پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

dazarvid69

New member
سلام دوستان من تازه میخوام واسه آزمون Ph.d شروع کنم به نظرتون از چی شروع کنم؟
کلا رفرنسای انگل رو میشه بهم معرفی کنید؟میشه عایا؟ :)

Hamidvet

New member
سلام دوست و همکار خوبم!
خوبی؟! خوش اومدی به جمع ما ...
فکر میکنم در صفحات اول این تاپیک یا سایر تاپیک های انگل شناسی ، اطلاعاتی راجع به رفرنس ها و مواد درسی پیدا کنی.
موفق باشی.

dazarvid69

New member
سلام ممنون حمید جان.سوالم این بود که با کدوم کتاب واسه استارت شروع کنم

آخرین ویرایش:

dazarvid69

New member
من این کتابارو دارم :
انگل شناسی مارکل-نوا و براون-بیماری های انگلی در ایران(کرم و تک یاخته)-انگل شناسی برای کنکور انتشارات خسروی-کرم شناسی پزشکی دکتر ارفع
با کدوم شروع کنم؟ اینا کافیه به نظرتون؟

Hamidvet

New member
من این کتابارو دارم :
انگل شناسی مارکل-نوا و براون-بیماری های انگلی در ایران(کرم و تک یاخته)-انگل شناسی برای کنکور انتشارات خسروی-کرم شناسی پزشکی دکتر ارفع
با کدوم شروع کنم؟ اینا کافیه به نظرتون؟

والا تو این تاپیک فقط ظاهرا من دارم واسه کنکور Ph.D میخونم ... بقیه دوستان ارشدی هستند که کمتر سر میززند اینجا!

ROJO

New member
سلام
بچه ها فشرده ی انگل عمید اطهری رو گرفتم واسه کنکور ویروس شناسی، کسی دیدتش? میخوام بذارم تو عید بخونم الان خیلی درس دارم:smilies-azardl (181
بنظر شما تموم میشه یا از الان باید بخونم?

Hamidvet

New member
سلام
بچه ها فشرده ی انگل عمید اطهری رو گرفتم واسه کنکور ویروس شناسی، کسی دیدتش? میخوام بذارم تو عید بخونم الان خیلی درس دارم:smilies-azardl (181
بنظر شما تموم میشه یا از الان باید بخونم?

نه والا من ندیدمش ؛ اگر فکر میکنی میتونی از پسش بربیای پس حتما میتونی تمومش کنی! :black_eyed:

Soroush Star

New member
سلام
اساتید محترم این بخش فلش کارت که درست کردم را یه مروری کنید ببینید ایراد علمی نداره

parasitology persian | Quizlet

قسمت طبقه بندی انگل ها

سلام

به نظرم این بخش ( کوچکترین تک یاخته آلوده کننده انسان : مروزوئیت پلاسمودیوم یا مالاریا ، در کنارش یا از اون کوچکتر تک یاخته های شاخه میکروسپورا مثل ویتافورما ، تراکی پله ایستوفورا ، نوزما و ... هستن )

البته سایر بخشها درست بود

mojnia

New member
سلام

به نظرم این بخش ( کوچکترین تک یاخته آلوده کننده انسان : مروزوئیت پلاسمودیوم یا مالاریا ، در کنارش یا از اون کوچکتر تک یاخته های شاخه میکروسپورا مثل ویتافورما ، تراکی پله ایستوفورا ، نوزما و ... هستن )

متشکرم بابت توجه شما

Hamidvet

New member
سلام

به به جناب ایمونولوژیست!!
قدم رنجه فرمودید به پاتوق سابق خودتون! ... :black_eyed:

Soroush Star

New member
به به جناب ایمونولوژیست!!
قدم رنجه فرمودید به پاتوق سابق خودتون! ... :black_eyed:

قربانت حمید جان ، ولی بارمون کردیا ، اکشالی نداره عزیزم

قبلاً گفتم ، هیچوقت گذشته و حالم از یادم نمیره ، و دوست دارم آیندمو بهتر و اونجور که میخوام بسازم ...

جهت اطلاع : یه سری به سایت انستیتو پاستور ایران و بخش ایمنولوژی بزن ، اکثر هیات علمی بخش ایمنی در انستیتو پاستور ( مقاله ها و تحقیقاتشون ) در مورد تک یاخته ها و مخصوصاً لیشمانیا هست ...

از قدیم گفتن ، آسیاب به نوبت و پله به پله

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

بالا