پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

stf

New member
اینا که چیزی نیس بهش میگفتن خنگی رفتی ریاضی میخونی میرفتی برقی چیزی :j58r36j3gcr4suxymup

آره چه قد میزدن تو سرش
یکی از دوسام همون موقع کنکور رتبش شد 25 رفت فیزیک شریف خوند!!!!!!!! اون موقع همه بهش سرکوفت میزدن
الان برای فوق و دکترا از هاروارد پذیرش گرفته:(50):
حالا ما که تو صنف علوم پزشکی اوضاعمون بدتره،پزشک شدی شدی نشدی باید همه چور خفتو تحمل کنی:riz303:

PMN

New member
آره چه قد میزدن تو سرش
یکی از دوسام همون موقع کنکور رتبش شد 25 رفت فیزیک شریف خوند!!!!!!!! اون موقع همه بهش سرکوفت میزدن
الان برای فوق و دکترا از هاروارد پذیرش گرفته:(50):
حالا ما که تو صنف علوم پزشکی اوضاعمون بدتره،پزشک شدی شدی نشدی باید همه چور خفتو تحمل کنی:riz303:

چرا خب تو همین ایمنیو بخون برو هاروارد بغل دست ابوالعباس :tonguesmiley:

biologisst

New member
اینا که چیزی نیس بهش میگفتن خنگی رفتی ریاضی میخونی میرفتی برقی چیزی :j58r36j3gcr4suxymup

توی محیط گرم و صمیمی اینجا!!!!! اینقدر سرکوفت میزنن و نیش و کنایه که طرف اگر عاشق رشتش باشه دیگه ازش متنفر بشه بدش بیاد.

بزار ملت برن دکتر مهندس بشن عقده های اینا رو برطرف کنن......اگر مشکل ما با دکتر مهندس حل میشه واقعا جای تاسف داره.

آخرین ویرایش:

PMN

New member
توی محیط گرم و صمیمی اینجا!!!!! اینقدر سرکوفت میزنن و نیش و کنایه که طرف اگر عاشق رشتش باشه دیگه ازش متنفر بشه بدش بیاد.

یه روزی عاشق رشتم بودم ولی دیگه ازش متنفرم.
بزار ملت برن دکتر مهندس بشن عقده های اینا رو برطرف کنن......اگر مشکل ما با دکتر مهندس حل میشه واقعا جای تاسف داره.

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

sa@@ra

New member
:25r30wi: آره واقعا!!!!!!!
یا اینکه داشت تدریس خصوصی ریاضی برای چنتا دانش آموز خنگ میکرد
بزرگترین هدفشم لابد کار توی ق. ل.م .چ.ی بود:25r30wi:

اگه مونده بود بار بعدی حتما تو اتوبوسی که به یه مقصد دیگه واسه یه کنفرانس ریاضی میرفت ....کشته میشد.....عین همه دوستاش:wacsmiley::sad:

Immunity

Well-known member
از تو انتظار نداشتم:tonguesmiley:[/QUOTE]
جان! !! خو اسم شامین خانم یادم رفته بود مجبور شدم باسم واقعیشون صداش کنم...سارا خانوووووووم ..هه..

eeeeeeehsan

New member
فک کنم هیچ کدومشون استفاده نمیکنن....:thumbsupsmileyanim:
من از اطلاعات قبلیم استفاده کردم... فارسی قدیم.... ما اینجور خونواده ای هستیم....:smilies:

آره منم یه لحظه شک کردم، چون غیر از یزدیای قدیم ندیدم کسی بگه "رخت بر بند/بِکَن". آفرین:ad54ad:

eeeeeeehsan

New member
اگه مونده بود بار بعدی حتما تو اتوبوسی که به یه مقصد دیگه واسه یه کنفرانس ریاضی میرفت ....کشته میشد.....عین همه دوستاش:wacsmiley::sad:

همگی حالا اینقدر از اون بنده خدا حرف بزنید تا سرو کلش اینجا پیدا میشه خرخرمونو میجوه!!!! :ph34r-smiley:

SH!LA

New member
فکر کردی همه مث شمان برن یارکشی کنن.. البته تو نهااا!!

یـارکشی؟! :5:

مگه داشتیم مسابقه ای... بازی ای می کردیم؟! من اطلاع ندارم؛ با منشی ام صحبت کنیـد، وقت ندارم...!
:riz481:

هاااا مادر.... رخت بر بند ..... بکن (bekkan) بریم.....
جامه بر تن می کنم... از خانه بیرون می زنم... همراه تو... :smilies-azardl (113

منم میام، کجا میخواین برین؟:)))

می خوایم بریم خودمون رو بندازیم تو دره...! تو هم بیـا، که اول تو بری و بعدش ما پشت سرت میـایم...! :whistle:

hebe.nurse

New member
سلام دختر همساده
کجا این ملیحه مارو دزدیدن؟؟ زود تند سریع برش گردونید!!! درسته شما زاییدینش (پرستاره) ولی ما بزرگش کردیم :))) بچه خودمونه.

من الآن میام ببینم اون طفلک کیه اینقدر دارین خونش رو تو شیشه می کنید!! همینه دیگه.. ریشه اعتیاد هم شناخته شد، تایپک ما و شما!!!
تقصیر ما پسرای خوب و مظلومه که با شما دخترای devil تا می کنیم... :smiliess (3):

سلاااااام
دیانا دیگه از بیکاری دراومده هاااا. گذشت اون زمان که غاز به کنجی می چروند.....
الان دیگه خصوصی کار شده دیگه کلاسشم رفته بالا ی نمه افتخارش اومده پایین:black_eyed:
درسته بچه ماست ولی متعلق به همه اس:28:
اره ریشه اعتیاد از پسراییه که تک میوفتن میون ی تاپیک دختر :riz481:

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
سلاااااام
دیانا دیگه از بیکاری دراومده هاااا. گذشت اون زمان که غاز به کنجی می چروند.....
الان دیگه خصوصی کار شده دیگه کلاسشم رفته بالا ی نمه افتخارش اومده پایین:black_eyed:
درسته بچه ماست ولی متعلق به همه اس:28:
اره ریشه اعتیاد از پسراییه که تک میوفتن میون ی تاپیک دختر :
riz481:

انشالله که ملیحه جون هرجاهس خوش باشه...ماهم به یادش خوشیم...:(40):

emmy

Member
سلام به همگی....سمیه جان دیگه به اون مدت فکر نکن گذشت دیگه....الان خوب و خوش هستی دیگه؟؟:thanks:
باز شما احسان منو اذیت کردین:smiliess (5):؟؟؟؟
محمد جان این احسانو میبری عروسی حواست بهش باشه شیطنت نکنه...:ph34r-smiley:

آسمون

New member
یـارکشی؟! :5:

مگه داشتیم مسابقه ای... بازی ای می کردیم؟! من اطلاع ندارم؛ با منشی ام صحبت کنیـد، وقت ندارم...!
:riz481:

شیلا جون این احسان هنوز به یک روح در دوبدن شدن من و مارلیک عادت نکرده.اسمشو میذاره یارکشی!

آسمون

New member
سلام به همگی....سمیه جان دیگه به اون مدت فکر نکن گذشت دیگه....الان خوب و خوش هستی دیگه؟؟:thanks:
باز شما احسان منو اذیت کردین:smiliess (5):؟؟؟؟
محمد جان این احسانو میبری عروسی حواست بهش باشه شیطنت نکنه...:امph34r-smiley:

بابا شامین جان داری کیو به کی میسپاری...با احسان خدافظی کن...امروز دیگه کالکسیون لوسترش کامل میشه...حالادعاکن شب برگرده خونه!بقیش پیش کش!:sarma:

آسمون

New member
تقدیم به آبجی خوبم...(برای حرص دادن احسان)
تو را بس منتظر ماندم اوتاندی لحظه لر مندن
بدان من دوستت دارم اینان بو یاشلی گوزلردن
سفر از تو گذر از تو فقط یول گوزلماخ مندن
فقط با یک نگاه تو اوچاردی غصه لر مندن

شعرش جالب بود گذاشتما باز جبهه تشکیل ندین:)

بالا