پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
استغفرالله....
اصا برای تو نباید چیزی رو تعریف کرد....:sdasdasd:

:25r30wi:
310617_8.gif

hebe.nurse

New member
بچه ها چشام خیلی ضعیف شده.... :13:

بخاطر تصادفته؟؟ عب نداره. تا عینک و لنز و نهایت لیزر هس دگر غصه چرا؟؟:))) (خیر سرم پرستار توانبخشی ام باید همینا رو بگم دیگه :دی )

- - - Updated - - -

بچه ها چشام خیلی ضعیف شده.... :13:

بخاطر تصادفته؟؟ عب نداره. تا عینک و لنز و نهایت لیزر هس دگر غصه چرا؟؟:))) (خیر سرم پرستار توانبخشی ام باید همینا رو بگم دیگه :دی )

kolouche

New member
سحر جونی کجا بودی تووووو...دلمون تنگ میشه خب...:sad:

ای جان.... لطف داری واقعا.... مرسی عزیزم...
درگیر شده بودم واقعا.... الانم ک درگیریک تموم شده درس رو شروع کردم .... یه کم استرسی شدم ک فاصله افتاد.... :14:

kolouche

New member

نه عینک مطالعه میزدم.... چشام آستیگماته... یکی 25 و یکی هم نیم....
اما از چن وقته حس میکنم ضعیفتر شده...
الان که دیگه خیلی شدید شده...
عینک ک نمیزنم وقتایی ک نمیخونم...بعد مثلا میرم کتابخونه... تو راه مثلا از دور یه نفر ک میاد اگه حس کنم آشناست فوکوس میکنم رو صورتش.... هی چشاممو ریز و درشت و کج و کوله میکنم که در نهایت یه تصویر واضح تشکیل بشه....
خیلی ضایس خداییش... منم انگار قسمم دادن ک باید همه رو بشناسی تو راه.... :(50): :14:

eeeeeeehsan

New member
نه عینک مطالعه میزدم.... چشام آستیگماته... یکی 25 و یکی هم نیم....
اما از چن وقته حس میکنم ضعیفتر شده...
الان که دیگه خیلی شدید شده...
عینک ک نمیزنم وقتایی ک نمیخونم...بعد مثلا میرم کتابخونه... تو راه مثلا از دور یه نفر ک میاد اگه حس کنم آشناست فوکوس میکنم رو صورتش.... هی چشاممو ریز و درشت و کج و کوله میکنم که در نهایت یه تصویر واضح تشکیل بشه....
خیلی ضایس خداییش... منم انگار قسمم دادن ک باید همه رو بشناسی تو راه.... :(50): :14:

یکیش 25 یکیش نیم؟؟ :5: بگو که منظورت 0.25 بوده بگو :13:

منم چشام یکیش 0.25ـه یکیش 1 (قبلن 1.25 بود) و آستیگمات. مدام عینک میزنم حتی سر سفره، واسه همین تو این دو سال بهتر شده دیدم.
اگه مدام زدی چشات ضعیف نشده، بهتر شده نمرش. برو پیش یکی از همینایی که فوق لیسانس چشم دارن معاینه کن میفهمی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز
بالا