پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
ﺑﺎﺭﺍﻟﻬــــــــــــﺎ ﺑﺪﺕ ﻧﯿﺎﺩ

ﺷﻤﺎ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺣﻤﺎﺳﻪ ﻣﯽﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ... ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺭﻭ ﺁﻓﺮﯾﺪﯼ ﺗﻮﯼ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ , ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ , ﺳﻮﺍﺣﻞ ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎﯼ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﻭ ... ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﺍﯼ ﺑﻪ ﻏﺎﯾﺖﻣﺮﻓــــــــــــــــــــﻪ ﻗﺪ 2 ﻣﺘﺮ، ﭼﺸﺎ ﺁﺑﯽ؛ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﺮﻧﺰﻩ؛ ﻫﯿﮑﻞ ﺭﺩﯾﻒ ...|ﺗﻔﺮﯾﺤﺶ ﭘﯿﺎﻧﻮ ﻭ ﮔﯿﺘﺎﺭ , ﻭﯾﺎﻟﻮﻧﻢ ﻣﯿﺰﻧﻪ ؛ 5 ﺗﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﺩﻧﻴﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻪ ! ﮐﻼً ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻫﯿﺠﺎﻥ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺳﻮﺭﭘﺮﺍﯾﺰ ﭘﺎﺭﺗﯽﻫﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﺵ ﮔﺮﻓﺘﻦ ... ﻭ ﺩﺭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻣﻄﻠﻖ ﻫَﭙﯽ ﻓﻮﺭ ﺍِﻭﺭ ﻣﯿﺸﻪ !!!!! ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﮕﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﯽ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭ ﺑﺎ ﮔِﻞ ﺍﺿﺎﻓﯽ , ﯾﻪ ﻗﺒﯿﻠﻪ ﺁﺩﻡ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﺳﺎﺧﺘﯽ , ﺭﯾﺨﺘﯽ ﺗﻮ ﯾﻪ ﮐﺸﻮﺭﯼ , ﻭﺳﻂ ﺧﺎﻭﺭ ﻣﯿﺎﻧﻪ ... ﺍﯾﻦ ﻭﺿﻊ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺘﺸﻮﻧﻪ ! ﺍﻭﻥ ﻭﺿﻊ ﺗﻔﺮﯾﺤﺸﻮﻧﻪ ... ﻭﺳﻂ ﯾﻪ ﺟﻨﮓ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻥ ...ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺟﻨﮓ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻥ .. ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺟﻨﮓ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﻮ ﺟﻨﮓ ﺩﻭﻣﯿﻪ ﻫﻢ ﻣﯿﻤﯿﺮﻥ ...

ﺧﺐ ﺧﺪﺍ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﻧﺴﺎﺯ ﻗﺮﺑﻮﻭﻧﺖ ﺑﺮﻡ |:

PMN

New member
من فردا تقسیم طرح دارم دعا کنین اسمم دراد :j58r36j3gcr4suxymup

آسمون

New member
انشالله اسمت درمیاد زیباجون...یه نذرکوچولوبکن که مثلا یه کارخوب انجام بدی بعدش...:rose:

آسمون

New member
بچه ها؟کسی تاحالا کاری نکرده بخاد اعتراف کنه؟!

اعتراف اول باخودم!
ابتدایی که بودم ازشانس گندم هروق گرگم به هوا بازی میکردیم اسم من واسه گرگ شدن درمیومد...آقا منم چن بار یه دروغایی گفتم!یادمه یه بار یکم دویدم دنبال بچه ها خسه شدم!به دوتا ازبروبچ ساده که دل رحم هم بودن گفتم من مریضم!دکترگفته نبایدبه پاهات فشاربیاری!وخودمو زدم به مظلومیت!ایقدتمیزبازی کردم که اشکشون دراومد!هیچی دیگه بعد اون حتی توبازی بهم ارفاقم میکردن!هنوزم بخاطرش عذاب وجدان دارم!

- - - Updated - - -

اعتراف اول باخودم!
ابتدایی که بودم ازشانس گندم هروق گرگم به هوا بازی میکردیم اسم من واسه گرگ شدن درمیومد...آقا منم چن بار یه دروغایی گفتم!یادمه یه بار یکم دویدم دنبال بچه ها خسه شدم!به دوتا ازبروبچ ساده که دل رحم هم بودن گفتم من مریضم!دکترگفته نبایدبه پاهات فشاربیاری!وخودمو زدم به مظلومیت!ایقدتمیزبازی کردم که اشکشون دراومد!هیچی دیگه بعد اون حتی توبازی بهم ارفاقم میکردن!هنوزم بخاطرش عذاب وجدان دارم!

PMN

New member
راستی حالا که دارین دعا میکنین اسممم دربیاد دعا کنین جایی در بیاد که کارانه اش زیاد باشه :whistle:

nahal5555

New member

اعتراف اول باخودم!

- - - Updated - - -

اعتراف اول باخودم!
آسمون؟؟؟؟؟؟؟؟:5::5:
بيچاره نامزدت چى ميکشه از دست تو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member

eeeeeeehsan

New member

اعتراف اول باخودم!

اونوقت میگن چرا مردا شلوارشون دو تا میشه!!!! :65d6a5d6s:
حواسم باشه، از این به بعد خواستم باهات گرگم به هوا بازی کنم بهت رحم نکنم :tonguesmiley:

stf

New member
آقا منم اعتراف میکنم وقتی ابتدایی بودم همیشه فک میکدم پیامبر اکرم زنه:25r30wi:(به خاطر اکرمش)
خووو چه میدونسم صفت چیه:whistle:

آسمون

New member
آقا منم اعتراف میکنم وقتی ابتدایی بودم همیشه فک میکدم پیامبر اکرم زنه:25r30wi:(به خاطر اکرمش)

توکه خوبی نداجون
اون درس دینی که درباره غدیرخم بود یادتونه.تصویرپیامبروحضرت علی رو کشیده بودن که دستشوبرده بودبالا؟ من تا قبل مدرسه رفتنم فک میکردم اون خداس که دست پیامبروبرده بالا!تامدتها خدا توذهنم اون شکلی بود حتی وقتی مدرسه رفتم..:14::shocked:.بعدکه عاقل ترشدم کلا اعتقاداتم زیرسوال رف!

eeeeeeehsan

New member

:25r30wi:

آقا اگه به اعترافه، من به خیلی چیزا واسه گفتن دارم؛

یکیش من یه بار اول دبستان بنا به دلایلی که بهتون نمیگم وسط کـلاس خودمو خیس کردم!!!
649721_LaieA_035.gif

stf

New member
توکه خوبی نداجون
اون درس دینی که درباره غدیرخم بود یادتونه.تصویرپیامبروحضرت علی رو کشیده بودن که دستشوبرده بودبالا؟ من تا قبل مدرسه رفتنم فک میکردم اون خداس که دست پیامبروبرده بالا!تامدتها خدا توذهنم اون شکلی بود حتی وقتی مدرسه رفتم..:14::shocked:.بعدکه عاقل ترشدم کلا اعتقاداتم زیرسوال رف!

:25r30wi:
خیلی باحال بود

بالا