پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

b.nafas

New member
نفس جان آزمون چه اي رو شركت كردی؟8 آذر آزمون د ك ت ر شروع ميشه،اين همونه؟انگار برنامه ات با من فرق داره!
اره عزيزم همونه ..چه فرقي ميكنه ...ميشه توامبرنامه آزمون 1رو بزاري ..واي استرس گرفتم

آخرین ویرایش:

azar1986

New member
اره عزيزم همونه ..چه فرقي ميكنه ...ميشه توامبرنامه آزمون 1رو بزاري ..واي استرس گرفتم

نه استرس نداشته باش فكر كنم برنامه شما درست باشه نفس جان،شبيه همه تقريبا.من هنوز نميدونم واسه قارچ و ويروس و باكتری چه كتابی بگيرم كه اين سرفصلا رو پوشش بده...... :wacsmiley:

b.nafas

New member
نه استرس نداشته باش فكر كنم برنامه شما درست باشه نفس جان،شبيه همه تقريبا.من هنوز نميدونم واسه قارچ و ويروس و باكتری چه كتابی بگيرم كه اين سرفصلا رو پوشش بده...... :wacsmiley:

من واسه هر سه تا درس کتابای سعید دانشمندی رو می خونم تقریبا میشه این سر فصل هارو باهاش خوند

b.nafas

New member
بچه ها من نا امید شدم احساس می کنم خیلی دیر شروع کردم و نمی رسم ..من باید تا قبل عید تموم کنم وگرنه هیچ میشه :wacsmiley:

kiana

New member
دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم. من دنبال یه کتاب خوب واسه تک یاخته شناسی هست واسه رشته میکروبیولوژی یعنی درس اصلیم نیست شما چی پیشنهاد میدید؟

Soroush Star

New member
دوستان عزیز یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم. من دنبال یه کتاب خوب واسه تک یاخته شناسی هست واسه رشته میکروبیولوژی یعنی درس اصلیم نیست شما چی پیشنهاد میدید؟

کتاب مارکل ووگ بخش تک یاختش + حتماً تستهای i q b و پاسخ تشریحی اون .

Hamidvet

New member
خیلی جالبه همه دارن گرایش های مورد علاقشونو عوض میکنند ... :33:

vet lab sciences

New member

نه دکترجان.گرایش مورد علاقه ی من همون ایمونولوژی پزشکیه ولی چون کارشناسای دامپزشکی نمی تونن مستقیما به این رشته وارد بشن پس ناچارا که ارشدشون رشته ای دیگه باشه!

azar1986

New member
بچه ها من نا امید شدم احساس می کنم خیلی دیر شروع کردم و نمی رسم ..من باید تا قبل عید تموم کنم وگرنه هیچ میشه :wacsmiley:

عزيزم منم اينطوری ميشم،دقيقا تو همون لحظه كتاب رو بردار و شروع كن به خوندن،من چی بگم كه هنوز قارچ و ويروس و باكتری رو شرع نكردم.همش به اين فكر ميكنم كه ميرسم يا نه!

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریقموفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی
خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

b.nafas

New member

سلام ...اگشالي نداره حميد :sad:.. حميد ميگم آخرش خودمو خودت ميمونيم و انگل ها :motat:
همهي بچه ها هر جا هستين موفق باشين ايشالله :rose:

Hamidvet

New member
سلام ...اگشالي نداره حميد :sad:.. حميد ميگم آخرش خودمو خودت ميمونيم و انگل ها :motat:
همهي بچه ها هر جا هستين موفق باشين ايشالله :rose:

تو اینجا شاید ولی ممکنه دوستان دیگه ای هم باشند که انگل می خونند! ... :tonguesmiley:

بالا