پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

rojiin

New member
من که از خدا میخوام همین شهری که الان توش زندگی میکنم قبول بشم.خدایا کمکم کن.اصلا فکر نمیکنم سطح دانشگاه و شهر.چون ازدواج کردم و دلم میخواد بیش بچه ام و شوهرم باشم.اما واقعا وقتم کمه واسه خوندن.بچه ها دعام کنید

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
از هرکی بپرسی میدونه جایگاه دانشگاه های تهران را.البته براانتخاب شهر به نظرمن شهرخودتون رااولویت کنید.
درضمن شهیدبهشتی بهترین گروه میکروب شناسی ایران را داره و انگل شناسیش هم عالیه .اصفهان و شیراز هم خوبن اما تهران را مصاحبه .........

من که از خدا میخوام همین شهری که الان توش زندگی میکنم قبول بشم.خدایا کمکم کن.اصلا فکر نمیکنم سطح دانشگاه و شهر.چون ازدواج کردم و دلم میخواد بیش بچه ام و شوهرم باشم.اما واقعا وقتم کمه واسه خوندن.بچه ها دعام کنید

آره واقعــاً دانشگـاه تهــران یه چیـز دیگه است... خوش به حال شما که اونجـا قبـول شدید؛ کـاش منم بتونم میکروب شناسی اونجا قبول بشم... :sad:

روژین جـان انشـاا... شهر خودت قبول میشی؛ تو که خیلی خوب خوندی.

واقعــاً خوش به حالتون که وقتش رو داشتید و براتون مشکل پیش نیومد مثل من...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

rojiin

New member
بچه ها میشه یک کمکی بهم بکنید.من تست های تک یاخته سال ۹۱ ازمون قارچ شناسی زدم اما خیلی داغون زدم.نمیدونم باسخ نامه اشتباه بود یا اینکه من دیگه هنگ کردم!من باسخنامه از سایت دانلود کردم.میشه یه نگاهی بکنید ببینید جوابا درسته یا نه؟نتونستم کبی بیست کنم

Hamidvet

New member
بچه ها میشه یک کمکی بهم بکنید.من تست های تک یاخته سال ۹۱ ازمون قارچ شناسی زدم اما خیلی داغون زدم.نمیدونم باسخ نامه اشتباه بود یا اینکه من دیگه هنگ کردم!من باسخنامه از سایت دانلود کردم.میشه یه نگاهی بکنید ببینید جوابا درسته یا نه؟نتونستم کبی بیست کنم

میتونین چندتا از تستهائی که شک دارین رو اینجا بذارین؟! ...

azar1986

New member
سلام بچه ها خوبين؟درسا خوب پيش ميره؟من كه از اسفند ديگه نخوندم.از وقتی سركار ميرم ديگه نميرسم به درسا.
اما ميخوام اين چند روز باقيمونده رو يه كم تستای كنكورای قبلو كار كنم تا يه چيزایی يادم بياد.دلم واسه همه تنگ شده بود.گاهی ميام اينجا مكالمه هاتونو ميخونم.به اميد خدا هر كس هر چقدر تلاش كرده نتيجه شو ببينه.واسه منم دعا كنيد كه هر چی واسم بهتره پيش بياد.
:heart::rose::heart::rose:

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سلام بچه ها خوبين؟درسا خوب پيش ميره؟من كه از اسفند ديگه نخوندم.از وقتی سركار ميرم ديگه نميرسم به درسا.
اما ميخوام اين چند روز باقيمونده رو يه كم تستای كنكورای قبلو كار كنم تا يه چيزایی يادم بياد.دلم واسه همه تنگ شده بود.گاهی ميام اينجا مكالمه هاتونو ميخونم.به اميد خدا هر كس هر چقدر تلاش كرده نتيجه شو ببينه.واسه منم دعا كنيد كه هر چی واسم بهتره پيش بياد.

Azar ....

ان شاالله که نتیجه کاراتونو بگیرین ...

مرسی که سر میزدین اینجا ... خونه و پاتوق خودتونه :a2d3:

- - - Updated - - -

Azar ....

ان شاالله که نتیجه کاراتونو بگیرین ...

مرسی که سر میزدین اینجا ... خونه و پاتوق خودتونه :a2d3:

ROJO

New member
من امروز دارم انگلو دوره میکنم، کلا تا شب میخوام ی دور کتابمو بخونم و دیگه انگل تعطیل تا آزمون

خدا کمک کنه بتونم انگلو بالا بزنم، ویروس و زبانم بالاست، ایمنی ای بد نیس ،اگه انگل بتونم خوب بزنم قبولم

البته همچی بشرایط جلسه بستگی داره، ولی کلا امیدم بسیاره:bunnyearsmiley:

rojiin

New member
rojo شما انگل میخواستین امتحان بدی؟من بست های دیگتو دیدم.اما نمیدونستم.

rojiin

New member
من که دیگه خوندنمو تمام کردم.امیدم به خداست.ببینم امسال چیکار میکنم

azar1986

New member
بچه ها کنکورو چیکار کردین؟من که همه چیزایی که قبلا خونده بودمو یادم رفته بود.چون مرور نکردم.به نظرم سئوالا یه جوری بودن!

بالا