کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

TUMS

Well-known member
نگین من در مورد درس گفتم ناامید نباشین و تاکیدم بر تلاش زیاد هست
میگم نگران نتیجه ی کارتون نباشید که آیا کار گیر میاد یا نه یا اینکه پارتی بازی هست و از این حرفا
من الان هنوز دانشجوی ارشدم ازم خواستن برم واسه ایمنی برای بچه های علوم آز تدریس کنم ولی به خاطر دکترا نمیخوام برم تدریس کنم!
از این لحاظ میگم ناامید نباشین

homai

New member
سال ها قبل عده معدود از همکاران با تجربه آزمایشگاهی با تلاشی سخت توانستند در امتحانات کارشناسی رسمی قوه قضاییه رشته علوم آزمایشگاهی پذیرفته شده
ودر نهایت مدرک رسمی کارشناس دادگستری را اخذ نمودند . یادمان باشد
به نظرم در دعاوی که پرسنل آزمایشگاه جهت دفاع نیاز به کارشناس رسمی پیدا می کنند و موارد احقاق حق می توان از وجود این همکاران عزیز آزمایشگاهی استفاده کرد.

لطفا اظهارنظر فرمایید

آخرین ویرایش:

iranian girl

New member
بچه ها با این همه نارضایتی که دارین چرا واسه کارشناسی به پزشکی تلاش نمیکنین...؟؟؟ پزشک شدن همه چی داره به قول یه نفر هم خیر دنیاست هم آخرت.. اگه آزمایشگاه رو دوست دارین با پزشک شدن به اون هم میتونین برسین.. هرچند خیلی سخته اما ارزششو داره که براش تلاش کنی :a2d3:

homai

New member
بچه ها با این همه نارضایتی که دارین چرا واسه کارشناسی به پزشکی تلاش نمیکنین...؟؟؟ پزشک شدن همه چی داره به قول یه نفر هم خیر دنیاست هم آخرت.. اگه آزمایشگاه رو دوست دارین با پزشک شدن به اون هم میتونین برسین.. هرچند خیلی سخته اما ارزششو داره که براش تلاش کنی :a2d3:

آفرین :این همه بگو مگو رفت آمد نامه نگاری هم ندارد آدم سازش را با ساز اونا کوک می کند می نشیند سر سفره آماده اونا .
همیشه هم دکتر سالاری بوده وهست . وقتی آدم پرت هم بگوید می گویند دکتره حتما درست می گوید

PMN

New member
من میگم اینقدر ناامید نباشید .....
اگر اینجوری هست همه باید دست از تلاش بکشن چون ممکنه در آینده کار مناسبی گیرشون نیاد
شما تمام تلاشتون را بکنید نتیجه را به اون بالایی بسپارین
:rose::rose::rose:

مگه اینکه تو به ما یه امید بدی! من که اخیرا خیلی فاز منفی گرفتم افسرده شدم! :sad:

سلام بچه ها
میدونم جو مساعد نیست و پر از نا امیدیه ولی واقعا با این وضعی که میبینیم چه طور امیدوار باشیم ؟دوست من دانشجوی ترم 6 دکترای هماتوست ولی هنوز بورس نشده !! یه آزمایشگاه میشناسم تمام پرسنل با مدرک ارشد با حداقل حقوق کار میکنن حتی نمونه گیر مدرکش ارشده!!!!

negin ka

New member
میگم نگران نتیجه ی کارتون نباشید که آیا کار گیر میاد یا نه یا اینکه پارتی بازی هست و از این حرفا
من الان هنوز دانشجوی ارشدم ازم خواستن برم واسه ایمنی برای بچه های علوم آز تدریس کنم ولی به خاطر دکترا نمیخوام برم تدریس کنم!

میدونم منظورتون چیه!!صحبتاتون کاملا درسته این امیده ک ادمو زنده نگه میداره
ولی من میگم بیاید از حقمون دفاع کنیم شاید من بتونم ارشد بگیرم بعدش دکترا!!!!!!اما اونی ک کارشناسه چی؟!!همه میدونن رشته ما چقد حساسه و چ اهمیتی داره پس باید این حقیقت عینی شه!!!تو کشورای پیشرفته حقوق و اهمیت ی پرستار از ی پزشک والاتره چرا؟!!این همه نخبه اونور کشور داریم تا حالا پای حرفاشون نشستین؟!!
بهیچ وجه من قصد ندارم بقیه رو بی انگیزه کنم فقط میخوام تلنگری باشه همین!!!!!!!وگرنه از نومیدی دیگران چیزی عاید من نمیشه!!!!!!
هیچ چیزی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودمون بخوایم
من ک قول دادم امضا جمع کنم
میرم با مدیر گروهمون صحبت میکنم و تلاشمو میکنم ایشالا ک بتونم بقولم وفا کنم

homai

New member

[خدا شما را خیلی دوست داره .میشه خدا یه نظری هم بما کند

homai

New member
میدونید منم کاملا با عقاید شما موافقم اما چرا؟!!!چرا باید اینجوری باشه؟!!من نمیخوام فاز نومیدی بدم ولی ما فقط حرف میزنیم باید عمل کنیم این مشکلیه ک منو اذیت میکنه ما باید حقمونو بگیریم
چرا که در قیامت ظالم و مظلوم هردو گناهکار محسوب میشن
ظالم بخاطر ظلمی ک کرده و مظلوم بخاطر اینکه زیر بار ظلم تسلیم شده و از حقش دفاع نکرده!!!!!!!!
پس بهتره بجای متهم کردن این و اون خودمون دس بکار شیم
من اگه برم آزمایشگاه و حقمو بخورن آزمایشگارو رو سرشون خراب میکنم!!!!نمیخوام بخاطر چندرغازتومن تسلیم بشم!اگه آزمایشگاهیا واسه ی مدت اعتصاب کنن قدرمونو بیشتر میدونن!!!!!!!

با سلام :کسی را متهم نمی کنیم .اول باید ریشه وعوامل ایجاد این مشکلات را باهم شناسایی کنیم .
بعد ببینیم برای حل این مشکلات باهم چاره اندیشی کنیم .این عادتهای غلط در طول سال هاایجاد می گردد .
برای رفع آنها باید مترصد زمان بود

homai

New member
میدونم منظورتون چیه!!صحبتاتون کاملا درسته این امیده ک ادمو زنده نگه میداره
ولی من میگم بیاید از حقمون دفاع کنیم شاید من بتونم ارشد بگیرم بعدش دکترا!!!!!!اما اونی ک کارشناسه چی؟!!همه میدونن رشته ما چقد حساسه و چ اهمیتی داره پس باید این حقیقت عینی شه!!!تو کشورای پیشرفته حقوق و اهمیت ی پرستار از ی پزشک والاتره چرا؟!!این همه نخبه اونور کشور داریم تا حالا پای حرفاشون نشستین؟!!
بهیچ وجه من قصد ندارم بقیه رو بی انگیزه کنم فقط میخوام تلنگری باشه همین!!!!!!!وگرنه از نومیدی دیگران چیزی عاید من نمیشه!!!!!!
هیچ چیزی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودمون بخوایم
من ک قول دادم امضا جمع کنم
میرم با مدیر گروهمون صحبت میکنم و تلاشمو میکنم ایشالا ک بتونم بقولم وفا کنم

این از خوبی شماست . ولی من شاهده بوده ام کسانی که دکنرا گرفته اند بکلی کارشناس و کاردان را از ذهن خود پاک کرده اند . می خواهید در این رابطه یک لینک برای شما بگدارم

homai

New member
بهش میگم ببینم نظرش چیه :smilies-azardl (113:smilies-azardl (113
با سلام و ارادت خدمت مدیر زحمت کش
دعا کنیم خدا همه ما را مورد لطف و رحمت خود قرار بدهد . تمام این کارها برای اینه که آرامش پیدا کنیم . در غیر این صورت دیناری نمیارزد

negin ka

New member
این از خوبی شماست . ولی من شاهده بوده ام کسانی که دکنرا گرفته اند بکلی کارشناس و کاردان را از ذهن خود پاک کرده اند . می خواهید در این رابطه یک لینک برای شما بگدارم

نیازی نیس من باور میکنم
افسوس..........!!!!!
متاسفانه یکی از عادتای بد ما ایرانیا اینه ک فقط بفکر خودمونیم!!خیلی واضح تو جامعه میبینیم نمیشه گفت ولی دل آدم درد میاد..........

homai

New member
سلام بچه ها
میدونم جو مساعد نیست و پر از نا امیدیه ولی واقعا با این وضعی که میبینیم چه طور امیدوار باشیم ؟دوست من دانشجوی ترم 6 دکترای هماتوست ولی هنوز بورس نشده !! یه آزمایشگاه میشناسم تمام پرسنل با مدرک ارشد با حداقل حقوق کار میکنن حتی نمونه گیر مدرکش ارشده!!!!

باسلام :حقوقش باید با تخصصش مطابق باشد به نظرم ارشد نمونه هم بگیرد چه ایرادی دارد

homai

New member
نیازی نیس من باور میکنم
افسوس..........!!!!!
متاسفانه یکی از عادتای بد ما ایرانیا اینه ک فقط بفکر خودمونیم!!خیلی واضح تو جامعه میبینیم نمیشه گفت ولی دل آدم درد میاد..........

استثنا هم دارد شما به فکر دیگران هستید. نمونه اش تلاش در همین میدان ،استوار. من هم سعی کرده ام بمانم

آخرین ویرایش:
بالا