پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

Soroush Star

New member
راجب تاثیر دقیق معدل بر روی رتبه نمیدونم . اطلاعاتم در این حد هست که اگه دانشجویی فارغ التحصیل از دانشگاههای :
وزارت علوم ( روزانه ، شبانه ) ، پیام نور ، علمی کاربردی و یا دانشگاه آزاد باشه معدل هیچ تاثیری بر روی رتبه نداره .

راجب فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی از وزارت بهداشت زیاد نمیدونم ، شاید اونم تاثیری نداشته باشه

Soroush Star

New member
من خودم علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ( وزارت علوم - روزانه ، سال 90 تا 92 ) خوندم . اگر معدلم 20 هم میشد ، هیچ تاثیری نداشت .

من کاردانی دامپزشکی داشتم . کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی خرداد امسال تمام شد

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سلام حمید جان .
درسهای حفظی ( باکتری ، ایمنی ، انگل ، خون ، ویروس ، .... ) واقعاً فرار هستن . اگه عمقی خونده نشن از ذهن میپرن . من از 8 خرداد ( روز قبل کنکور ) هنوز انگل شناسی رو مرور نکردم ، مطالب سطحیش از ذهنم پریده ولی عمقی خوندن کمکم میکنه . فعلاً برنامم انگلیسی هست .

باید تمرین نوشتاری انگلیسی داشته باشم چون شنیدم بخشی از امتحان انگلیسی واسه Ph.D نوشتاری هست و املای من خیلی ضعیفه ( البته نمیدونم تا چه حد این گفته درست هست ) منظورم امتحان IELTS

سلااااااااااام گل پسر، معلوم هست کجاااااائی تو ... دلم واست تنگ شده بود :28::rose:
تو چرا میخوای آیلتس امتحان بدی وقتی امتحانای آسونتری مثل msrt, mche و ... هستند!!
من دارم واسه آزمون آبان ماه msrt خودمو آماده میکنم ...

b.nafas

New member
وااای چغدر این بچه های انگل شناسی تنبا تشریف دارن معلومه کجایین :p7977cujr38iyymsu8:

Hamidvet

New member
سلام مرسی آخی بلاخره یکی اومد :bunnyearsmiley:

انگار تو یک جزیره دورافتاده هستیم، تا یکی میاد از بچه های انگل شناسی ، انگار فرشته نجات پیدامیکنیم .... واقعا نمدونم این بروبچ انگل شناسی کجان!!! :65d6a5d6s:
بهرحال خوشحالم که شما پیگیر هستی انقد ... :thanks:

b.nafas

New member

انگار تو یک جزیره دورافتاده هستیم، تا یکی میاد از بچه های انگل شناسی ، انگار فرشته نجات پیدامیکنیم .... واقعا نمدونم این بروبچ انگل شناسی کجان!!! :65d6a5d6s:
بهرحال خوشحالم که شما پیگیر هستی انقد ... :thanks:

اره واقعا .من که اول میام اینجا میبینم کسی نیست این شکلی میشم :14::p7977cujr38iyymsu8:

Hamidvet

New member
چه خبر از درس خوندن ...
من که همچنان تنبل بچه هام :dadad4:

من از تیر شروع کردم ایمونولوژی رو خوندم تا یه جاهایی رسوندمش، راضی بودم از نحوه خوندنم ...
ولی بعد شروع ماه رمضان، که شروع کردم انگل شناسی رو، نشد اونطور بخونم و بیشتر دارم خلاصه نویسی میکنم فعلا تا خوندن!! ...
البته مابینش زبان هم میخونم چون 3-4 ماه دیگه آزمون زبان دارم:shocked:
خدا رو شکر، خوب پیش میره!

شما چطور نفس؟!

b.nafas

New member
آفرین خیلی خوبه ..
من که یکمی زبان می خونم چون زبانم خوب نیست و منم دارم انگل رو خلاصه می کنم که راحتتر باشه ..اره این ماه رمضان یکم مارو خسته کرده

- - - Updated - - -

آفرین خیلی خوبه ..
من که یکمی زبان می خونم چون زبانم خوب نیست و منم دارم انگل رو خلاصه می کنم که راحتتر باشه ..اره این ماه رمضان یکم مارو خسته کرده

Hamidvet

New member
آفرین خیلی خوبه ..

- - - Updated - - -

آفرین خیلی خوبه ..

آفررررین بیا پس باهم بخونیم و پیش بریم؛ خدارو شکر یکی پیدا شد ...:thanks:
راستی نفس جان، شما چطوری خلاصه میکنی انگل رو؟! من که تقریبا همه مطالب کتابو دارم مینویسم انگار، آخه همشون مهمممن ... :21:

b.nafas

New member
دقیقا همینطوریه ...منم این مشکل رو دارم اما چارهای نداره :smiliess (11):
من که مثلا تک یاخته های روده رو اول یه خلاصه ای از جنس ها و گونه هاش رو می نویسم
بعد هر کدوم رو تو یه ورقه می نویسم و هر جا نکته ای مربوط به اون دیدم کنارش می نویسم البته به قول تو تقریبا خودش یه کتاب می شه ولی دیگه چی کار کنیم چون همش نکته اس

- - - Updated - - -

من که مثلا تک یاخته های روده رو اول یه خلاصه ای از جنس ها و گونه هاش رو می نویسم
بعد هر کدوم رو تو یه ورقه می نویسم و هر جا نکته ای مربوط به اون دیدم کنارش می نویسم البته به قول تو تقریبا خودش یه کتاب می شه ولی دیگه چی کار کنیم چون همش نکته اس

b.nafas

New member
الان همه بلند میشن که سحری بخورن ..فعلا ...موفق باشی حمید جان دعا کن من تنبل نشم باز :thanks:

Hamidvet

New member

- - - Updated - - -

پس توام مثل منی... :28:
راستی راجع زبانم بگو چیکار میکنی الان، چی و چطور میخونیش عزیز؟
هممون تنبلیم، منم مثل توام ولی باهم باشیم بهتر میخونیم و اینجا گزارش میدیم؛
به امید روزای بهتر عزیز:a2d3:

eli2020

New member
سلام.............به به!میبینم که بعضیا دارن باهم میخونن و ما هم از قافله عقب /افتادیم! بووووخووونین...
راستی بچه ها زبانو میخاین چیکارکنین..من نمیدونم از کجا شروع کنم واسه خوندن

Hamidvet

New member
سلام.............به به!میبینم که بعضیا دارن باهم میخونن و ما هم از قافله عقب /افتادیم! بووووخووونین...
راستی بچه ها زبانو میخاین چیکارکنین..من نمیدونم از کجا شروع کنم واسه خوندن

سلام الی جااااان، چه خوب شد توام اومدی شما هم به ما بپیوند!:bunnyearsmiley:
من زبانم بد نیست خداروشکر ولی دیگه شروع کردم از 504 که تموم شد و یکسری لغات تافل هست الان دارم اونارو میخونم؛ گرامر هم کار میکنم ...

شما چی میخونی الان؟!

eli2020

New member
سلام الی جااااان، چه خوب شد توام اومدی شما هم به ما بپیوند!:bunnyearsmiley:
من زبانم بد نیست خداروشکر ولی دیگه شروع کردم از 504 که تموم شد و یکسری لغات تافل هست الان دارم اونارو میخونم؛ گرامر هم کار میکنم ...

شما چی میخونی الان؟!

منم چندروز سفربودم یه وقفه ای افتادتو درس خوندنم..فعلاکه تک یاخته میخونم.زبانم نمیدونم ازکی شروع کنم.ولی بزودی شروع میکنم

بالا