پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
سلام به بروبچ گرامی...
روز دانشجوهای تاپیک مباررررررررررک
اونام که قراره دانشجوبشن امسال پیش پیش روزشون مباررررررررررک:a2d3:

hebe.nurse

New member
سلام به بروبچ گرامی...
روز دانشجوهای تاپیک مباررررررررررک
اونام که قراره دانشجوبشن امسال پیش پیش روزشون مباررررررررررک:a2d3:

وااااااااییییی روزت مبارک آسی جان
روزتون مباررررک دانشجویان امروز و فردا:28:
هه یادش بخیر پارسال همین موقع ترم اخر کنار دوستان با روز دانشجو ی خدافظی همیشگی کردیممممم . آخییییی الان جای دوستام خالی...:sadsmiley:

sa@@ra

New member
ممنون سارا خانم. پس خدارو شکر از این نظر هم با دانشگاه آزاد فرق داره. خبر دارید هزینه واحد پایان نامه شبانه بیوشیمی که فکر کنم 6 واحد باشه هزینش چقدره؟ واسه ورودی 93.

کلا شبانه هیچ فرقی نداره.....جز شهریه.در مورد دانشگاه تهران که اصلا شبانش قیبول شدنش راخت نیست و فرقی بین روزانه و شبانه قائل نمیشن
به نظر من اگه قراره شبانه کسی بره فقط دانشگاههای تهران
شهریه هزینش تو دانشگاههای تهران و شیراز و اصفهان بالاتر از بقیه هست .باید مال دانشگاه خودمونو ببینم بگم بهتون نمی دونم
حالا شما که ایشالله روزانشو قبول میشید

alireza-ja

New member
کلا شبانه هیچ فرقی نداره.....جز شهریه.در مورد دانشگاه تهران که اصلا شبانش قیبول شدنش راخت نیست و فرقی بین روزانه و شبانه قائل نمیشن
به نظر من اگه قراره شبانه کسی بره فقط دانشگاههای تهران
شهریه هزینش تو دانشگاههای تهران و شیراز و اصفهان بالاتر از بقیه هست .باید مال دانشگاه خودمونو ببینم بگم بهتون نمی دونم
حالا شما که ایشالله روزانشو قبول میشید

ممنون. من همین با کنکور 93 تکمیل ظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران بیوشیمی شبانه قبول شدم. ثبت نام هم کردم چون واقعا امکاناتش پژوهشیش خوب بود. البته چون پژوهشکده علوم و فناوری زیستی داشت و ما هم محل تحصیلمون همون پژوهشکده هستش با اینکه شبانه بود ثبت نام کردم. درست میگید شبانه واقعا فقط دانشگاههای تهران.

ممنون از لطفتون. پس بیزحمت اگر فایل چارت بیوشیمی دانشگاه تهران رو داشتید ممنون میشم در اختیارم بزارید یا لا اقل اینکه ترم اول چه واحدهایی بهشون دادن.

بازم ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

marlik

New member
سلام سلام بچه ها حالتون خوبه؟لبا خندونه؟همه مهربون؟همه خوش زبون؟چقد وقته اینجا نیومدم دلم تنگ شده.درگیر کارامم.ایشالا همتون شاد و سالم و خندون باشید.آحسان چه آواتار زشتی هم گذاشتی :):)مثل همیشه:):);-);-);-) ولی حداقل مثل اون پسره دخترنما چندش اور نیست:):):)فقط پسر بچه خوبه

hebe.nurse

New member
سلام سلام بچه ها حالتون خوبه؟لبا خندونه؟همه مهربون؟همه خوش زبون؟چقد وقته اینجا نیومدم دلم تنگ شده.درگیر کارامم.ایشالا همتون شاد و سالم و خندون باشید.آحسان چه آواتار زشتی هم گذاشتی :):)مثل همیشه:):);-);-);-) ولی حداقل مثل اون پسره دخترنما چندش اور نیست:):):)فقط پسر بچه خوبه

سلام مارلیک جان. اره اره همشو من هستم :)) تو خودت خوبی؟ چه کاریه که گرفتارت کرده ؟ هووووم؟:(50):
عه این تازه خوبشه. خبر نداری خون آواتارای اینجارو کرده تو شیشه؟؟......ازین بدتراش باید سرش بیاد :)))

kolouche

New member

مارلیک مامانی کجا بودی؟؟؟ :ad54ad:
اتفاقا چن روزه همش تو فکرم قدم میزنی... :dadad4:
هی میخواستم بیام یه چیزی بگم اینجا ... نشد... :14:

sa@@ra

New member
ممنون. من همین با کنکور 93 تکمیل ظرفیت دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران بیوشیمی شبانه قبول شدم. ثبت نام هم کردم چون واقعا امکاناتش پژوهشیش خوب بود. البته چون پژوهشکده علوم و فناوری زیستی داشت و ما هم محل تحصیلمون همون پژوهشکده هستش با اینکه شبانه بود ثبت نام کردم. درست میگید شبانه واقعا فقط دانشگاههای تهران.

ممنون از لطفتون. پس بیزحمت اگر فایل چارت بیوشیمی دانشگاه تهران رو داشتید ممنون میشم در اختیارم بزارید یا لا اقل اینکه ترم اول چه واحدهایی بهشون دادن.

بازم ممنون
فقط یه تذکر بدم که برای ادامه تحصیل در خارج کشور ممکنه به مشکل بربخورید کسایی که توی مالک اشتر و بقیه الله و امثال هم وارد می شوند هم به خاطر اسم دانشگاه هم مسائل امنیتی و سری که دارن معمولا نمیزارن کسی که وارد محیطشون بشه به راحتی بره.
اما برای موندن توی ایران و کار خیلی مناسبه
چارت دروسشونو که ندارم چون ای بی بی کلا سیستمش و حتی اموزشش از ماها جداست سرچ کنید شاید تو خود سایت ای بی بی باشه.در ورد شهریه هم دفترچه سازمان سنجشو باید داشته باشید خدودشو گفته

eeeeeeehsan

New member
مارلیک مامانی کجا بودی؟؟؟ :ad54ad:
اتفاقا چن روزه همش تو فکرم قدم میزنی... :dadad4:
هی میخواستم بیام یه چیزی بگم اینجا ... نشد... :14:
فقط مارلیک بود؟؟ یعنی آسمون نبود؟؟؟
آسی بیا ببین دارن از همین اول زندگی بینتون فرق میذارن :5:

چی؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

alireza-ja

New member
فقط یه تذکر بدم که برای ادامه تحصیل در خارج کشور ممکنه به مشکل بربخورید کسایی که توی مالک اشتر و بقیه الله و امثال هم وارد می شوند هم به خاطر اسم دانشگاه هم مسائل امنیتی و سری که دارن معمولا نمیزارن کسی که وارد محیطشون بشه به راحتی بره.
اما برای موندن توی ایران و کار خیلی مناسبه
چارت دروسشونو که ندارم چون ای بی بی کلا سیستمش و حتی اموزشش از ماها جداست سرچ کنید شاید تو خود سایت ای بی بی باشه.در ورد شهریه هم دفترچه سازمان سنجشو باید داشته باشید خدودشو گفته

ممنون. بله این تذکر رو از چندین نفر دیگه شنیدم. خدا رو شکر چون اصلا قصد خروج از کشور رو ندارم از این لحاظ مشکلی ندارم. آره مخصوصا واسه آقایون عالیه چون میتونیم کسری خدمت هم بگیریم. احتمال استخدامیش هم خیلی بالاست. اونجوری که پرسیدم وزارت دفاع بودجه خیلی خوبی بهشون میده.

تنها مشکلش همین محدودیت خروجشه.

ممنون

biologisst

New member
سلام به همگی....
خوووووووووووبین؟ باریک الله که همیشه در صحنه اید. چه خبرا؟ همتون خوبین؟ درسا چطوره؟ امتحاناتون شروع شدن؟ کسی کنکور میده سال دیگه؟

راستی منم خوووبم خیلی وقت بود نیومده بودم ، دلم واستون تنگید گفتم بیام یه سری بزنم:ad54ad:

eeeeeeehsan

New member
سلام به همگی....
خوووووووووووبین؟ باریک الله که همیشه در صحنه اید. چه خبرا؟ همتون خوبین؟ درسا چطوره؟ امتحاناتون شروع شدن؟ کسی کنکور میده سال دیگه؟

راستی منم خوووبم خیلی وقت بود نیومده بودم ، دلم واستون تنگید گفتم بیام یه سری بزنم:ad54ad:
هلوووووووووو فری :ad54ad:
کجا بیدی نبیدی؟؟
خوش میگذره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sa@@ra

kolouche

New member
فقط مارلیک بود؟؟ یعنی آسمون نبود؟؟؟
آسی بیا ببین دارن از همین اول زندگی بینتون فرق میذارن :5:

چی؟؟؟؟؟
نه طفلک آسمون از من ک بیشتر میاد اینجا.... جویای حال منم بود...

ولی مارلیک خیلی وقته غیبه. حالشو پرسیدم.... ببخشید خب...
مارلیک - آسمون: ارادتمندیم.... چاکریم.... :smilies-azardl (113

بالا