پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
التـماس دعا همگی،
من همیشه موقع دعا یاد هرکی میشناسم هستـم، مطمئنم شماها هم هستیـد.

47153-INNERRESIZED600-600-646.jpg

فدای دل تنگت بشم آبجی مارلیکم...چرانیومدی پیش خودم نفس؟

مارلیک شکست عشقی خورده من میـدونم، مـن بیام؟؟
458917_whistle.gif

eeeeeeehsan

New member
ایمنو یی های عزیز سلام یه رتبه 3 از شما 1 سال هم اتاقم بود بچه های خوبی هستین ما رو دعا کنید بعدش بیاد تو گروه نانو مازراتی میخوایم شیرینی بدیم شما هم باشین

بـه بـه سلام عزیز دل
مرسی، میـدونیم ما همگی بچه های خوبی هستیـم :smiliess (3):
آدرس تاپیک بده لطفاً، نانو مازراتی داریم مگه؟؟ من ندیدم.
حـالا شیرینی چی هست؟ پیـتزا میدی من میام!!!

آسمون

New member
التـماس دعا همگی،

458917_whistle.gif

تو مگه دلتم تنگ میشه؟!
شکست عشقی نخورده من اذیتش کرده بودم...

- - - Updated - - -

التـماس دعا همگی،

458917_whistle.gif

تو مگه دلتم تنگ میشه؟!
شکست عشقی نخورده من اذیتش کرده بودم...

marlik

New member
مارلیک جونم من از خونه میخونم دعا میکنم تو هم دعام کن :riz304:

سارای عزیز دعات کردم.اتفاقا دقیق اسمتو به زبون اوردم و یادم بود.اسم خیلیا رو اوردم بقیه رو یادم نبودهم گفتم بچه های انجمن.ایشالله دعاهای همتون قبول باشه

SH!LA

New member
گرچه چشم ها باز است ولی باور کن

بیداری با بی خوابی خیلی تفاوت دارد

مثل من ، که شاد باشم یا غمگین

لبم خندان است...!

marlik

New member
التـماس دعا همگی،

458917_whistle.gif
احسان شیطون شکست عشقی کجا بود؟!!!!مگه من با این توقعم حالا حالاها عاشق 1پسر میشم.عمرا به این زودی خودمو بدبخت کنم;-):):):):):):):)بعدشم احسان بلا کسی شکست عشقی خورده اینجوری دلداری میدن؟!!!!به تو باید بگن دلداری بده طرفو دیوونه میکنی میره;-):):):)

آخرین ویرایش:

Ramze.shab

New member
کاری ندارید من برم فقط نگفتین تعداد اتم :smiliess (3):های ورقه طلا که رادرفورد با پرتوهای آلفا بمباران کرد چندتابود؟

آسمون

New member
مـگه ما دل نداریم؟!!!! :smiliess (5):

نگو این حرفو...منظورم این نبودا...دلتنگی مارلیک معنیش یه چی دیگس...منظورم دلتنگی عشقی بود...حالابگوببینم مگه دلت تنگم میشه؟;-)

- - - Updated - - -

مـگه ما دل نداریم؟!!!! :smiliess (5):

نگو این حرفو...منظورم این نبودا...دلتنگی مارلیک معنیش یه چی دیگس...منظورم دلتنگی عشقی بود...حالابگوببینم مگه دلت تنگم میشه؟;-)

eeeeeeehsan

New member
احسان شیطون شکست عشقی کجا بود؟!!!!مگه من با این توقعم حالا حالاها عاشق 1پسر میشم.عمرا به این زودی خودمو بدبخت کنم;-):):):):):):):)بعدشم احسان بلا کسی شکست عشقی خورده اینجوری دلداری میدن؟!!!!به تو باید بگن دلداری بده طرفو دیوونه میکنی میره;-):):):)

من که میـدونم شکست عشقی خوردی،
اینهمه پسر دسته گل هست، یکیش من، فقط کافیه چشاتو باز کنی خوشبخت میشی بجا بدبخت
816717_whistle3.gif

میگن آب از سر گذشت آدم خفه میشه، یه وجب صد وجب نداره، کسی شکست خورده رو باید اینقدر اذیتش کرد که دیگه عاشق نشه..

حـالا اینا رو ول کن، به عشق در نگاه اول اعتقاد داری یا یه بار دیگه از جلوت رد شم؟!
816717_whistle3.gif
02.gif

eeeeeeehsan

New member
گرچه چشم ها باز است ولی باور کن

بیداری با بی خوابی خیلی تفاوت دارد

مثل من ، که شاد باشم یا غمگین

لبم خندان است...!

شیـلا توهم مشکوک میزنی،
حرف غم و غصه آخه بهت نمیـاد، هرچند اونی که بیشتر میخنده بیشتر غم داره..
ولی تو قضیت فرق می کنه، چند روزیه کم انرژی هستی و روزی یه بارم داری آواتار عوض می کنی و ...
قضیه چیه؟؟ :smiliess (11):

آسمون

New member
تـو نام کاربریت اشتباست، بجای رمز شب باید میذاشتی رمز صبح!!!
02.gif

ورق طلا آخه سیخی چنده، اینجا داریم از بی حوصلگی فقط اسپم در می کنم، یه جک بگو روحیمون عوض شه... :))

آخ آخ گفتیا...یکسری جوک دارم اما قابل گفتن نیس!!بقیشم شوخی با قومیتاس که خودمم دوس ندارم بگم کسی بخنده...

eeeeeeehsan

New member
آخ آخ گفتیا...یکسری جوک دارم اما قابل گفتن نیس!!بقیشم شوخی با قومیتاس که خودمم دوس ندارم بگم کسی بخنده...

عب نداره، اونایی که خیلی زیاد مورد ندارن رو بگو، کسی فکر نکنم فکر بد بکنه، بعدشم نییم ساعت دیگه پاکشون کن، قومیت ها رو هم که اصلن.
من الآن یه دونه میگم..

آسمون

New member
کاری ندارید من برم فقط نگفتین تعداد اتم :smiliess (3):های ورقه طلا که رادرفورد با پرتوهای آلفا بمباران کرد چندتابود؟

این سوالت منوبد یاد یه عزىزی میندازه...این بشرحافظه بلند مدتش حرف نداره هروق یه جاکم میاره میگه اگه راس میگی بگو ببینم خط پنجم صفحه .73 ازکتاب لان پایه سوم دبیرستان چی گفته بود؟!زیرشکلش چی نوشته بود؟حالادریغ از یه خط حافظه ازکتابای دانشگا...

eeeeeeehsan

New member
یاروئه ميره آمريكا پيش رفيقش. از قضا همون موقع كنسرت ابي بوده، رفيقش ميگه پاشو بريم يك حالي بكنيم.
جلو در سالن، يك بابايي واستاده بوده سيدي ميفروخته، هي داد ميزده: سيدي ابي، سيدي ابي.
یاروئه يك نگاهي به يارو ميكنه، به رفيقش ميگه: ببين توروخدا مردم چه خنگن! اين يارو اين همه سال تو آمريكا بوده، هنوز اِي بي سي دي رو ياد نگرفته!

آمريكاييه داشته تو رودخونه غرق ميشده،هي داد ميزده: help me,hellllp!
غضنفر از اونجا رد ميشده ميگه: احمق جون اگه جاي كلاس زبان كلاس شنا رفته بودي الان غرق نميشدي!

يه جشنواره شكار بوده تو جنگلهاي آمازون. يه آمريكاييه بوده، يه انگليسيه با غضنفر.
آمريكاييه ميره چند تا خرگوش و گوزن ميزنه، انگليسيه هم ميره چند تا آهو و خرگوش و يه چند تا حيوون ديگه ميزنه.
نوبت غضنفر ميرسه، ميره دو تا خرگوش مياره، بهش ميگن: چي شد، فقط همين دو تا رو زدي؟! ميگه: نه، والله من چند تا دونتشوت هم زدم اما خيلي بزرگ بودن نتونستم بيارمشون.
ميگن: دونشوت ديگه چيه؟ اين چه نوع حيوونيه؟! غضنفر ميگه: والله منم نميدونم، امايه حيوونايي وايساده بودن هي ميگفتند:DON'T SHOOT!! DON'T SHOOT!!

آخرین ویرایش:

marlik

New member
به به اینجا انگار سور و ساتی به راه انداختین.آبجی ناز من مگه خابش نمیاد؟!!!!!!بیا بریم .نگاه به این احسان نکن احسان کارای عجیب زیاد میکنه ;-):):):).نفسم بگه بمونیم میمونما.

بالا