پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

koala

New member
سلام دوستان اینجانب کمک لازم هستم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :sadsmiley::33:اگر از ارشد بخوام دکتری انگلشناسی پزشکی شرکت کنم باید دقیقا چه کار کنم؟؟؟
باید اول به فکر مدرک زبان باشم؟بعدش برای هر درس چه کتابهایی پیشنهاد میکنید بخونم؟:rose:

b.nafas

New member
سلام ..خوش اومدي ...راستش از بچه ها فقط حميد واسه دكترا مي خونه بيشتر ارشد مي خوايم شركت كنيم ..اما منابع اصلي واسه انگل كه كتاب ماركل / نوا / بيماري هاي تك ياخته جلد 1 / كتاب كرم شناسي دكتر ارفع / ايمونولو‍‍‍ژي 4 استاد اينا اصلياشن ..موفق باشي

Hamidvet

New member
سلام دوستان اینجانب کمک لازم هستم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :sadsmiley::33:اگر از ارشد بخوام دکتری انگلشناسی پزشکی شرکت کنم باید دقیقا چه کار کنم؟؟؟
باید اول به فکر مدرک زبان باشم؟بعدش برای هر درس چه کتابهایی پیشنهاد میکنید بخونم؟:rose:

سلام دوست عزیز؛ به جمع ما خیلی خوش اومدی!

داشتن مدرک زبان برای ثبت نام آزمون دکترا الزامیست؛ به نظر من اول آزمون زبان رو بده تا بتونی با فراق بال بیشتری درسای تخصصی رو بخونی...

انگل شناسی : مارکل - دکتر صائبی - نوا براون - دکتر ارفع - برای کنکور -کتاب 1000+425 نکته درتک یاخته شناسی پزشکی و ...

حشره شناسی : حشره شناسی پزشکی ترجمه دکتر زعیم یا هر کتاب دیگری ...

ایمنی شناسی : دکتر وجگانی - ایمونولوژی 4 استاد (البته 500 صفحه است و وقت زیادی می طلبد!) - ایمونولوژی برای کنکور

بیوشیمی و سایر دروس دارای ضریب یک : کتاب های فشرده بخونی جوابگوست ..

donyabekam

New member
کلا برای خواندن ارشد دست روی هر درس بگذاری وقت زیادی می طلبد
یک کتابچه مثل واژگان ضروری تافل قیمتش 5 یا 6 تومان هست
ولی اگر مردی بخون
...
حالا که یکجایی هستیم گرفتار کک شدیم
اگر ضد کک انسانی هست خبر کنید
ضد کک دام نه

mw.ashel

New member
1.jpg

SH!LA

New member
ســــلام به همه دوستـــان عزیز و داوطلبــان کنکــور :ad54ad:

چطورین؟

چه خبر؟

درس ها خوب پیش میــره؟

راستی... کسی اینجـا قارچ رو شروع کرده؟ کسی از سطح سوال های قارچ شناسی اطلاعی داره؟

Farzan

New member

چطورین؟

چه خبر؟

درس ها خوب پیش میــره؟

راستی... کسی اینجـا قارچ رو شروع کرده؟ کسی از سطح سوال های قارچ شناسی اطلاعی داره؟

اگه کسی سوال قارچ یا مشکلی داره تو این درس میتونه رو کمک من حساب کنه

SH!LA

New member
اگه کسی سوال قارچ یا مشکلی داره تو این درس میتونه رو کمک من حساب کنه

ممنــون... ولی من چند ماه پیش از طریق پیام خصوصی از شما در مورد نحوه مطالعه - رفرنس هایی که مطالعه کردید - درصدهاتون و... سوال کردم و جوابی دریافت نکــردم.

Hamidvet

New member
ممنــون... ولی من چند ماه پیش از طریق پیام خصوصی از شما در مورد نحوه مطالعه - رفرنس هایی که مطالعه کردید - درصدهاتون و... سوال کردم و جوابی دریافت نکــردم.

خانوم فرزان یحتمل سرشون شلوغ بوده؛ چون درگیر کنکور Ph.D بودند ... :smilies:

Farzan

New member

بله موردی که حمید جان گفته هم بوده ، در هر صورت من عذر خواهی میکنم......

azar1986

New member
بچه ها من هنوز در مورد قارچ-ويروس-باكتری هيچ تصميمی نگرفتم،گفتم حالا ولش كن،كلا با هم ضريبش 2!نميدونم باهاشون چيكار كنم،فعلا تمام وقتمو واسه بقيه درسا گذاشتم،ممنون ميشم منو راهنمايی كنين كه با اين 3 تا درس چيكار كنم،حتی واسشون كتابم نگرفتم!!!:smiliess (11):

kiana

New member
دوست من! همیشه رو به نور بایست، اگر میخواهی تصویر زندگیت سیاه نیافتد... همیشه خود را نقد بدان، تا دیگران تو را به نسیه نفروشند... سعی کن استاد تغییر باشی، نه قربانی تقدیر... در زندگیت به کسی اعتماد کن، که به او ایمان داری نه احساس... و هرگز، به خاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند... مردم شهری که همه در آن می لنگند، به کسی که راست راه می رود می خندند...

Soroush Star

New member
سلام به هم دوستان پارازیتولوژیست ( انگل شناس )

دوباره به مسیر انگل شناسی اضافه میشم البته با قدرت بیشتر از قبل ، دلایل بازگشتم زیاد بود ، 2 تا از مهمترینهاشو به دوستان عزیزم ( دکتر حمید و رضا جان دکتر آینده ) پیام خصوصی دادم .

برنامه ریزی انجام شد ، قصد داریم میزان پیشرفتمونو برای نتیجه بهتر وارد کنیم ...
یه موضوعی میمونه ، میزان پیشرفتمونو اینجا وارد کنیم یا عنوان جدیدی کلید میخوره ( منظورم تیتر جدید یا تاپیک جدیده )

از همه دوستان ( که واسه ارشد و دکترا امتحان میدن ) دعوت میشه ( در صورت امکان پارازیتولوژیست ها ، البته هر رشته ای میتونه اضافه بشه ) چون به احتمال زیاد هر رشته ای این تاپیکو داره . با تشکر :riz304:

Hamidvet

New member
من که دیگه موندم به تو چی بگم سروش ..... ولی مجدد به جرگه ما خوش اومدی! :smiliess (15):

yasharevil

New member

چطورین؟

چه خبر؟

درس ها خوب پیش میــره؟

اصلا مگر عاقلانه است که به خاطر حداکثر 7 تا سوال بریم قارچ بخونیم؟
به جاش 2 تا تست زبان بزنی برنده ای!!

b.nafas

New member
سلامبه همه بچه ها خوبين ..همگي خسته نباشين..به نظر من همه درس ها روبايد خوند ...وليخداييمن بد جوري تنبل شدم:13:.سروش خيلي خوشحالم كه برگشتي به جمع ما ...به افتخار هممون :motat::smiliess (8):

b.nafas

New member
بچه ها من هنوز در مورد قارچ-ويروس-باكتری هيچ تصميمی نگرفتم،گفتم حالا ولش كن،كلا با هم ضريبش 2!نميدونم باهاشون چيكار كنم،فعلا تمام وقتمو واسه بقيه درسا گذاشتم،ممنون ميشم منو راهنمايی كنين كه با اين 3 تا درس چيكار كنم،حتی واسشون كتابم نگرفتم!!!:smiliess (11):
در مورد اين سه تا درس به نظر من كتاباي سعيد دانشمندي خوبه هم حجمش كمه هم مطالبش مفيد و خلاصه بيان شده من دارمشون به نظرم يه نگاهي بندا ز بهشون .
خدايي اگه اين سعيد دانشمندي بدونه من به چند نفر كتاباشو پيشنهاد كردم اسم منم مينويسه تو كتابش ...:thumbsupsmileyanim:

azar1986

New member
در مورد اين سه تا درس به نظر من كتاباي سعيد دانشمندي خوبه هم حجمش كمه هم مطالبش مفيد و خلاصه بيان شده من دارمشون به نظرم يه نگاهي بندا ز بهشون .
خدايي اگه اين سعيد دانشمندي بدونه من به چند نفر كتاباشو پيشنهاد كردم اسم منم مينويسه تو كتابش ...:thumbsupsmileyanim:

نفس جان شما ويروس و قارچ و باكتری رو چطور ميخونی؟يعنی مثلا در روز يا در هفته چقدر واسش وقت ميذاری؟

بالا