پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

Hamidvet

New member
حمید جان ،
کتاب برای کنکور راجب تعداد ایزوآنزیمهای بیماریزا و غیر بیماریزا گفته ولی نگفته که کدام سویه ها هستن ، نه در مارکل ووگ نه در نوا براون و نه در تستهای iqb این سویه ها معرفی نشدن یعنی اسمی ازشون نیست .

فعلاً باید تا اطلاع ثانوی فقط این تعداد رو دونست

اگه تونستی حتما کتاب دکتر صائبی رو هم بخر و ی نگاهی بنداز بد نیست؛ چون تو اونجا از 4 زایمودم بیماری زا قشنگ نام برده ...
این کتاب خیلی خوووب گفته عاااالیه ...

azar1986

New member
من برگشتم!تو این مدت فقط انگل خوندم البته نه به طور پیوسته.و از دیروز ایمونو رو هم شروع کردم.همچنان خلاصه نویسی میکنم.کتاب مارک ووگ رو هم گرفتم اما اصلا دوسش ندارم.به نظرم متنش یه مقدار سنگین و گیج کننده اس.اما هر مبحثی رو هم از کتاب دکتر غروی،هم مارکل ووگ و هم استادمون که خلاصه تر و راحت تره میخونم.ام با اینکه عمقی میخونم مباحث خیلی فرار هستن قبول دارین بچه ها؟؟؟

Hamidvet

New member
من برگشتم!تو این مدت فقط انگل خوندم البته نه به طور پیوسته.و از دیروز ایمونو رو هم شروع کردم.همچنان خلاصه نویسی میکنم.کتاب مارک ووگ رو هم گرفتم اما اصلا دوسش ندارم.به نظرم متنش یه مقدار سنگین و گیج کننده اس.اما هر مبحثی رو هم از کتاب دکتر غروی،هم مارکل ووگ و هم استادمون که خلاصه تر و راحت تره میخونم.ام با اینکه عمقی میخونم مباحث خیلی فرار هستن قبول دارین بچه ها؟؟؟

سلام آذر1986 جان

خوش اومدی مجدد! از کی نبودی شما؟! حساااااااابی خسته درسا نباشی :smiliess (3)::ad54ad:
من یک ماه تیر تا مرداد ایمنی خوندم و خلاصه کردم الانم مشغول خوندن زبانم البته تک یاخته هم میخونم ولی نه به اون شدت!! ... :rolleyessmileyanim:

SH!LA

New member
ســـلام به همه ی دوستــان :ad54ad:

بـاز هم اومـدم.

چه خبر؟ چی کار کردین؟

azar1986

New member

سلام آذر1986 جان

خوش اومدی مجدد! از کی نبودی شما؟! حساااااااابی خسته درسا نباشی :smiliess (3)::ad54ad:
من یک ماه تیر تا مرداد ایمنی خوندم و خلاصه کردم الانم مشغول خوندن زبانم البته تک یاخته هم میخونم ولی نه به اون شدت!! ... :rolleyessmileyanim:

یه دو سه هفته ای،ممنون،شما هم خسته نباشی،ایمونو درس مرد علاقه من نیس،واسه همین سخت میخونمش،اما خب باید خوند.راستی،من تست آی کیو بی انگل رو گرفتم خیلی درهمه،سوالای قدیمی و جدید و دکتری و ارشد و... همه چی قاطی پاتیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (2):

azar1986

New member
راستی بچه ها،کاش میشد یه ساعت خاص مثلا 3 بعداز ظهر هر روز همه بروبچ انگل 93 آنلاین میشدیمو تبادل اطلاعات میکردیم،خیلی خوب میشدااااااااااااااااااا:smiliess (3):

Hamidvet

New member
راستی بچه ها،کاش میشد یه ساعت خاص مثلا 3 بعداز ظهر هر روز همه بروبچ انگل 93 آنلاین میشدیمو تبادل اطلاعات میکردیم،خیلی خوب میشدااااااااااااااااااا:smiliess (3):

سلام مجدد! خوش اومدی :ad54ad:
من که آنلاینم بقیه رو نمیدونم ...
والا I Q B برای من که خوبه، چون میخام آزمون دکترا بدم ... شما سال دیگه امتحان داری آره؟!

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
والا بچه های انگل متاسفانه زیادم نیستند ... حیف:thumbsdownsmileyani

b.nafas

New member
:سلام به همهی بچه ها آقا ما امتحان داشتیم و نبودیم شما چرا نبودین همه نشستن حسابی درس می خوننا من موندم تنبل خانوم باید اسم آواتارمو عوض کنم بشم تنبل خانوم :14:smiliess (9)::whistle:

Hamidvet

New member
:سلام به همهی بچه ها آقا ما امتحان داشتیم و نبودیم شما چرا نبودین همه نشستن حسابی درس می خوننا من موندم تنبل خانوم باید اسم آواتارمو عوض کنم بشم تنبل خانوم :14:smiliess (9)::whistle:

شما که نفسی نه تنبل ... :smiliess (3):
ایشالا باز دور هم جمع بشیم به انگیزه هم بخونیم ...

SH!LA

New member
سلااااااااااااااااااااااام بر شیلا خانم :smiliess (3):
خوش اومدی به اینجا ...:ad54ad:
چه خبر؟ خوش میگذره؟

ســـلام حمیـد جان

ممنـون؛خوبــه... بیشترین پیشرفتم توی درس زبان و میکروب شناسی بوده.

eli2020

New member
سلام بچه ها-کیاقبول شدن تو وزارت بهداشت؟؟؟؟ بیان وبگن -مرسی

Hamidvet

New member
ســـلام حمیـد جان

ممنـون؛خوبــه... بیشترین پیشرفتم توی درس زبان و میکروب شناسی بوده.

خوشحالم پیشرفت خوبی داشتی ... ایشالا همین طور ادامه بدی عزیز و سال دیگه شما هم همین وقت خبر خوشحالی تو بهمون بدی :4d564ad6::thanks:

SH!LA

New member
خوشحالم پیشرفت خوبی داشتی ... ایشالا همین طور ادامه بدی عزیز و سال دیگه شما هم همین وقت خبر خوشحالی تو بهمون بدی :4d564ad6::thanks:

خیلـی ممنـون؛ همین طور شمــا ان شاا... :4d564ad6:

فردا هم قصد خرید چند تا از کتاب های دیگه رو دارم، دوستـان کتاب خوبی میشناسید ممنون میشم عنوانش رو بگید.

بالا