پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
یکیش 25 یکیش نیم؟؟ :5: بگو که منظورت 0.25 بوده بگو :13:

منم چشام یکیش 0.25ـه یکیش 1 (قبلن 1.25 بود) و آستیگمات. مدام عینک میزنم حتی سر سفره، واسه همین تو این دو سال بهتر شده دیدم.
اگه مدام زدی چشات ضعیف نشده، بهتر شده نمرش. برو پیش یکی از همینایی که فوق لیسانس چشم دارن معاینه کن میفهمی.

ها دیگه همون 25 صدم....
منم اول نیم و هفتاد و پنج بودم.... بعد از ی سال شد 25 و نیم....
اما پارسال همش تو مترو چیزی میخوندم.... فک کنم برا همونه....

hebe.nurse

New member
یکیش 25 یکیش نیم؟؟ :5: بگو که منظورت 0.25 بوده بگو :13:

منم چشام یکیش 0.25ـه یکیش 1 (قبلن 1.25 بود) و آستیگمات. مدام عینک میزنم حتی سر سفره، واسه همین تو این دو سال بهتر شده دیدم.
اگه مدام زدی چشات ضعیف نشده، بهتر شده نمرش. برو پیش یکی از همینایی که فوق لیسانس چشم دارن معاینه کن میفهمی.

من همش ی چشمم ضعیفه. اون یکی صفره. چون در کل خوب میبینم واسه همین نیازی به عینک ندیدم. ولی چن وقت پیش معاینه سلامت دانشگامون فهمیدم همین یکی خیلی نسبت به قبل ضعیفتر شده. کارشناسه خیلی دعوام کرد:( ولی هرکار میکنم بازم نمیتونم به خودم بقبولونم عینک بذارم. از طرفی لنزم نمیتونم بذارم چون چشام خیلی حساسه . نگرانم :(((
اصا مگه نمره چش 25 هم داریم؟؟ اون که دیگه نابیناس :/ :65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
نه عینک مطالعه میزدم.... چشام آستیگماته... یکی 25 و یکی هم نیم....
اما از چن وقته حس میکنم ضعیفتر شده...
الان که دیگه خیلی شدید شده...
عینک ک نمیزنم وقتایی ک نمیخونم...بعد مثلا میرم کتابخونه... تو راه مثلا از دور یه نفر ک میاد اگه حس کنم آشناست فوکوس میکنم رو صورتش.... هی چشاممو ریز و درشت و کج و کوله میکنم که در نهایت یه تصویر واضح تشکیل بشه....
خیلی ضایس خداییش... منم انگار قسمم دادن ک باید همه رو بشناسی تو راه.... :(50): :14:

پس بیا ی معاینه برو حتما سحر. ببین در چه اوضایین. منم چشمم بخاطر همین مطالعه واسه ارشد ضعیفتر شد قشنگ حس میکردم گاهی تار میشه .یا اون یکی چقد خسته میشه تهنا تهنا کار میکنه :(

- - - Updated - - -

نه عینک مطالعه میزدم.... چشام آستیگماته... یکی 25 و یکی هم نیم....
اما از چن وقته حس میکنم ضعیفتر شده...
الان که دیگه خیلی شدید شده...
عینک ک نمیزنم وقتایی ک نمیخونم...بعد مثلا میرم کتابخونه... تو راه مثلا از دور یه نفر ک میاد اگه حس کنم آشناست فوکوس میکنم رو صورتش.... هی چشاممو ریز و درشت و کج و کوله میکنم که در نهایت یه تصویر واضح تشکیل بشه....
خیلی ضایس خداییش... منم انگار قسمم دادن ک باید همه رو بشناسی تو راه.... :(50): :14:

پس بیا ی معاینه برو حتما سحر. ببین در چه اوضایین. منم چشمم بخاطر همین مطالعه واسه ارشد ضعیفتر شد قشنگ حس میکردم گاهی تار میشه .یا اون یکی چقد خسته میشه تهنا تهنا کار میکنه :(

kolouche

New member
من همش ی چشمم ضعیفه. اون یکی صفره. چون در کل خوب میبینم واسه همین نیازی به عینک ندیدم. ولی چن وقت پیش معاینه سلامت دانشگامون فهمیدم همین یکی خیلی نسبت به قبل ضعیفتر شده. کارشناسه خیلی دعوام کرد:( ولی هرکار میکنم بازم نمیتونم به خودم بقبولونم عینک بذارم. از طرفی لنزم نمیتونم بذارم چون چشام خیلی حساسه . نگرانم :(((
اصا مگه نمره چش 25 هم داریم؟؟ اون که دیگه نابیناس :/ :65d6a5d6s:

آخی.... نه بذار....
این ارشد ما رو خل نکنه خیلیه.... فعلا ک دارم کور میشم... چشمای نازنینم داره از دستم میره....:sad:

kolouche

New member

باشه مامانی.... میرم، میام نتیجه رو اعلام میکنم ک چقد شده نمرش.... :28:

eeeeeeehsan

New member
اپتو متریست

بی سوات:smilies:

به جان تو توک زبونم بود
icon_biggrin.gif

alireza-ja

New member
سلام وقت بخیر. ببخشید اینجا سوالم رو میپرسم حدس زدم اینجا کسی بتونه جواب سوالمو بده.

دوستان کسی میدونه دانشجوهای ارشد شبانه وقتی که واحد پایان نامه رو که برداشتن آیا غیر از هزینه واحد پایان نامه، هزینه های مورد نیاز برای پایان نامه رو دانشگاه میده یا مثل دانشگاه آزاد باید خودش پرداخت کنه؟

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
سلام وقت بخیر. ببخشید اینجا سوالم رو میپرسم حدس زدم اینجا کسی بتونه جواب سوالمو بده.

دوستان کسی میدونه دانشجوهای ارشد شبانه وقتی که واحد پایان نامه رو که برداشتن آیا غیر از هزینه واحد پایان نامه، هزینه های مورد نیاز برای پایان نامه رو دانشگاه میده یا مثل دانشگاه آزاد باید خودش پرداخت کنه؟

نه خود دانشگاه میده شما فقط هزینه واحد رو میپردازی

alireza-ja

New member
نه خود دانشگاه میده شما فقط هزینه واحد رو میپردازی

ممنون سارا خانم. پس خدارو شکر از این نظر هم با دانشگاه آزاد فرق داره. خبر دارید هزینه واحد پایان نامه شبانه بیوشیمی که فکر کنم 6 واحد باشه هزینش چقدره؟ واسه ورودی 93.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sa@@ra
بالا