرده ایم این اوضامونه وای بر دگران!!!!!!!
tantrumsmiley.gif

homai

New member
بنظرتون تو کشور ما چقد طول میکشه تا بتونیم حقمونو بگیریم؟!!!!!!!!!!!وقتی دندونام ریخت؟!!!!!!ی عمر زحمت کشیدم واسه چی؟!!!!!
ترم قبل تو آزمایشگاه ویروس دختره قسم میخورد میگفت اونموقع ک من واسه ارشد ویروس قبول شدم کمتر از 8 تا قبولی داشتن!!!!!!حالا ک ارشدمو گرفتم در ب در دنبال کار بودم از دانشگاه تهران اومده دانشگاه ما اونم چی مسئول آز ویروس وردست یکی دیگه!!!!!!!حقوقو ک بیخیال!!!
اصن راضی نیستم!!!!!!!!!!فقط داریم خودمونو گول میزنیم!!!!!!!واسه استخدامیم ک فک نکنم نوبت ب امثال من برسه!!!!!!!!
بعد میگن چرا فحشا و بدبختی زیاده!!!!!وقتی ماها ک تحصیلکرده ایم این اوضامونه وای بر دگران!!!!!!!
tantrumsmiley.gif

زمانی که قدم در تالار گفتگو گذاشتم . باور نمی کردم همکاران عزیزم چون شما این گونه درگیر نگرانی و ناراحتی باشند . بنده چند سالی است به علت این حق کشی ها از آزمایشگاه رفته ام .ولی اگر می شود پل های پست سر را خراب کرد.. عصبانیت شما حتما بنده و همکاران را نگران می کند وبا این وضعیت پزشک و درمان . سیستم اداره آزمایشگاه ها درست نیست ، دکتر محوری است . خودمان هم به این سیستم صحه می گذاریم .زمانی که می خواهیم از خودمان دفاع کنیم . مثل آدمهایی که جادو شده اند از پی اچ دی و دکترای آزمایشگاه دفاع می کنیم چون فکر می کنیم ما هم یه زمانی ممکنه پی اچ دی بگیریم . به نظرم باید کارشناس و کاردان های آزمایشگاه در امتیازتاسیس و اداره آزمایشگاه ها شریک باشند .همانطوریکه همیشه سرپرستی و اداره آزمایشگاه ها با کارشناس و کاردان بوده وهست ،ولی صاحب امتیاز دکتر است، این دکتر محوری باید حذف گردد.اینکه یه دکتر بیاید یه عده نیروی متخصص ماهر و با تجربه ،کارشناسان وکاردان آزمایشگاه را به نام تکنسین اجیر کند . این اشکال دارد . کارشناس و کاردان ها باید نامشان در امتیاز
تاسیس آزمایشگاه ثبت گردد. نظرشما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzad.lab

مدیر بخش
tantrumsmiley.gif

بالاخره ما اومدیم تو این رشته . راهی ام نداریم جز ادامه ... داریم ؟؟؟ میتونید برید از اول پزشکی بخونید ؟؟!!! رشته ما مشکلی نداره . براش مشکل درست کردن . پس وقتی راهی جز ادامه نداریم از نا امیدی و بد بختی حرف زدن کاری رو درست نمیکنه .

انسان با امید زندس .

این مشکل هم فقط مربوط به رشته ما نیست . اکثر رشته های جز < پزشکی > این مشکلات رو دارن .

باید از تجربیات کسایی که این راه رو طی کردن استفاده کنیم .

همونطور که آقای homai هم گفتن اگه بشه حق تاسیس رو برای کاردان و کارشناس و phd بدن کلی از مشکلات حل میشه . خودتونم میدونید اینجا ایرانه هیچی ام نشدنی نیست .

حداقل شانسمون رو که میتونیم امتحان کنیم

time-for-change.jpg

negin ka

New member
زمانی که قدم در تالار گفتگو گذاشتم . باور نمی کردم همکاران عزیزم چون شما این گونه درگیر نگرانی و ناراحتی باشند . بنده چند سالی است به علت این حق کشی ها از آزمایشگاه رفته ام .ولی اگر می شود پل های پست سر را خراب کرد.. عصبانیت شما حتما بنده و همکاران را نگران می کند وبا این وضعیت پزشک و درمان . سیستم اداره آزمایشگاه ها درست نیست ، دکتر محوری است . خودمان هم به این سیستم صحه می گذاریم .زمانی که می خواهیم از خودمان دفاع کنیم . مثل آدمهایی که جادو شده اند از پی اچ دی و دکترای آزمایشگاه دفاع می کنیم چون فکر می کنیم ما هم یه زمانی ممکنه پی اچ دی بگیریم . به نظرم باید کارشناس و کاردان های آزمایشگاه در امتیازتاسیس و اداره آزمایشگاه ها شریک باشند .همانطوریکه همیشه سرپرستی و اداره آزمایشگاه ها با کارشناس و کاردان بوده وهست ،ولی صاحب امتیاز دکتر است، این دکتر محوری باید حذف گردد.اینکه یه دکتر بیاید یه عده نیروی متخصص ماهر و با تجربه ،کارشناسان وکاردان آزمایشگاه را به نام تکنسین اجیر کند . این اشکال دارد . کارشناس و کاردان ها باید نامشان در امتیاز
تاسیس آزمایشگاه ثبت گردد. نظرشما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کاملا موافقم اما باید از کجا شروع کرد؟!!!!!!!!!!

negin ka

New member
بالاخره ما اومدیم تو این رشته . راهی ام نداریم جز ادامه ... داریم ؟؟؟ میتونید برید از اول پزشکی بخونید ؟؟!!! رشته ما مشکلی نداره . براش مشکل درست کردن . پس وقتی راهی جز ادامه نداریم از نا امیدی و بد بختی حرف زدن کاری رو درست نمیکنه .

انسان با امید زندس .

این مشکل هم فقط مربوط به رشته ما نیست . اکثر رشته های جز < پزشکی > این مشکلات رو دارن .

باید از تجربیات کسایی که این راه رو طی کردن استفاده کنیم .

همونطور که آقای homai هم گفتن اگه بشه حق تاسیس رو برای کاردان و کارشناس و phd بدن کلی از مشکلات حل میشه . خودتونم میدونید اینجا ایرانه هیچی ام نشدنی نیست .

حداقل شانسمون رو که میتونیم امتحان کنیم

time-for-change.jpg

میدونید منم کاملا با عقاید شما موافقم اما چرا؟!!!چرا باید اینجوری باشه؟!!من نمیخوام فاز نومیدی بدم ولی ما فقط حرف میزنیم باید عمل کنیم این مشکلیه ک منو اذیت میکنه ما باید حقمونو بگیریم
چرا که در قیامت ظالم و مظلوم هردو گناهکار محسوب میشن
ظالم بخاطر ظلمی ک کرده و مظلوم بخاطر اینکه زیر بار ظلم تسلیم شده و از حقش دفاع نکرده!!!!!!!!
پس بهتره بجای متهم کردن این و اون خودمون دس بکار شیم
من اگه برم آزمایشگاه و حقمو بخورن آزمایشگارو رو سرشون خراب میکنم!!!!نمیخوام بخاطر چندرغازتومن تسلیم بشم!اگه آزمایشگاهیا واسه ی مدت اعتصاب کنن قدرمونو بیشتر میدونن!!!!!!!

PMN

New member
tantrumsmiley.gif

دقیقا! منم به همین دلایل درس خوندنم واسه ارشد متوقف شده! درس خوندن انگیزه میخواد اما کو انگیزه؟ خداییش وقتی ادم فک میکنه ارشد داشتنو نداشتنش فرقی نمیکنه انگیزه میمونه واسه ادم؟ حالا فوقش دکترا بگیره بره هییت علمی بشه کی میخواد تو محیط دانشگاه با اون همه باند و باند بازی و هزار تا کوفتو زهرمار دیگه کار کنه! دیگه خیلی عصبانی شدم! :smilies-azardl (12)

TUMS

Well-known member
من میگم اینقدر ناامید نباشید .....
اگر اینجوری هست همه باید دست از تلاش بکشن چون ممکنه در آینده کار مناسبی گیرشون نیاد
شما تمام تلاشتون را بکنید نتیجه را به اون بالایی بسپارین
:rose::rose::rose:

negin ka

New member
من میگم اینقدر ناامید نباشید .....
اگر اینجوری هست همه باید دست از تلاش بکشن چون ممکنه در آینده کار مناسبی گیرشون نیاد
شما تمام تلاشتون را بکنید نتیجه را به اون بالایی بسپارین
:rose::rose::rose:

موافقم
ولی اون بالاییم تا وقتی ما کاری نکنیم از حقمون دفاع نکنیم کاری نمیکنه!!!!!!!!!!!
ایمونو جان انگیزه چیزه مهمیه
خیلیا ما اومدیم این رشته گفتیم باقیش با خدا!!!!!!الان ببین چ وضعیه!!!!!!حالا بریم ارشد؟!!!!!!!ریسکه!!!!!!
ولی من خودم سعی دارم بخونم بالاخره یا مدد!!!!!!!
pmn توهم ناامید نباش بالاخره اگه ارشد بگیری حداقلش اینه که فردا پس فردا ازینکه تلاشتو کردی پشیمون نمیشی:smilies-azardl (113

بالا