چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

papilo

New member
من از خوشحالی شوکه میشم :1dco2x0p1lilzhfpg1t اول از همه به مامان وبابام میگم.2 رکعت نماز شکر میخونم به استادام خبر میدم واز زحمتهایی که برام کشیدن تشکر میکنم:thanks:

nimajoon

New member
تا يه هفته جشن و شادي ميگيرم ، و بلافاصله برنامه ريزي واسه موفقيت بعدي يعني phd به اميــــــــــــــــــــــــــــــــــــد خدا
و خـــــــــــــــــــــــدا رو شكر ميكنم

سامان

New member
الهی غم هیچکدوم هیچکدومتونو اونروز نبینم! الهی الهی الهی!

vitamin

New member
من كه به نظر خودم قبول نميشم با اين درصدام !!..اگه قبول شدم يه اعتراض واسه وزارت بهداشت مينويسم :smiliess (14): ميگم فكر كنم اشتباهي شده !!!!! يكمي دقت كنيد:p

waria

New member
من از خوشحالی شوکه میشم :1dco2x0p1lilzhfpg1t اول از همه به مامان وبابام میگم.2 رکعت نماز شکر میخونم به استادام خبر میدم واز زحمتهایی که برام کشیدن تشکر میکنم:thanks:
ان شاا... بعدش بازم به اینجا سر میزنید و به ما کمک میکنین وراهنماییمون میکنین مگه نه؟؟؟:65d6a5d6s:

papilo

New member
حتما حتما واریا جون.هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم عزیزم:bunnyearsmiley:

arshade90

New member
این حس هم مثل حس های قبولی تو کنکور های قبلی

خوشحال میشم
bb5.gif

jo-boy

New member
منم زیاد امید ندارم اما اگه رفتم و دیدم نوشته قبول یک بار کامپیوترو ریست میکنم چون احتمال اشتباشو باید داد !!!!!!!!!
بعدش به طور فجیعی دلم میخواد داد بزنم اما صدام دیگه در نمیاد ! اونجاست که احتمال سکته هست !!!
اما شاید با توجه به سختی های شدیدی که کشیدم اشک شوق بریزم..
امیدوارم همتونو اون روز خوشحال ببینم

waria

New member
حتما حتما واریا جون.هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم عزیزم:bunnyearsmiley:
اگه بدونین شما چندمین نفری هستین که این حرفو میزنه:sad: ولی ان شا... شما به قولتون عمل میکنین:a2d3:

nazgol-khanom

New member
من هنوز کنکور ندادم. ولی با این حرفاتون آدم وسوسه میشه بره درس بخونه. منم حس قبولی رو خیلی دوست دارم. بیشتر بخاطر خوشحالی مامانم.

mohsen_rok

New member
:
من هنوز کنکور ندادم. ولی با این حرفاتون آدم وسوسه میشه بره درس بخونه. منم حس قبولی رو خیلی دوست دارم. بیشتر بخاطر خوشحالی مامانم.

البته این لحظه خوشش ها که فقط یک لحظه ولی یک سال پر استرس داره...:smilies-azardl (181

agnes67

New member
وای من نمی تونم خودم نتیجه رو از تو سایت نگاه کنم ! فکر کنم تا قبل اینکه صفحه سایت باز بشه سکته رو بزنم !

بالا