پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

PMN

New member
بچه ها اسمم در نیومد
__0.0.___(2).gif

PMN

New member
توکه خوبی نداجون
اون درس دینی که درباره غدیرخم بود یادتونه.تصویرپیامبروحضرت علی رو کشیده بودن که دستشوبرده بودبالا؟ من تا قبل مدرسه رفتنم فک میکردم اون خداس که دست پیامبروبرده بالا!تامدتها خدا توذهنم اون شکلی بود حتی وقتی مدرسه رفتم..:14::shocked:.بعدکه عاقل ترشدم کلا اعتقاداتم زیرسوال رف!

اینکه چیزی نیس تو یه کتاب عکس قدی امام خمینی بود من فک میکردم خداس :25r30wi:

آسمون

New member
آقا چن وق پیش تو چت باکس یکی ازبچه های قدیمی سایتودیدم من قبلا توسایت علوم پزشکی اسمم یهجچی دیگه بود این طرف هم ازونابودکه همیشه پای بساط چت باکسبود خلاصه ازش پرسیدم توفلانی هسی؟گف آره ویکم چتیدیم بنده خدامعلوم نیس چقدبه مخش فشارآوردمنو یادش بیاره!من هی ازون روزاحرفیدم اونم تأییدمیکرد...تازه با اعتمادبه سقف کامل میگف چرا ایقد کم پیدایی!:-o
بعدشم پ خ داد وآی دیشوداد که بیشتربحرفیم!اصلا نمیدونس من کی هسما!منم یکم سرکارش گذاشتم آخرش گفتم وجدانا منو یادت میاد؟دیگه. ج نداد!

stf

New member
نتیجش اینه که یا درمیاد میرم طرح یا نمیاد نمیرم طرح که در نیومد
__0.0.___(2).gif

از کدوم شهری؟؟؟اوووووووه انقد دوندگی داره که فقط خدا میدونه
حالا انقد گریه نکن،عروسیه احسان نزدیکه پوستت خراب میشه وااا:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
بعدش چی شد احسان؟:-d

یادم نمیاد دقیق ولی فکر کنم رفت بیرون از کلاس، رفتم توالت فکر کنم :tonguesmiley:
حالا اونطورم نبود خیال کنی دریاچه راه انداختم!! :)))

- - - Updated - - -

نتیجش اینه که یا درمیاد میرم طرح یا نمیاد نمیرم طرح که در نیومد
__0.0.___(2).gif

خب خوبه که!!!!! راحتی دو سال از عمرت تلف نمیشه!!! :(50):

eeeeeeehsan

New member
آقا چن وق پیش تو چت باکس یکی ازبچه های قدیمی سایتودیدم من قبلا توسایت علوم پزشکی اسمم یهجچی دیگه بود این طرف هم ازونابودکه همیشه پای بساط چت باکسبود خلاصه ازش پرسیدم توفلانی هسی؟گف آره ویکم چتیدیم بنده خدامعلوم نیس چقدبه مخش فشارآوردمنو یادش بیاره!من هی ازون روزاحرفیدم اونم تأییدمیکرد...تازه با اعتمادبه سقف کامل میگف چرا ایقد کم پیدایی!:-o
بعدشم پ خ داد وآی دیشوداد که بیشتربحرفیم!اصلا نمیدونس من کی هسما!منم یکم سرکارش گذاشتم آخرش گفتم وجدانا منو یادت میاد؟دیگه. ج نداد!

:25r30wi: چه ستم کاری هستی تو!!!

PMN

New member
خب خوبه که!!!!! راحتی دو سال از عمرت تلف نمیشه!!! :(50):

راحتم؟ الان معلوم نیس چند ماه باید بمونم تو نوبت
__0.0.___(2).gif

تازه بالاخره که باید برم وگرنه مدرکمو نمیدن مثه اینکه اصن از اوضاع احوال طرح خبر نداری :65d6a5d6s: یه چیز مثه سربازی میمونه

eeeeeeehsan

New member
__0.0.___(2).gif

تازه بالاخره که باید برم وگرنه مدرکمو نمیدن مثه اینکه اصن از اوضاع احوال طرح خبر نداری :65d6a5d6s: یه چیز مثه سربازی میمونه

نه خبر نداشتم ولی ظاهرن دیگه فهمیدم، بدبخت شدی!! یعنی سری بعد هم اگه اسمت در نیاد دوباره باید بمونی تو نوبت!!!؟
اینکه خیلی ستمه!!!!!!!! هی عمر و وقتت داره بیشتر تلف میشه!

stf

New member
__0.0.___(2).gif

درسته میگن مثه سریازیه اما بیشتر به سوپروایزرت بستگی داره
یه خوبی که داره اینه تا دوسال لااقل امنیت شغلی داری و واست سابقه کار محسوب میشه و تو این 2سال آشنا پیدا میکنی و بعدش میتونی یه جای بهتر بری

آسمون

New member
نه خبر نداشتم ولی ظاهرن دیگه فهمیدم، بدبخت شدی!! یعنی سری بعد هم اگه اسمت در نیاد دوباره باید بمونی تو نوبت!!!؟
اینکه خیلی ستمه!!!!!!!! هی عمر و وقتت داره بیشتر تلف میشه!

احسان جان اکثر رشته های علوم پزشکی موظفن که2سال مث یک کارمند دولت تو مراکز دولتی کار کنن و به اندازه یک کارمند استخدام رسمی هم حقوق میگیرن.بعدازپایان طرح مدرک تحصیلیشون ارائه میشه.ظاهرقضیه لذت بخشه اما مشکلاتی مثل دیر رسیدن نوبت ،سختگیری سوپروایزر،دیوارکوتاه تر از بچه های طرحی برا انداختن کارای سخت و اشتباهاو دردسرا پیدانکردن،واینکه همیشه بایدحواسش باشه دست ازپاخطانکنه که پایان طرح بخوره و...این مشکلات تورشته علوم آز یکم شدیدتره.چون متقاضی زیاد وتعداد آزمایشگاهاکمتره فوقش هر آز دوتاسه تا طرحی برمیداره..وتا طرح اوناتموم نشه نیروی جدیدبرنمیدارن.توشهرای بزرگ که امتحان و یکسری مشکلات+پارتی لازم داره.توشهرکوچیکم که پارتی!من خودم نمونه یه طرحی حق خورده هستم که اسمم روبه آخرلیست انتقال دادن!کنارفارغ التحصیلای امسال گذاشتن!

آسمون

New member
عاششششق آواتارتم احسااااااان...:applause::applause::applause::applause:
کاش خودتم مث آواتارت خوردنی بودی!!

eeeeeeehsan

New member
درسته میگن مثه سریازیه اما بیشتر به سوپروایزرت بستگی داره
یه خوبی که داره اینه تا دوسال لااقل امنیت شغلی داری و واست سابقه کار محسوب میشه و تو این 2سال آشنا پیدا میکنی و بعدش میتونی یه جای بهتر بری

خوب پس خوشبحالتون، هرچی هم صبر کنی بازم بهتر از اینه که بری سربازی lol :)))
اونوقت پسراش دیگه طرح ندارن نه؟ :(50):

eeeeeeehsan

New member
احسان جان اکثر رشته های علوم پزشکی موظفن که2سال مث یک کارمند دولت تو مراکز دولتی کار کنن و به اندازه یک کارمند استخدام رسمی هم حقوق میگیرن.بعدازپایان طرح مدرک تحصیلیشون ارائه میشه.ظاهرقضیه لذت بخشه اما مشکلاتی مثل دیر رسیدن نوبت ،سختگیری سوپروایزر،دیوارکوتاه تر از بچه های طرحی برا انداختن کارای سخت و اشتباهاو دردسرا پیدانکردن،واینکه همیشه بایدحواسش باشه دست ازپاخطانکنه که پایان طرح بخوره و...این مشکلات تورشته علوم آز یکم شدیدتره.چون متقاضی زیاد وتعداد آزمایشگاهاکمتره فوقش هر آز دوتاسه تا طرحی برمیداره..وتا طرح اوناتموم نشه نیروی جدیدبرنمیدارن.توشهرای بزرگ که امتحان و یکسری مشکلات+پارتی لازم داره.توشهرکوچیکم که پارتی!من خودم نمونه یه طرحی حق خورده هستم که اسمم روبه آخرلیست انتقال دادن!کنارفارغ التحصیلای امسال گذاشتن!

خب ولی تو قبول شدی، طرح که نباس بری دیگه درسته؟

آسمون

New member
خدابخیر کنه تا الان با یه دست چل چراغ راه انداخته بود بعد این با این لبخند دخترکش دیگه حرمسرا روشاخشه...:sarma::sarma::sarma:

بالا