پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

koala

New member
بچه ها کمکم کنید من علوم انگلشناسی دامپزشکی قبول شدم روزانه شهرکرد ولی بهداشت قبول نشدم حالا هیچ اطلاعی نه از شهرکردو دانشگاهش دارم نه از رشته از طرفی دلم نمیاد دوباره یک سال دیگه استرس بکشم میترسم سال دیگه همینم قبول نشم :sadsmiley:
اینجا کسی شهرکردی نیست ؟خوابگاه داره؟راجه به رشته انگل دامپزشکی چیزی میدونید؟مستقیم بادام سروکار داره؟:13:

Hamidvet

New member
خیلـی ممنـون؛ همین طور شمــا ان شاا... :4d564ad6:

فردا هم قصد خرید چند تا از کتاب های دیگه رو دارم، دوستـان کتاب خوبی میشناسید ممنون میشم عنوانش رو بگید.

ممنون شیلا خانم :riz304:
در چه موضوعاتی میخوای بخری تا بگیم اگه بلد بودیم!!

SH!LA

New member
ممنون شیلا خانم :riz304:
در چه موضوعاتی میخوای بخری تا بگیم اگه بلد بودیم!!

کتاب مارکل رو باید تهیه کنم. از طرفی هم شنیدم ایمونولوژی چهار استاد خوبـه، اون رو هم باید تهیه کنم.

نظـر شمـا چیــه؟!

برای قارچ شناسی منبع خوبی سراغ دارید؟

Hamidvet

New member
کتاب مارکل رو به توصیه سروش جان من نسخه تابستان سال 86 ترجمه دکتر عمید اطهری رو خریدم ؛ طوری که سروش میگه خیلی طراحان سوال به این کتاب عنایت دارند!!
کتاب 4 استاد ایمونولوژی رو من دارم و بیشتر شو خوندم وخلاصه کردم بنظر خودم خوبه بعضی فصل هاش رو خیلی خوب توضیح داده مثل فصل کمپلمان، فصل سایتوکاین ها و فصل فعال شدن و بلوغ لنفوسیت T ... ولی برخی فصل هاش هم جالب نگفته ولی در کل راضیم ازش؛ البته در کنارش کتاب ایمونولوژی برای کنکور رو هم دارم بنظرم این دو تا کتاب پوشش دهنده خوبی برای همدیگه هستند.
راجع به قارچ شناسی نظری ندارم چون چیزی تابحال نخوندم با اینکه کتب دکتر شهلا شادزی و برای کنکور رو هم گرفتم ولی هنوز مطالعه نکردم که ببینم چطوریه تا راهنمائیت کنم ...
طوری که تو پیش میری حتما موفق میشی شیلا جان ...:smiliess (3):

azar1986

New member
سلام مجدد! خوش اومدی :ad54ad:
من که آنلاینم بقیه رو نمیدونم ...
والا I Q B برای من که خوبه، چون میخام آزمون دکترا بدم ... شما سال دیگه امتحان داری آره؟!

بله من میخوام ارشد شرکت کنم،سال آینده.میگم اگه سوالای ارشد و دکترا رو تفکیک میکرد بهتر میشد.

Hamidvet

New member
بله من میخوام ارشد شرکت کنم،سال آینده.میگم اگه سوالای ارشد و دکترا رو تفکیک میکرد بهتر میشد.

آررره شما درست میگی خب ؛ ولی شما سوالات مربوط به ارشد رو جواب بده، دکترا رو هم جواب دادی، چه بهتر ... :smiliess (3):
شما صبح ها مثل اینکه بیشتر میتونی بیای آذرخانوم، اینطور نیست؟!

azar1986

New member
آررره شما درست میگی خب ؛ ولی شما سوالات مربوط به ارشد رو جواب بده، دکترا رو هم جواب دادی، چه بهتر ... :smiliess (3):
شما صبح ها مثل اینکه بیشتر میتونی بیای آذرخانوم، اینطور نیست؟!

نه فرقی نمیکنه.گاهی صبح،گاهی ظهر،من نمیدونم بچه های انگل بیشتر کی میان،همیشه نیستن:dadad4:

Hamidvet

New member
سروش جان و کافی جان که تازه ارشد قبول شدند ...
Cnidaria هم که ارشد میخونه داره خودش رو برای آزمون همین امسال (آبان 92) آماده میکنه.
منم که سال بعد آزمون دارم.

SH!LA

New member
کتاب مارکل رو به توصیه سروش جان من نسخه تابستان سال 86 ترجمه دکتر عمید اطهری رو خریدم ؛ طوری که سروش میگه خیلی طراحان سوال به این کتاب عنایت دارند!!
کتاب 4 استاد ایمونولوژی رو من دارم و بیشتر شو خوندم وخلاصه کردم بنظر خودم خوبه بعضی فصل هاش رو خیلی خوب توضیح داده مثل فصل کمپلمان، فصل سایتوکاین ها و فصل فعال شدن و بلوغ لنفوسیت T ... ولی برخی فصل هاش هم جالب نگفته ولی در کل راضیم ازش؛ البته در کنارش کتاب ایمونولوژی برای کنکور رو هم دارم بنظرم این دو تا کتاب پوشش دهنده خوبی برای همدیگه هستند.
راجع به قارچ شناسی نظری ندارم چون چیزی تابحال نخوندم با اینکه کتب دکتر شهلا شادزی و برای کنکور رو هم گرفتم ولی هنوز مطالعه نکردم که ببینم چطوریه تا راهنمائیت کنم ...
طوری که تو پیش میری حتما موفق میشی شیلا جان ...:smiliess (3):

خیلی ممنــون.

مارکل ترجمه دکـتـر ارجمنــد رو گفتن دارن و فعلاً نخریدم؛ فرصتی هم نشد به جاهای دیگه سر بزنم.

Hamidvet

New member
خیلی ممنــون.

مارکل ترجمه دکـتـر ارجمنــد رو گفتن دارن و فعلاً نخریدم؛ فرصتی هم نشد به جاهای دیگه سر بزنم.

نمیدونم دیگه والا منم رو حساب حرف سروش رفتم ترجمه اطهری رو خریدم ...

SH!LA

New member
نمیدونم دیگه والا منم رو حساب حرف سروش رفتم ترجمه اطهری رو خریدم ...

ممنـون حمیــد جــان

شنبه باز هم میرم ببینم چی میشــه... فعلاً که از دیشب برای دو تا درس اعصابم بهم ریختـه...! :(50):

SH!LA

New member
برای چی بهم بریزه شیلا جان؟! ...

بیوشیمی رو خیلی کند پیش میـرم و دُرست متوجه مطالب نمیشم! در مورد قارچ شناسی هم فعلاً از روی جــزوه های کارشناسی دارم میخونم، که اون رو هم خیلی کند پیش میرم...!

این دو تا درس شده غصه ی من...! :sad:

coffee

New member
تبریییییییییییییک Coffe جان:riz304:

کاش میشد درصدهاتو میذاشتی ما کنکوریا استفاده میکردیم
:)
مرررسی آذر جان ... من درصدامو چند بار گفتم اما خوب چشم بازم میگم
تک یاخته 90 کرمشناسی 78 زیست 60 میکروب 15 ایمنی 35 زبان 23
ان شاا... سال بعد تهران میبینمت:riz304:

coffee

New member
عزیزم این اشتباه رو نکن خیلی از سوالات ارشد از نکات ازمون دکترا میاد .... زیاد وقتت رو نمیگیره ... واسه کرم و تک یاخته تمام سوالات رو بررسی کن با پاسخ تشریحیشون ....

- - - Updated - - -

azar1986

New member
مرررسی آذر جان ... من درصدامو چند بار گفتم اما خوب چشم بازم میگم
تک یاخته 90 کرمشناسی 78 زیست 60 میکروب 15 ایمنی 35 زبان 23
ان شاا... سال بعد تهران میبینمت:riz304:

ممنون از لطفت Coffee جان،به اميد خدا،حتما :smiliess (3): و تشكر بابت راهنماييتون در مورد آي كيو بي

b.nafas

New member
سلام به coffe عزیز //خیلی خیلی خیلی تبریک می گم ..وای یعنی میشه سال دیگه ما بیایمو بگیم تهران قبول شدیم ..ایشالله دکترا ...حالا چجوری ازت شیرنیشو بگیریم ..همینجوری الکی نیستا ...

b.nafas

New member
بیوشیمی رو خیلی کند پیش میـرم و دُرست متوجه مطالب نمیشم! در مورد قارچ شناسی هم فعلاً از روی جــزوه های کارشناسی دارم میخونم، که اون رو هم خیلی کند پیش میرم...!

این دو تا درس شده غصه ی من...! :sad:

شیلا جان برای بیوشیمی یه کتاب هست به اسم مروری بر بیوشیمی از دکتر امیره نجات شکوهی ماله انتشارات 59 من تعریف این کتابو خیلی شنیدم خودمم دارمش راضیم کم حجم و مفید ..برای قارچ هم میتونی کتابای انتشارات سماط رو بگیری و درسنامه و تست سعید دانشمندی مال انتشارات نسل فردا و ارجمند هستن که البته اینارو سروش به من معرفی کرد خوبن .اگر تهران هستی برو پاساژ اگه اشتباه نکنم فروزنده که مخصوص کتابای علوم پزشکی همه کتابارو می تونی پیدا کنی اونجا بعد از خیابان 12 فروردین انقلاب .درکت می کنم دنبال کتاب گشتن خیلی سخته .....

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
شیلا جان برای بیوشیمی یه کتاب هست به اسم مروری بر بیوشیمی از دکتر امیره نجات شکوهی ماله انتشارات 59 من تعریف این کتابو خیلی شنیدم خودمم دارمش راضیم کم حجم و مفید ..برای قارچ هم میتونی کتابای انتشارات سماط رو بگیری و درسنامه و تست سعید دانشمندی مال انتشارات نسل فردا و ارجمند هستن که البته اینارو سروش به من معرفی کرد خوبن .اگر تهران هستی برو پاساژ اگه اشتباه نکنم فروزنده که مخصوص کتابای علوم پزشکی همه کتابارو می تونی پیدا کنی اونجا بعد از خیابان 12 فروردین انقلاب .درکت می کنم دنبال کتاب گشتن خیلی سخته .....

وااااای... خیلی ممنـــون عزیــزم برای راهنمایی های خوبت... :4d564ad6:

قـــربـونت... ممنــون :riz304:

بالا