کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

farzad.lab

مدیر بخش
دوستانی که تجربه دارن و مشکلات رو بیشتر میشناسن . راه حل ها رو بیان با هم بررسی کنیم شاید راهی باشه .

شانسمون رو که میتونیم امتحان کنیم

shahran

New member
سلام و تبریک پیشاپیش عید فطر به بچه های فعال آزمایشگاه و به امید رسیدن به دکتری آزمایشگاه و زدن مشت محکم به پاتولوژیست های از خود راضی منم امسال فارغ التحصیل علوم پزشکی سمنان هستم.

سلام منم اونجا خوندم هنوز دکترامر الهی هست؟

homai

New member
نوشته اصلی توسط melodic_m68
سلام و تبریک پیشاپیش عید فطر به بچه های فعال آزمایشگاه و به امید رسیدن به دکتری آزمایشگاه و زدن مشت محکم به پاتولوژیست های از خود راضی منم امسال فارغ التحصیل علوم پزشکی سمنان هستم.
باسلام و ارادت
دوستان من : منکه تا به حال به کسی مشت نزده ام و از این کار ها هم بلد نیستم . فقط این را می دانم که اگر ما همکاران علوم آز همه مان دکتری آزمایشگاه بگیریم باز فرق نمی کند .
مشکل باقی است . من وشما هم حق خود می دانیم یه عده پرسنل می گیریم و ادامه اش این جاست کلیک کنید بازنگری کنید.لطفا - پی اچ دی
یک کار اساسی باید کردکه پرسنل آزمایشگاه در امتیاز آزمایشگاه شریک باشندیه وقت من و شما این جوری نشیم . خدا نکنه . خدا ان روز نیارد ابدا .ابدا

آخرین ویرایش:

homai

New member
دوستانی که تجربه دارن و مشکلات رو بیشتر میشناسن . راه حل ها رو بیان با هم بررسی کنیم شاید راهی باشه .

شانسمون رو که میتونیم امتحان کنیم

با ارادت :
دوستان همت کنند پای همکاران بیشتری را به این تالار باز کنند. نا این مهم میسر گردد

homai

New member

شما هم بر خورد کرده اید ما ایرانی ها خیلی وقت ها در بیان احساسات خود کوتاهی می کنیم .
مثلا بک مطلب جالب در وبلاگی می خوانیم به ندرت کسی پیدا می شود نظرش را یا احساساتش را بیان کند .
چه رسد به اعلام نشکر وقدردانی . انگار با پنس باید از دهان شخص حرف بیرون بیاری .
وضع ما همکاران آزمابشگاهی از این نظر که نور الا نور است .
به نظرمان اگر از یگدیگر به خاطر مطلب خوب وارزشمند تشکروقدر دانی کنیم
از ما چیزی کسر وبه همکارمان افزون می شود.زورمان میآید .
گاهی یه کلمه در حد متلک پرت می کنیم. از همه جالب تر در وبلاگ هامان از لینک کردن هم طفره می رویم .
اگر هم لینک کنیم . دفعتا بی دلیل اقدام به حذف آنها می کنیم .

آخرین ویرایش:

iranian girl

New member
نوشته اصلی توسط melodic_m68
باسلام و ارادت
دوستان من : منکه تا به حال به کسی مشت نزده ام و از این کار ها هم بلد نیستم . فقط این را می دانم که اگر ما همکاران علوم آز همه مان دکتری آزمایشگاه بگیریم باز فرق نمی کند .
مشکل باقی است . من وشما هم حق خود می دانیم یه عده پرسنل می گیریم و ادامه اش این جاست کلیک کنید بازنگری کنید.لطفا - پی اچ دی
یک کار اساسی باید کردکه پرسنل آزمایشگاه در امتیاز آزمایشگاه شریک باشندیه وقت من و شما این جوری نشیم . خدا نکنه . خدا ان روز نیارد ابدا .ابدا

موافقم.. کلا آدما اینجورن حکم همون ضرب المثله که میگن طرف دیگه خرش از پل گذشت.. کمند کسایی که گذشته یادشون بمونه.. خدا نکنه من یه روز جزئشون باشم

farzad.lab

مدیر بخش

شما هم بر خورد کرده اید ما ایرانی ها خیلی وقت ها در بیان احساسات خود کوتاهی می کنیم .
مثلا بک مطلب جالب در وبلاگی می خوانیم به ندرت کسی پیدا می شود نظرش را یا احساساتش را بیان کند .
چه رسد به اعلام نشکر وقدردانی . انگار با پنس باید از دهان شخص حرف بیرون بیاری .
وضع ما همکاران آزمابشگاهی از این نظر که نور الا نور است .
به نظرمان اگر از یگدیگر به خاطر مطلب خوب وارزشمند تشکروقدر دانی کنیم
از ما چیزی کسر وبه همکارمان افزون می شود.زورمان میآید .
گاهی یه کلمه در حد متلک پرت می کنیم. از همه جالب تر در وبلاگ هامان از لینک کردن هم طفره می رویم .
اگر هم لینک کنیم . دفعتا بی دلیل اقدام به حذف آنها می کنیم .

قسمت بزرگی از مشکلات از همین جاست که همکاران کم حرفی داریم . توی حرف زدن بسیار صرفه جویی !!! می کنند .

homai

New member
قسمت بزرگی از مشکلات از همین جاست که همکاران کم حرفی داریم . توی حرف زدن بسیار صرفه جویی !!! می کنند .

آقا فرزاد عزیز با سلام نمی دانم چرا مدتی دوست داریم یه آماری حتی حدودی از تعداد همکاران کارشناسان و کاردان آزمایشگاه بدست بیآوریم .
نمی دانم چه فایده ای دارد . شاید فقط حس کنجکاوی است .در ضمن این تالا سرزمین خوبی است چگونه می شود دوستان را به این تالار دعوت کرد. چگونه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

negin ka

New member
یکشنبه اولین روز کاراموزیم بود
:dadad4:
انگیزم برا ارشد بیشتر شد!!!!!!

negin ka

New member
الان تازه میفهمم دوستان چی میگفتن!!!!!!!
به عینه همه چیرو تو همون ی روز دیدم
یچیزی ک ناراحتم کرد
خود همکارای ازمایشگاهی بود
افسوس میخورم
چرا تو کشور اسلامی مسلمون کم میبینم:sad:

melinaa

New member
ای خدا ا اولشم میدونستم رشته من یعنی کشششششششششششششششششششششششکککککککککککککککککک:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

melinaa

New member
Size=6]حتیییی از کشک هم کشک تر...الان من چیکار کنم...چی بخونم...چیزی رو بخونم که ایندش .......بهتره سانسور بشه....[/size][/size]

melinaa

New member
[SIZE=6]بچه ها الان من که1 ترمم مونده و رشتم میکروبیولوژیه...چی بخونم بهتره...وایییی نمیدونید اون روز رفتم ازمایشگاه واسه کاراموزی...یه دختره اونجا کار مدفوع و اینا رو انجام میده..یارو یه رشته ای که باید 7 ترمه تموم بشه رو 15 تومه تمومش کرده و تو آزمایشگاه عمشه چون اونجاا..داره کار میکنه...دیگه خودتون میدونید خدا رحم کنه...واسه من که دارم 6 ترمه تموم میکنم چشم و ابرو میومد...به این دست نزنیا...به اون دست نزنیا..خراب میشه...میخواستم یکی بکوبم تو سرش که خودشو مدفوع دستش یه رنگ شن...افسردگی گرفتم از اون روز...اصن ی وضی.[/SIZE]..

farzad.lab

مدیر بخش

آقا فرزاد عزیز با سلام نمی دانم چرا مدتی دوست داریم یه آماری حتی حدودی از تعداد همکاران کارشناسان و کاردان آزمایشگاه بدست بیآوریم .
نمی دانم چه فایده ای دارد . شاید فقط حس کنجکاوی است .در ضمن این تالا سرزمین خوبی است چگونه می شود دوستان را به این تالار دعوت کرد. چگونه ؟؟؟

همکار عزیز سلام .
تعاد هم رشته ایی های ما که تا دلتون بخواد زیادهههه ... از بین اون ها کسایی که دغدغه اینده رو داشته باشن کم پیدا میشه .تعدادی هم در فیسبوک فعالن .
حالا من این جا رو معرفی می کنم ‌. ببینیم نتیجه چی میشه .

- - - Updated - - -

همکار عزیز سلام .
تعاد هم رشته ایی های ما که تا دلتون بخواد زیادهههه ... از بین اون ها کسایی که دغدغه اینده رو داشته باشن کم پیدا میشه .تعدادی هم در فیسبوک فعالن .
حالا من این جا رو معرفی می کنم ‌. ببینیم نتیجه چی میشه .

farzad.lab

مدیر بخش
الان تازه میفهمم دوستان چی میگفتن!!!!!!!
به عینه همه چیرو تو همون ی روز دیدم
یچیزی ک ناراحتم کرد
خود همکارای ازمایشگاهی بود
افسوس میخورم
چرا تو کشور اسلامی مسلمون کم میبینم:sad:

چرا چه برخوردی شد مگه ؟ :33:

بالا