پرسش و پاسخ از آقای نوری نیرو

Artmis.a

New member
با سلام به همه ی دوستان
بعد از اینکه ، بنده و طرفداران حق و حقیقت متهم به نادانی شدیم ، هیچی نگفتم، و فقط خواستم با استدلال ، به برهان تهی کاربر "نوری" پاسخ بدهم،

که امشب به لطف معرفی یکی از دوستان،
سوالهای مشابه، در سایتهای علمی و تخصصی دینی در همین حوزه ها را دیدم، که از قضا هم همنام با کاربر "نوری" هست،

ببینید، دوستان، تمامی این سوالهایی که ایشون پرسیده اند، یکبار از قبل توسط محقیقین قرآنی (خبره) در بیش از چند هزار ارسال در پاسخ به ارسالهای ایشون، جواب داده است،
(برای اینکه این پست را بنویسم، من چند تا از این تاپیکها را خواندم و استدلال های قوی برادرانم رو در اونجا دیدم)

در اینجا لیست تمامی تاپیکهایی که ایشون پرسیده اند، و محقیقین قرآنی جواب داده اند رو می توانید ببینید،
خواهش می کنم که اگر دنبال شناخت اندیشه های این فرد، و نحوه ی پاسخ دادن به این تشکیک ها ، هستید، اینجا رو بخوانید،
نتیجه های جست و جو - كانون گفتگوی قرآنی

وقتی این سوالهای یکبار ، توسط محقق خبره در خوزه ی دین، جواب داده شده، آنهم حواب دندان شکن، چرا باید دوباره بیاید در ذهن یک عده دانشجوی غیر متخصص دینی، تفکرات سمی شو منتشر کنه،
اگه بگید آزادی بیان ، باشه آزادی بیان، ولی خوب عقل سالم میگه، وقتی سوال وجواب یکبار داده شده، اول اونجا رو بخون اگه جواب ها کافی نبود، بیایید توی این تاپیک دوباره به سوالات جواب بدیم،
ولی من استدلالاهای انجمن پرسش از قرآن رو بسیار قوی دیدم،

من که دیگر وقتم را برای کوبیدن میخ آهنین در سنگ خسته نمی کنم،
ببینم، ترویج این عقاید در انجمن غیر تخصصی دینی (علوم پزشکی) آخرت کداممان را آباد می کن؟
من که تمام تلاشم را برای جلوگیری از ترویج اینجور تشکیک ها، نمودم، ببینم آنهایی که مانع شدند، در محضر خدا پاسخگو می باشند!

تمام اینها درست و قبول چرا شما متوجه منظور نمیشید چرا مثل ایشون برخورد میکنید؟!
هزار و یکبار گفتم این تاپیک برای پاسخگویی به شبهات و همینطور قانع کردن این کاربر نیست!
این تاپیک برای این بود که منطقی به کسی برای دفاع از خودش مهلت بدیم! برای اینکه قصاص قبل جنایت نکنیم!
برای اینکه یادمان باشد دیگران هرچه که باشند میزان قرب و نزدیکیشان بخدا نسبت به ما شاید بالاتر هم باشد!(هرگز به دینداری خود مغرور نشوید)
و اما در رابطه با تاپیک شما که توسط آدمین بسته شد و شما را به خروش آورد:
ببینم با فرض 99 درصد این آقا گبر! کافر! مفسد! و ملحد!
به نظر شما از قاتل امام علی(ع) یعنی ابن ملجم نزد خدا منفورتره؟
آیا شما از مولا علی(ع) عادل تر و برحق تر و پرهیزگارتری؟
این موضوع تا حالا به گوش شما رسیده؟
حضرت علي (ع) در هنگام شهادت به فرزندش امام حسن (ع) درباره ي قاتل خود فرمود:
« اگر زنده ماندم، خود مي دانم چه کنم (يا قصاص مي کنم يا مي بخشم) و اگر مرگ، مرا گرفت که وعده گاه من است. اگر من او را بخشيدم و عفو کردم، موجب نزديکي من به خداوند است، عفو براي شما نيکوکاري و حسنه است، پس (بهتر است) شما نيز او را ببخشيد. »

جناب خشمگین:

حضرت علي عليه السلام فرمود:
« قله العفو، اقبح العيوب و التسريع الي الانتقام اعظم الذنوب»
برترين عيب، میزان کم گذشت است و بزرگترين گناه عجله در انتقام جويي است.

شما به خاطر اینکه من و تعدادی از بچه ها با شیوه ی برخورد عجولانه و زننده ات مخالفت کردیم سعی داری ما رو بی دین و مورد عقوبت خدا نشون بدی. واقعاً شما مطمئنی مسلمونی؟ چون داری با این کردارت اسلام رو زیر سوال میبری.
از نوری هیچ انتظاری نمیره چون خودشم به وضوح گفت خیلی چیزا رو قبول نداره ولی شما چی؟ چقدر از ایمانت مطمئنی؟ بحث تهمت و این حرفا نیست چون شما برای ما و هرکس باهات مخالفت کرد با کنایه سنگ تموم گذاشتی!

ببینم شمایی که اون تاپیکو زدی که یه غیر مسلمون رو از جایی که خودت هم هیچ مالکیتی نسبت بهش نداری به زور بندازی بیرون چطور میخوای در محضر خدا پاسخگو باشی!
واقعاً برای ایمان اون دسته از تحصیل کرده های مملکت مثل شما که با جملات افرادی مثل نیرو مسموم و تضعیف میشه متاسفم! چون واقعی نیست و به مویی بنده وگرنه کوه هم تکونش نمیداد چه برسه به نوری و امثالش!
برادر من به جای اخراج این افراد و یا حذفشون از جامعه برو ایمان خودت رو قوی کن نه تنها شما با خودم هم هستم! به قول خودت محبت ارادت میاره اگه اسیر محبتش باشی پاتو از فرمونش کج نمیذاری! شعار بود یا یادت رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این حرکت شما به مسلمانان کشورهای غربی و اونایی که اطرافشون پره از امثال نوری و حتی بدتر ولی جز برای خدا دیندار نیستند و هر سختی و انحرافی باعث سستی در ایمانشون نمیشه غبطه خوردم! و برای خودم و شما و دیگرانی که یک نوری نیرو پایه های ایمانمونو سست میکنه تاسف!

من دیگه حرفی ندارم! دوستان ببخشید که با این تاپیک ایمانتون سست شد و افکارتون مسموم!
از آدمین محترم سایت تقاضای حذف این تاپیک را دارم.
خدانگهدار.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

Robinhoood

New member
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامی
حقیقتا بنده این بحث را از زمانی که تاپیکی اول کاربر مجتبی 1919 ایجاد کرده دنبال می کنم و نمی خواستم توی بحث شرکت کنم ولی حقیقتا دیدم که ذکر این چند نکته برای تمامی کاربران و کاربر نوری خالی از لطف نباشه.
1-کاربر نوری:حقیقتا فکر می کنم این جملات و بحث هایی که شما مطرح کردید توهین به مقدسات ما مسلمونها هست و این کار شما اصلا درست نیست.(حقیقتا بنده بسیار ناراحت شدم و قلبم به درد اومد).
اگر شما می خواهید بحث کنید باید یک سری شرایط رو برای ورود به بحث رعایت بفرمایید مثلا اینکه رفرنس صحبت های شما چیه؟؟؟هدفتون از بحث کردن چیه؟؟؟شما اگثر بحث هاتون یکطرفه و از ابزار های نامنسب توهین و تحقیر و تمسخر و...استفاده می کنید که اینها در بحث جایگاهی ندارن..
ببینید اگر شما می خواهید به مغز قرآن دست پیدا کنید حتما تفسیر المیزان رو مطالعه بفرمایید.
حتما مجموعه کتاب های استاد شهید مطهری رو مطالعه بفرمایید.
2-کاربران عزیز شرکت کننده در بحث :لطفا از ابزار تهدید و توهین و دخالت در زندگی شخصی و ......در بحث استفاده نفرمایید.
اگر قادر به بحث کردن یا اطلاعاتتون اونقدر نیست، لطفا در بحث شرکت نکنید.
لطفا حتما کتاب های ذکر شده در بالا و حداقل کتاب ای استاد شهید مطهری رو مطالعه بفرمایید.
اسلام دین عقلانیت هست و یکی از بیشترین مواردی که در قران به اون تاکید شده در مورد تفکر و تعقل هست.
بنده نمی خوام وارد بحث بشم چون صلاحیت این امر رو در خودم نمی بینم.
با ارزوی موفقیت برای شما دوستان
خداوند عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه.

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
دکتر مرسی از لینکی که گذاشته بودین نتیجه های جست و جو - كانون گفتگوی قرآنی
من تا حدودی اونا را خوندم به دوستان هم توصیه میکنم اونا را بخونن البته اگر ترس از ضعیف شدن ایمانشون دارند اینکار را نکنند چون ممکنه اندکی در اعتقاداتشون نیاز باشه تفکر کنند
این نوری همون نوری بود فکر کنم چون اسمشون هم یکی هست و نحوه نوشتنشون شباهت وافری داشت
برید اونجا سر بزنید ببینید شما بیشتر در قرآن تفکر کردین یا ایشون .. . . . .

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامی
حقیقتا بنده این بحث را از زمانی که تاپیکی اول کاربر مجتبی 1919 ایجاد کرده دنبال می کنم و نمی خواستم توی بحث شرکت کنم ولی حقیقتا دیدم که ذکر این چند نکته برای تمامی کاربران و کاربر نوری خالی از لطف نباشه.
1-کاربر نوری:حقیقتا فکر می کنم این جملات و بحث هایی که شما مطرح کردید توهین به مقدسات ما مسلمونها هست و این کار شما اصلا درست نیست.(حقیقتا بنده بسیار ناراحت شدم و قلبم به درد اومد).
اگر شما می خواهید بحث کنید باید یک سری شرایط رو برای ورود به بحث رعایت بفرمایید مثلا اینکه رفرنس صحبت های شما چیه؟؟؟هدفتون از بحث کردن چیه؟؟؟شما اگثر بحث هاتون یکطرفه و از ابزار های نامنسب توهین و تحقیر و تمسخر و...استفاده می کنید که اینها در بحث جایگاهی ندارن..
ببینید اگر شما می خواهید به مغز قرآن دست پیدا کنید حتما تفسیر المیزان رو مطالعه بفرمایید.
حتما مجموعه کتاب های استاد شهید مطهری رو مطالعه بفرمایید.
نکته ی آخر اینکه ببینید گرامی انسان ها محدود هستن و با عقل محدود خوشون نمی تونن به برنامه ای که سعادتشون رو در پی داره دست پیدا کنن و باید برنامه ا ی که خداوند رحمان بوسیله ی قران کریم و اهل بیت براشون فرستاده در زندگیشون به کار ببرن.و ببینید این برنامه ی رو باید با تحقیق و مطالعه بهش دست پیدا کرد نه با دیدن سایر افراد و شیوه ی زندگی اونها.
2-کاربران عزیز شرکت کننده در بحث :لطفا از ابزار تهدید و توهین و دخالت در زندگی شخصی و ......در بحث استفاده نفرمایید.
اگر قادر به بحث کردن یا اطلاعاتتون اونقدر نیست، لطفا در بحث شرکت نکنید.
لطفا در بحث فقط به دنبال بحث باشید نه اینکه کی چی گفت چرا گفت؟؟؟با من بودید؟؟؟و....
لطفا حتما کتاب های ذکر شده در بالا و حداقل کتاب ای استاد شهید مطهری رو مطالعه بفرمایید.
حقیقتا غیر از چند مورد از کاربران مثل(مجتبی1919(بنده در اکثر موارد موافق نظر ایشون هستم.) و عبدالله و ..)بقیه شیوه ی بحث آشنایی کافی نداشتن.
باید قبول کرد که ما ایرانی ها یک عصبیت خاص توی وجودمون هست که باعث میشه نتونیم درست بحث کنیم و سریع احساساتی میشیم خواهشا سعی کنیم این مشکل رو از خودمون دور کنیم.
اسلام دین عقلانیت هست و یکی از بیشترین مواردی که در قران به اون تاکید شده در مورد تفکر و تعقل هست.
بنده نمی خوام وارد بحث بشم چون صلاحیت این امر رو در خودم نمی بینم.
با ارزوی موفقیت برای شما دوستان
خداوند عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه.

با تشکر از شما کاربر مولتی آی دی محترم.
نام ببرم گرامی تا دوستان هم آشنا بشن با چهره ی شناخته شدتون؟

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
با تشکر از شما کاربر مولتی آی دی محترم.
جناب ...

آرتمیس جان شما خودتو ناراحت نکن
بگذار خیال کند که ما با بحث کردن آشنایی نداریم و فقط خودشان می دانند بحث کردن ینی چی
ما که برچسب های بی دینی ،اینکه ما از قرآن نمی دانیم ، ما می خواهیم بقییه را فریب بدهیم و. .. .. .بزنند
خداشان دانند و به قول دکتر جوابشان را در محضر پروردگار خواهند گرفت

Robinhoood

New member
دوست عزیز بنده اصلا از کسی اسم نبردم به جز اقای نوری...
من کلی گفتم منظورم شخص خاصی نبود.

Robinhoood

New member
اگر احساس کردید با شما بودم و به شما برخورد عذر خواهی می کنم.
و امیدوارم ببخشید قصد جسارت نداشتم به شخص خاصی.

Artmis.a

New member
اگر احساس کردید با شما بودم و به شما برخورد عذر خواهی می کنم.
و امیدوارم ببخشید قصد جسارت نداشتم به شخص خاصی.

ما به توهین های شما و سایر دوستان عادت کردیم. خدایی هم هست.

خدا پرونده ای که شماها برای ما نوشتید رو نگاه نمیکنه دوست عزیز...

TUMS

Well-known member
متوجه نمی شم منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟
بی خیال کاربر جدید
بحث بر سر یه چیز دیگه هست ینی بود
شما هم خودتون را ناراحت نکن .. . . . .
چندبار یه حرفایی را نوشتم و هی پاک کردم گفتم بی خیال دوباره بحث شروع میشه. . .. . .
اگر قراره از کسی تعریف کنیم یا مورد لطف و یا بدی قرار بدیم فکر کنم گزینه هایی هم مانند پیام بازدیدکنندگان و پیام خصوصی هست اینو به کاربر جدید عرض میکنم که شاید با سایت آشنایی ندارن ولی با شیوه بحث آشنایی کامل دارند . . . .

TUMS

Well-known member
ما به توهین های شما و سایر دوستان عادت کردیم. خدایی هم هست.

خدا پرونده ای که شماها برای ما نوشتید رو نگاه نمیکنه دوست عزیز...
آرتمیس جان شما هم بی خیال شو لطفآ . . . .
بهتره تموم بشه و کدورت بیشتری ایجاد نشه ممنونم ازت:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

Artmis.a

New member
بی خیال کاربر جدید
بحث بر سر یه چیز دیگه هست ینی بود
شما هم خودتون را ناراحت نکن .. . . . .
چندبار یه حرفایی را نوشتم و هی پاک کردم گفتم بی خیال دوباره بحث شروع میشه. . .. . .
اگر قراره از کسی تعریف کنیم یا مورد لطف و یا بدی قرار بدیم فکر کنم گزینه هایی هم مانند پیام بازدیدکنندگان و پیام خصوصی هست اینو به کاربر جدید عرض میکنم که شاید با سایت آشنایی ندارن ولی با شیوه بحث آشنایی کامل دارند . . . .

البته ایشون کاربر جدید نیستن آقای ایمونو.

farzad.lab

مدیر بخش
البته ایشون کاربر جدید نیستن آقای ایمونو.

ببینین آرتمیس خانم .. شما توی پست های قبل دیدم از توهیین و تحمتی که بهتون شد حرف زدید ... باید بگم که شما و آقای نوری چندین بار توهین کردید به من و دکتر مجتبی و بقیه دوستان ( از جمله مافیا و نوچه و . . . )
دقیقا هم یکبار مخاطبتون من بودم ... اما ساکت موندم و چیزی نگفتم ) ( یا بهتره بگم گذشتم که کدورت جدید پیش نیاد) .
(کسی از من توهینی دیده نقل قول بگیره تا جواب بدم ... پس تا توهینی نکردم بهتون چرا توهین ؟؟؟ )

بچه های این انجمن خیلی برای من محترمن ... همشون هم دوستای منن ... الان شما ها دارین باهم بحث میکنین ، بینتون اختلاف پیش میاد ، تنها چیزی که لطمه میبینه دوستیایی هست که طی مدت ها بوجود اومده .

نه شما و نه من و نه دکتر و . . . هیچکدوم مبلغ دین نیستیم ... هستیم ؟؟؟ اونقدر اطلاعات داریم ک بتونیم دینمون رو تبلیغ کنیم ؟؟ بحث تبلیغ باید بر عهده متخصصش باشه که هست .

نکته بعدی این که تاپیک قبلی برای نظر سنجی از دوستان باز شد ... این تاپیک هم دقیقا خود شما باز کردی که نوری بیاد حرفاش رو بزنه و سند هایی که برای حرف هاش داره رو بیاره . ( هرچند نتونست ) پس این که هی میگین قصاص قبل از جنایت چیه ؟؟؟؟ خوب اگه قصاص قبل از جنایت قرار بود بشه که دیگه تاپیک باز نمیشد .... مسقیم به ادمین اطلاع میدادن

در آخر هم بگم به نظر من اگه قراره با نوری بحث بشه باید یک فرد متخصص باشه که نوری نتونه این تفسیر های غلطش از قران رو راحت بگه و ما هم جوابی نداشته باشیم .

یه پیشنهاد دارم :

اگه خواستین از یک متخصص دعوت کنیم که به صورت 2 نفره در یک زمان مشخص و تعیین شده بیاد و با نوری بحث کنه و ما هم نظارت کنیم . حالا اگه دوستان هم نظری دارن بگن .

کار دیگه ایی هم میتونین بکنین همون لینکی هست که دکتر داد

http://www.askquran.ir/search.php?searchid=508527&photoplog_searchinfo=1

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
ادامه این بحث های حاشیه ای اصلا جالب نیست .
من بحث ها رو دنبال کردم و هر چی جلوتر میره بیشتر داره میشه محلی برای کدورت و نه کمک به همدیگه.
اما یه چیز جالب که این تاپیک داره و دوستان بعدا که جو تغییر کرد و اعصابا سر جاش اومد ،حتما بیایین و یه بار دیگه پستای خودتون رو بخونید ،میتونین متوجه بشین وقتی با ذهنیت قبلی حرف دیگران رو گوش می کنین یا میخونین ،چقدر نا همگون و به دور از انصاف نظر می دین.
اینجا تموم میشه ولی توی زندگی یه چیزی که باعث خیلی از مشکلات میشه همین سوء برداشت ها و پیش داوری ها هست.اینجا ما خیلی راحت می تونیم فوقش دیگه کاری به کار هم نداشته باشیم ولی این تجربه رو برای زندگی آیندمون غنیمت بدونیم.(گرچه من نظرم نسبت به تمام بچه هایی که اینجا بحث کردن نه تنها بد نشده که خیلی بیشتر از قبل واسشون احترام قائلم و البته به همون نسبت نظر قبلی ام در مورد ،فرد مورد بحث تحکیم شده )

بارلی

New member
می خواهی قضاوتم کنی؟
کفشهایم را بپوش
راهم را قدم بزن
دردهایم را بکش
سالهایم را بگزران[/i]
بعد قضاوت کن!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

Artmis.a

New member

ببینین آرتمیس خانم .. شما توی پست های قبل دیدم از توهیین و تحمتی که بهتون شد حرف زدید ... باید بگم که شما و آقای نوری چندین بار توهین کردید به من و دکتر مجتبی و بقیه دوستان ( از جمله مافیا و نوچه و . . . )
دقیقا هم یکبار مخاطبتون من بودم ... اما ساکت موندم و چیزی نگفتم .
(کسی از من توهینی دیده نقل قول بگیره تا جواب بدم ... پس تا توهینی نکردم بهتون چرا توهین ؟؟؟ )

بچه های این انجمن خیلی برای من محترمن ... همشون هم دوستای منن ... الان شما ها دارین باهم بحث میکنین ، بینتون اختلاف پیش میاد ، تنها چیزی که لطمه میبینه دوستیایی هست که طی مدت ها بوجود اومده .

نه شما و نه من و نه دکتر و . . . هیچکدوم مبلغ دین نیستیم ... هستیم ؟؟؟ اونقدر اطلاعات داریم ک بتونیم دینمون رو تبلیغ کنیم ؟؟ بحث تبلیغ باید بر عهده متخصصش باشه که هست .

نکته بعدی این که تاپیک قبلی برای نظر سنجی از دوستان باز شد ... این تاپیک هم دقیقا خود شما باز کردی که نوری بیاد حرفاش رو بزنه و سند هایی که برای حرف هاش داره رو بیاره . ( هرچند نتونست ) پس این که هی میگین قصاص قبل از جنایت چیه ؟؟؟؟ خوب اگه قصاص قبل از جنایت قرار بود بشه که دیگه تاپیک باز نمیشد .... مسقیم به ادمین اطلاع میدادن

در آخر هم بگم به نظر من اگه قراره با نوری بحث بشه باید یک فرد متخصص باشه که نوری نتونه این تفسیر های غلطش از قران رو راحت بگه و ما هم جوابی نداشته باشیم .

یه پیشنهاد دارم :

اگه خواستین از یک متخصص دعوت کنیم که به صورت 2 نفره در یک زمان مشخص و تعیین شده بیاد و با نوری بحث کنه و ما هم نظارت کنیم . حالا اگه دوستان هم نظری دارن بگن .

با تشکر از شما کاربر...
پیشنهاد میکنم اسطوره و قدیستون جناب ام جی رو 5 دقیقه بذارید زمین و پست نهایی من رو دوباره مطالعه کنید گفتم قصد قانع کردن و رفع شبهات و به قول شما تبلیغ ندارم.:smiliess (11):

چون خودمو به هیچ عنوان هم رتبه با دکترتون نمیدونم که بتونم حتی از میزان دینی که خودم دارم دفاع کنم یا دین کسی رو مورد سنجش و قضاوت قرار بدم.

از شما و سایر دوستان تقاضا دارم به جای روابط دوستی و... کمی چشماشونو باز کنن و حقایق و نوشته ها و منظورها رو درست ببینن بعد پست بذارن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Artmis.a

New member
ادامه این بحث های حاشیه ای اصلا جالب نیست .
من بحث ها رو دنبال کردم و هر چی جلوتر میره بیشتر داره میشه محلی برای کدورت و نه کمک به همدیگه.
اما یه چیز جالب که این تاپیک داره و دوستان بعدا که جو تغییر کرد و اعصابا سر جاش اومد ،حتما بیایین و یه بار دیگه پستای خودتون رو بخونید ،میتونین متوجه بشین وقتی با ذهنیت قبلی حرف دیگران رو گوش می کنین یا میخونین ،چقدر نا همگون و به دور از انصاف نظر می دین.
اینجا تموم میشه ولی توی زندگی یه چیزی که باعث خیلی از مشکلات میشه همین سوء برداشت ها و پیش داوری ها هست.اینجا ما خیلی راحت می تونیم فوقش دیگه کاری به کار هم نداشته باشیم ولی این تجربه رو برای زندگی آیندمون غنیمت بدونیم.(گرچه من نظرم نسبت به تمام بچه هایی که اینجا بحث کردن نه تنها بد نشده که خیلی بیشتر از قبل واسشون احترام قائلم و البته به همون نسبت نظر قبلی ام در مورد ،فرد مورد بحث تحکیم شده )

خدا رو شکر بلاخره کسی پیدا شد که بی طرفانه نظر بده.
واقعاً متشکرم.:rose::rose::rose::rose:

farzad.lab

مدیر بخش
با تشکر از شما کاربر...
پیشنهاد میکنم اسطوره و قدیستون جناب ام جی رو 5 دقیقه بذارید زمین و پست نهایی من رو دوباره مطالعه کنید گفتم قصد قانع کردن و رفع شبهات و به قول شما تبلیغ ندارم.:smiliess (11):

چون خودمو به هیچ عنوان هم رتبه با دکترتون نمیدونم که بتونم حتی از میزان دینی که خودم دارم دفاع کنم یا دین کسی رو مورد سنجش و قضاوت قرار بدم.

از شما و سایر دوستان تقاضا دارم به جای روابط دوستی و... کمی چشماشونو باز کنن و حقایق و نوشته ها و منظورها رو درست ببینن بعد پست بذارن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

من خودم به دکتر پیشنهاد زدن تاپیک قبلی رو دادم و قدیسی ندارم . ( تهمته اینا که داری میزنی نمیگذرم از این )

شما کاسه داغ تر از آش شدی ... :smiliess (4):

واقعا اینقدر سخته نظر مخالف بشنوی که دائم در حال توهین کردنی وقتی توهینی بهت نشده ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member

من خودم به دکتر پیشنهاد زدن تاپیک قبلی رو دادم و قدیسی ندارم . ( تهمته اینا که داری میزنی نمیگذرم از این )

شما کاسه داغ تر از آش شدی ...

باشه اینم به تهمتایی که شما و جناب دکترتون و مهرشاد مبنی بر باطل بون بی دین بودن و نوچه ی جناب نیرو بودن و... به من ایمونو و سایر معترضان زدید در.

شما کاسه ی داغتر از آش نشدید آیا؟ منم از هر که بگذرم از شما و... بگذریم
من مطمئنم خدایی هم هست.

بالا