پنجمین دیدار بچه های تبریزی با حضور افتخاریmahsabanoo - مهر 93

N@RVIN

Well-known member
عاقا تو این عکسه همه به طرز عجیبی بلندتر از خودشون افتادن مخصوصا من و مهسابانو فک کنم چون از پایین پله ها گرفته شده

خواستم بگم عاغا دوباره عکس بگیریم تو این من بد افتادم ولی گفتم ملت ترورم میکنن خخ
:25r30wi::j58r36j3gcr4suxymup

marzi ba

Well-known member
به به..چه جمع قشنگی..ایشالا همیشه همینطوری شاد و خندون و صمیمی و با معرفت باقی بمونین:riz304:

قول بدین اگه منو آقامونم یه سفر اومدیم تبریز یه دیدار بزارین تا همتونو از نزدیک ببینیم..حسابییی مشتاق دیدار:rolleyessmileyanim:

البته ما اگه بخایم بیایم مرضی آجیمم میاریم باخودمون.بدون مرضی هرگزززز

ممنون که تاپیک دیدارتونو میزارینو مارو هم با خاطراتتون به جمع دوستانه تون دعوت میکنین:riz304:

الامی خودم من بشم که تحت هر شرایطی اجی مرضی رو یادش نمیره فذایی داری اینو بدون

اجی رو همشه شرمنده مرامت میکنی

هــــــــــــــــــوارتااااااااااااا دوست دارم

MAHSABANOO

New member

MAHSABANOO

New member
همین و بگو دلم وشکستن منم دوست دارشتم تو عکس باشم ............
چرا پس داخل ننداختین عکس و خیلی بدین تمام کسایی که تو عکس هستین بجز مهسا بانو
ایییییییییییییییشششششششششششششششششششششششششش

328720_kiss.gif
............ میسی مهسا جونم لطف داری

- - - Updated - - -

همین و بگو دلم وشکستن منم دوست دارشتم تو عکس باشم ............
چرا پس داخل ننداختین عکس و خیلی بدین تمام کسایی که تو عکس هستین بجز مهسا بانو
ایییییییییییییییشششششششششششششششششششششششششش

...... میسی مهسا جونم لطف داری

qom

New member

خخخخخ عجب این دیگه از اون حرفا بود عمو که فکر کنی من پسرم !!!!:65d6a5d6s::5:

صد بار جلو چشمت تو باکس به من میگفتن دختر خخ:25r30wi:

نه . میدونستم دختر ای اما به دلایلی فک میکردم داری نقش یک دختر رو بازی میکنی . با اون شلوارت

N@RVIN

Well-known member
نه . میدونستم دختر ای اما به دلایلی فک میکردم داری نقش یک دختر رو بازی میکنی . با اون شلوارت

خخخخ بالاخر من نفهمیدم چی شد خخ

هیچ دلیلی نمیتونه وجود داشته باشه که من بخاطرش خودمو دختر یا پسر جا بزنم ایییییییییش

شلوارمو چش نزن خخ:tonguesmiley:

mahsa.

New member
من از,همینجا همتونو دعوت میکنم بیاین مشهد دیدار مشترک بزاریم
اخرشم چالش سطل یخی مخصوص پسرا

چرا توتاپیک مشهدیا گفتم من میام اخرابان استقبال نکردین ازم منم میام نمیبینمتون.

mahsa.

New member
طبقه پایین مجتمع تجاری بلور کافی شاپ آلما هست

این میز هم رزرو ماس

که البته به دلیل زیاد بودن تعداد بچه ها فرم کلی میزها و صندلی ها رو عوض کرد همون صاحب کافی شاپ

من چیدمان قبلیشو دوست داشتم اییییییییییییشششششش

فرم لم دادنشو بهم زدن.

mahsa.

New member

: خدا رو شکر به دوستامون خوش میگذره........همیشه خوش باشین...

دفعه ی بغد با یه گلدون خالی هم شده ...جای پیچک و خالی کنین...یادتون نره :bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

انشالله خودتون تشریف بیارین درجمعمون....

mahsa.

New member
خخخخخ تیکه ی گروه مچکرم بود و اینکه من حدود یه صد باری گفتم خدایا چرا من نمیتونم با کلا..ص باشم آخه خخخخخ:25r30wi:

چرا من نشنیدم واقعاااااااااااا
ووووووووی با کلاص منو میگفتن هااااااااا ناروین میگفت حرف زدنتم باکلاص شده خخخخخخخخ

mahsa.

New member
نفر بعدی مهسا
مهسایه عزیزم مرسی با اینکه 5 شنبه برات روز مهمیه ولی بازم اومده بودی و این برایه من خیلی ارزشمند بود
مهسا هم خو دختر ارومیه خیلی خانومه خوشحال شدم که باهاشون اشنا شدم مهسا هم تا حدودی رک هست
مهسا جان انشا الله که جواب زحماتتو بگیری عزیز دلم
فقط اینکه اخرش نگرانت شدم مریض که نشدی نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و ممنون که منو با ناروی و دوستش تا مقصد رسوندید مرسی گلم

به من لطف داری عزیز دلم من زیادم اروم نیستم ولی خب اونروز رو فرم نبودم
مریض نشدم ولی ببخشید حالم یهو بد شد وسط خیابون خیلی سعی کردم افتضاح ببار نیارم
دوستت دارم گلم
چرا منو سوم شخص خطاب کردی؟

mahsa.

New member
دلم برا همتون خیلی تنگ میشه خیلی زیاد امیدوارم بازم قسمت بشه و ببینمتون
1408669108.png

یکی از بهترین روزایه عمرم بود خیلی روز خاصی بود برام و جمعتونو خیلی دوست داشتم بخاطر همین همیشه دلم براتون تنگ خواهد بود
1408669108.png

باز میایی پیشمون بران یه پسر توپ تبریزی پیدا میکنم ..........اگه خودم نیام قزوین

mahsa.

New member

مهسااااااااااااااااااااااااااا؟ میکشمت من کی حوصله ی هیچی رو نداشتم ؟ نکنه چون به یکی دو تا سوالت ایراد گرفتم اینو میگی ؟ :mad_majidonline:
من که خیلی خوشحال بودم :dadad4:
حالا همچین میگی اون مدلی ملت فکر می کنن من چه جوری بودم . تو با فاصله از من نشسته بودی خب . از نوتر و رضا بپرس من چقد حرف زدم .
البته اینم بگما .mahsa شدیدا تو خودش بود که رو منم تاثیر گذاشت وگرنه با وجود اینکه از صبح داشتمو خیلی خسته بودم و باروبندیلمم کاملا مشهوده تو عکس سعی کردم با انرژی باشم . حالا اگه تصورت له شده من معذرت میخوام

منم آرزوی خوشبختی دارم برات . ایشالا همیشه موفق باشی . خیلی خوشحال شدم دیدمت :rose:

ای جان دلم یاسمن گلم شانس تو بود افتادی بغل دستم شرمندت شدم
آقا یاسمن دور بود ازمهسابانو والا بچم شاد و پرانرزی بود.

mahsa.

New member
خععلی نامردی ناری
صاف بم گفتی سیب زمینی :mad_majidonline:

مهسا هم گفتا ولی شک داشت. میگفت شاید سیب زمینی باشی :mad_majidonline:

نه نه شک ندارم 28 سالت باشه بدون اینکه دلت بلرزه مگه میشه چرا نمیشه ؟؟؟؟

mahsa.

New member
آقا من پزشکی تبریز در اومدم واسه ثبت نام هم اومدم ورفتم خیییییییییییییییلی قشنگ بود

بهمن ماه برنامه ای داشتید ماروهم خبر کنید ثواب داره!!

انشالله حتماااااااااااااااااااا

mahsa.

New member
مرسی
بعد آموزشی باس برم مراغه
اگه مرخصی داشتم چرا که نه.(بساط دیزی سنگی رو آماده کنین)!!!

من دیزی نمیخورم گفته باشم ولی میام دیزی خوردنتونو ببینم

- - - Updated - - -

هههه نه عزیزم شما کم حرف نبودی خوش صحبت بودی خخ البته متاسفانه توام کمتر از من حرف میزدی خخ

نمیدونم دائم در حال جیغ و هورا بودم یا چه صیغه ای که اصن یادم نیاد
وقتی مهسا خودکارو پرتاب کرد قیافه سالار چه شکلی شد ؟؟چرا من دقت نکردم ؟؟ خب مگه من کجا بودم که اون لحظه یادم نمیاد ؟!!!جز حالت مهسا با فیگور پرتاب خخ اون دختری رو هم که میگین اصن یادم نمیاد :/:wacsmiley:

درس بزرگی بود برام که شوخی ناسنجیده نکنم خدا رحم کرد بهم
سالارم بازم معذرتتتتتتتتت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

mahsa.

New member
مهسا جون بهم پیام داده بودن که آنالیزشون کنم منم گفتم سریع پاسخشونو بدم.
مهسا جان به نظر من شما یه شخصیت شدیدا حمایتگر و یه قلب سرشاراز محبت مادرانه دارید. اینکه میگم مادرانه چون بی غل و غشه و مطمئنا از هیچکس دریغ نمیکنین
من مطمئنم اطرافیان مخصوصا همسر شما همیشه و هر لحظه از یک حمایت و پشتیبانی قوی برخوردار میشه و تو تمام لحظات زندگیش همراهی بینظیر شمارو خواهد داشت.
البته بگذریم از اینکه اخم داشتی و اگه بار اولی بود که میدیدمت میگفتم اینا جلا انقد اخمو تشریف دارن

- - - Updated - - -

مهسا جون بهم پیام داده بودن که آنالیزشون کنم منم گفتم سریع پاسخشونو بدم.
مهسا جان به نظر من شما یه شخصیت شدیدا حمایتگر و یه قلب سرشاراز محبت مادرانه دارید. اینکه میگم مادرانه چون بی غل و غشه و مطمئنا از هیچکس دریغ نمیکنین
من مطمئنم اطرافیان مخصوصا همسر شما همیشه و هر لحظه از یک حمایت و پشتیبانی قوی برخوردار میشه و تو تمام لحظات زندگیش همراهی بینظیر شمارو خواهد داشت.
البته بگذریم از اینکه اخم داشتی و اگه بار اولی بود که میدیدمت میگفتم اینا جلا انقد اخمو تشریف دارن

ای جااااااااااااانم ممنونم ببخش دیر ج دادم دورادور ازبچه ها قضایای تاپیک و میپرسیدم
برام عزیزی و قیافت و ردارت به ادم ارامش میده

شرمندم ازهمه ی بچه ها دلیل شخصی برای ناراحتیم داشتم که نمیخواستم بیامو دلم نیومدتوجمعتون نباشم ولی نتونستم برناراحتیم غلبه کنم مهسارو ببخشید.

بالا