پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

sa@@ra

New member
. بهترین یادگاری ای که داری از کیـه؟ چیـه؟ساعت از کسی از خلی دوسش دارم:دی

2. تا حالا شده دیدن فیلم و سریالی توی زندگیت تاثیر بذاره؟ اسم اون فیلم یـا سریال یادت هست؟همین هفته پیش سریال زندگی مشترک اقای مجمودی و بانو

3. برنامه ریزی مشخصی برای آینده داری؟ ( با توضیح ) دارم ولی کلا تا به نزدیکیش هم نرسم ازش صجبت نمیکنم

4. چند جفت کفش داری؟ بیست جفتی میشه زیاد کفش میخرم کلا

5. عینک طبی داری؟ نمره اش؟اره نمرشو یادم نیست خیلی وقته چکاپ نرفتم

6. سازی مینوازی؟ چی؟دبیرستان که بودم تو یه جمع بودیم عاشف سه تار شدم که با یکی از شعرای مولانا میزد یه خانومه بعئ رفتم کلاسو این خوبم بلو شدم ولی گذاشتم کنار چون اصلا سنتی پسند نبودم:))پیانو رو میزنم و جدیدا میخوام کمانچه رو برم:(40):

7. این روزها بیشتر به چی فکر میکنی؟به اینده

8. شب ها که میخوابی گوشیت رو بالای سرت میذاری؟ ( اگه نه؛ کجا میذاریش؟ )بیرون از اتاقم کلا ضرر داره

Immunity

Well-known member
ولی ما احضار کردیم تو شمال تو ویلا شب بارونی رغد و برق:))))))
از قبلکلی برنامه چیدیم بخوره به همچین شبی دخترای جمعممون که همون شب راهی تهران شدن:25r30wi::25r30wi: از ترس دختر عمم یادش رفته کفششو ببره همینجوری رفته بوده با ماشین:)))))کفششو هم خیلی دوست داشت بعد باور هم کرده بود قضیه رو که روح برداشته تا مدتها همه یه دور میپوشیدن اخرم دلمون سوخت یکی دیگه واسش خریدیم :25r30wi:

خخخخخخخخ.....جالب بود...

SH!LA

New member
بهترینش یه نامه س...که بابام واسم نوشته.

به این نتایج کوفتی

گوشیم اگه توبغلم نباشه شبا خابش نمیبره!

وای... آسمـون جـان :4d564ad6:

چه جالب... منم بهترین یادگاری ام مربوط به همین نامه ست.

منم همه فکرم نتیجه هاست. چون اگه قبول نشم باید به تصمیم دیگه ای که گرفتم فکر کنم و دنبال اون باشم.

:25r30wi: گوشیت مثل عروسک شده برات؛ بدون گوشی خوابت نمیبـره.

SH!LA

New member
این کسایی که توی لیست دوستـان نیستن؛ پیامی هم نمیدن و کاری ندارن چــرا میان تو پــروفایل؟ فضـول تشریف دارن؟ :65d6a5d6s:

آسمون

New member
شیلایی خودتم جواب بده سوالاتو...

قابل توجه...محمد رؤیت شد جهت نشستن روصندلی...احسان تادر نرفته بگیرش...

- - - Updated - - -

شیلایی خودتم جواب بده سوالاتو...

قابل توجه...محمد رؤیت شد جهت نشستن روصندلی...احسان تادر نرفته بگیرش...

eeeeeeehsan

New member
قیـافش رو... میــزنمت...! :p7977cujr38iyymsu8: ریز میـبینمت!! P:

تسبیحت چه رنگیـه؟ سنگ مشکی.

عـه! عینک طبی داری. فکر نمیکردم کسی اینجــا داشته باشی. کـلاس کاره D:

یعنی ویولن رو خریدی؟ کــلاس ثبت نام کردی؟ نه هنوز، مرداد یا شهریور.

آفــرین... پس معلومه به فکر سلامتیت هستی. :tsimuzpzwoap1t9y3o7 بعععععـله :))

eeeeeeehsan

New member
راست میگه آسمون، شیـلا خودتم جواب بده...
28856_51.gif

marlik

New member
سلام بچه ها هر کی امشب بیدار موند و دعا خوند من و آبجی آسمونمم حسابی و از ته دلش دعا کنه:rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

sajad rahimi

New member
ایمنو یی های عزیز سلام یه رتبه 3 از شما 1 سال هم اتاقم بود بچه های خوبی هستین ما رو دعا کنید بعدش بیاد تو گروه نانو مازراتی میخوایم شیرینی بدیم شما هم باشین

marlik

New member
چرا هروقت من دلم تنگه هیشکی اینجا نیست.همه رفتن دنبال دعا خوندن؟خدا کنه حداقل دعامون کنید

emmy

Member
خداوندبه حضرت موسی فرمود: بازبانی دعاكن که باآن گناه نكرده ای تادعایت مستجاب شود!حضرت موسی عرض كردچگونه؟
خداوندفرمود:به دیگران بگو برایت دعاكنند چون توبازبان آنان گناه نكرده ای!
" نگاهم به دعایتان است "

آسمون

New member
میدونم هرکی بیاد دلش یه تکونی خورده دیشب...با این دلای صاف حال میده دعاکردن...پس هرجاهسی تو هرحالتی...یه لحظه سرتوبرگردون سمت قبله...اسم تک تک بچه های تاپیکو از ذهن بگذرون...وازخدا بخاه مشکلات همه حل بشه خدایی من ازحال بعضیاخبر دارم واقا وازته دل براشون دعاکن که نیاز دارن... و مهمتراینکه همه به راه راست هدایت بشیم...واین بارگناه که سنگینیش خفمون کرده ازرودوشمون برداشته بشه...
برا سلامتیpmnهم دعاکنین بچه ها...یهو یادش افتادم..وبراسلامتی تمام پدرمادرا...

کارتو راحت ترکنم یه سری رو نام میبرم...اگه کسی جاموند ببخشه منو

مارلیک،احسان،شیلا،سارا،فرناز،سمیه،نهال،کلوچه،صبا،محمد،ندا،رمزشب،ستاره،ایمونو،pmn، میثاق،شقایق،نسترن،گلابتون،وسام و emmy و بقیه بچه ها...خودمم هسما...

آخرین ویرایش:
بالا