پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
عاششششق آواتارتم احسااااااان...:applause::applause:
کاش خودتم مث آواتارت خوردنی بودی!!

02.gif

من فقط از این آواتار همین عینکش رو دارم :)))
تازه اگه بدونی چه آواتارایی میخواستم بذارم، می کشتیم!!! :25r30wi: حیف که به شفق قول دادم مودب بشم وگرنه میذاشتم :)))

eeeeeeehsan

New member
خدابخیر کنه تا الان با یه دست چل چراغ راه انداخته بود بعد این با این لبخند دخترکش دیگه حرمسرا روشاخشه...:sarma::sarma::sarma:

:25r30wi: زبونتو همین الآن غلاف کن وگرنه یک کلمه دیگه پیش بری در اینجا رو تخته می کنن!! D:

stf

New member
02.gif

من فقط از این آواتار همین عینکش رو دارم :)))
تازه اگه بدونی چه آواتارایی میخواستم بذارم، می کشتیم!!! :25r30wi: حیف که به شفق قول دادم مودب بشم وگرنه میذاشتم :)))

البته لبخند این شکلکه فک کنم بیشتر بهت شباهت داره تا این بچه طفل معصوم
2i8d4ao.gif

:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
چشم حاج خانوممم:sarma:
آواتارتو چرا عوض کردی جناب پنج انگشتی؟؟:p
پسر خارجیته؟؟؟بچه چندمته؟؟:motat:

همینطوری، واسه تنوع. بچه ایواست :tonguesmiley: اسمش دنیله :))) نمیدونم چندمیه، شمارشش از دستم در رفته D:

stf

New member
همینطوری، واسه تنوع. بچه ایواست اسمش دنیله :))) نمیدونم چندمیه، شمارشش از دستم در رفته D:

پادشاه عربستانم به اون عربیش میدونه چنتا بچه داره و چنتا تو راهی داره و چنتام قصدشو داره:sarma:
خو حالا که انقد زیادن این یکیو سرپرستیشو بده به من،چیکار کنم دیگه جهنممممممم سگگگگگگگگگگ خورد بزرگش میکنمم:motat::(50):
میشم godmotherاش:motat:

kolouche

New member
احسان: چه عجججججب آواتارتو عوض کردی...... کپکی شده بود قبلیه.....:bunnyearsmiley:

آسمون

New member
خب ولی تو قبول شدی، طرح که نباس بری دیگه درسته؟

متأسفانه بچه های علوم پزشکی محدودیت طرح اجباری برای شرکت توکنکورارشد دارن من اگه امسال قبول نممیشدم باس میرفتم طرح مث سربازی شماپسرا...امابالاخره اول آخربایدبرم حالاچه بعدازارشد چه بعداز دکترا.وگرنه مدرکم رو نمیتونم بگیرم وجایی استخدام بشم

پسراهم اگه معاف باشن جاش میرن طرح.وگرنه همون دوسال سربازی جای طرحشون حساب میشه

- - - Updated - - -

خب ولی تو قبول شدی، طرح که نباس بری دیگه درسته؟

متأسفانه بچه های علوم پزشکی محدودیت طرح اجباری برای شرکت توکنکورارشد دارن من اگه امسال قبول نممیشدم باس میرفتم طرح مث سربازی شماپسرا...امابالاخره اول آخربایدبرم حالاچه بعدازارشد چه بعداز دکترا.وگرنه مدرکم رو نمیتونم بگیرم وجایی استخدام بشم

eeeeeeehsan

New member
پادشاه عربستانم به اون عربیش میدونه چنتا بچه داره و چنتا تو راهی داره و چنتام قصدشو داره
خو حالا که انقد زیادن این یکیو سرپرستیشو بده به من،چیکار کنم دیگه جهنممممممم سگگگگگگگگگگ خورد بزرگش میکنمم:motat::(50):
میشم godmotherاش:motat:

نه عزیزم مجانی که نمیشه، میفروشمش!!! قیمت پایه 100 میلیون تومن.. :thumbsupsmileyanim:

eeeeeeehsan

New member

پس بدبختیه این طرح!!! تسلیت میگم به همه بچه های آز :tsimuzpzwoap1t9y3o7

hebe.nurse

New member
نتیجش اینه که یا درمیاد میرم طرح یا نمیاد نمیرم طرح که در نیومد
__0.0.___(2).gif

بچه ها شما این شکلکا رو از کجا میارید؟؟؟؟:(50):
آخی غصه نخور.:tsimuzpzwoap1t9y3o7 چقد این شکلکت غم انگیزه دلم نیومد دلداریت ندم
من از خدامه طرح نرم. اصلا ی انگیزه مهمم واسه ارشد طرح نرفتن بود....
تا جوونی درس بخون. واسه کارکردن وقت زیاده هااااا ولی همیشه انگیزه درس خوندن نخواهی داشت........

hebe.nurse

New member
پس بدبختیه این طرح!!! تسلیت میگم به همه بچه های آز :tsimuzpzwoap1t9y3o7

نه واسه کسی که بخواد کار کنه طرح خیلی خوبه.
واسه پسرا طرحشون سربازی شون میشه ولی با ی حقوق خیلی خیلی ناچیز .ولی خوبیش اینه آموزشی ندارن می تونن خارج از طرحم شیفت بردارن
تنها عیب طرح اینه که چون اجباریه مانع ادامه تحصیل میشه. مثلا من خیلی بتونم فرار کنم تا بعد ارشده. دم دکترا یقمو میگیرن پرتم میکنن تو طرح:j58r36j3gcr4suxymup

stf

New member
نه عزیزم مجانی که نمیشه، میفروشمش!!! قیمت پایه 100 میلیون تومن.. :

هوممم حالا میفهمم خرج این 40 چراغاتو از کجا میاری:21:
منو بگو که میخاسم به نام احسان بچه خور یه گونی بفرستم که بچه رو بکنیش تو گونی سرشم با طناب ببندی بفرستیش واسم:motat:

stf

New member
با تشکر..... بنده حاضرم عروستون بشم پدر جان.... بذار دستتو ببوسم.... بذذذذذذذذار.....:ad54ad:

کلوچه چرا هول شدی مادر؟؟؟؟؟:riz481:
داره میگه بشه دومادتون یعنی تو یه دختر بیاری بیاد دخترتو بگیره:13:

بالا