پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Ramze.shab

New member
بچه ها الان 25تیر هست بنابراین حداقل 7روز دیگه کارنامه میاد یعنی یک مرداد یا به طور میانگین 10روز دیگه میاد یعنی 4مرداد یا حداکثر 5مرداد میاد بخاطر اینکه احتمالا ششم و هفتم مرداد عید فطر باشه و تعطیله:thumbsupsmileyanim:

somaye 21

New member
آخـــــــــــــی قراره کارنامه بیاد!!!!!!
ایشالا که همتون قبولین امسال،ایشالا درصداتون همش عالین....

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
منم یخورده استرس دارم ولی دوست دارم دیرتر بیاد، نمیخـوام به این زودی تکلیـفم روشن بشه!!!!

اگه خدائی نکرده قبـول نشی؛ برای سال بعد دوباره میخونی؟

وزارت علـوم و دانشگـاه آزاد شرکت نکرده بودی؟
ولی من دلم میخواد زودتر تکلیفم مشخص بشـه؛ الان معطل اینـم و کاری نمیتونم بکنـم... :dadad4:

آخ آخ دوتا از این لیوان پارچیا بزرگا شربت آلبالو جاتون خالی خوردم، منـم سردمزاج، دیگه هیچی بیـهوش شدم!!

اینـطوری فایده نداره، یا باس یکی دوباره بشینه رو صندلی داغ یا یه برنامه ای دیگه راه بندازیم.

خستـه نبـاشی واقعـاً! :65d6a5d6s:

چون همه ساعت مشخصی اینجـا نیستین؛ نمیشه حرف دیگه ای زد و بازی ای کرد. همه که باشن بالاخره حرف پیش میاد و سوالی پرسیده میشه؛ خاطره ای...

اینطوری که هر کسی یه ساعت میاد فقط همون صندلی داغ میشه.

یه بازی دیگه هم اینکه نوبتی؛ هر شب یکی از بچه ها چند تا سوال میذاره و همه باید به اون سوال ها جواب بدن، اینطوری هم جالب میشه.

این عکس رخت خواب با شمع رو گذاشتی یاد احضار روح افتادم، احضار روح کردین تاحالا؟؟

خو لااقل رنگاشو فرق میذاشتن!!!!

وای! نگــو که یه شب توی باغ از این کارها کردیم؛ چقدر ترسیدیم و خندیدیم، تا مدت ها همه تو توهم بودن... :25r30wi:

اون موقع که خرید خواست خیلی تیریپ بیاد که من و بابام خیلی رفیق هستیم و اینـا... حالا پشیمون شده...
:25r30wi:

SH!LA

New member
سلام عرض شد
عبادات سحرتون قبول درگاه حق!

آغا من نگاه می کنم به خودمون یاد جغـد میافتم، خیلی وضعمـون خرابه!!!!!
586821_LaieA_021.gif

شماها میخوابید و ساعت 4 میایـد اینجـا؟ من 4 دیگه خوابـم... :smiliess (9):

eeeeeeehsan

New member
سلام آبجی جوووونم...داشتم میومدم پیشت...
خب دیگه احسان بزرگترم اومد دنبالم بایدبرم;-)
یه چی اونورازجغد شدیم بابا...
من خیلی پایه بودم اما رفقام یکم میترسیدن...امایه دوس داشتم چن باری ازمابهترون رو دیده بود!!احضار روح بلدی؟یادم بده...

آره ولی خیلی وقته احضار نکردم یادم رفته.
احضار نکن، رو روحیت تاثیر میذاره. :)) P:

اگه خدائی نکرده قبـول نشی؛ برای سال بعد دوباره میخونی؟

وزارت علـوم و دانشگـاه آزاد شرکت نکرده بودی؟

خستـه نبـاشی واقعـاً! :65d6a5d6s:

چون همه ساعت مشخصی اینجـا نیستین؛ نمیشه حرف دیگه ای زد و بازی ای کرد. همه که باشن بالاخره حرف پیش میاد و سوالی پرسیده میشه؛ خاطره ای...

اینطوری که هر کسی یه ساعت میاد فقط همون صندلی داغ میشه.

یه بازی دیگه هم اینکه نوبتی؛ هر شب یکی از بچه ها چند تا سوال میذاره و همه باید به اون سوال ها جواب بدن، اینطوری هم جالب میشه.

وای! نگــو که یه شب توی باغ از این کارها کردیم؛ چقدر ترسیدیم و خندیدیم، تا مدت ها همه تو توهم بودن... :25r30wi:

نه من فقط وزارت بهداشت شرکت کردم. توکل به خدا تا ببیـنیم چی پیش میاد..
احضار روح حال میده ولی یخورده هم ترسناک هست، مخصوصاً واسه اونی که بار اولشه.

آقا حله، چندتا سوال خودت واسه شروع بذار جواب بدیم، من پایه این بازیم.
راستی سارا و فرناز هم یه صندلی داغ طلبشون داریمااااااا!!!!
198221_LaieA_026.gif

SH!LA

New member
نه من فقط وزارت بهداشت شرکت کردم. توکل به خدا تا ببیـنیم چی پیش میاد..
احضار روح حال میده ولی یخورده هم ترسناک هست، مخصوصاً واسه اونی که بار اولشه.

آقا حله، چندتا سوال خودت واسه شروع بذار جواب بدیم، من پایه این بازیم.

مثل من... که البتـه الان فکر میکنم اشتبـاه کردم؛ باید وزارت علوم هم شرکت میکردم.

خیلــی باحــالـه... بخصوص اگه بعدش روح بازی هم بکنی؛ یکی از ترس میمیره و کلی آدم دیگه میخندن... :25r30wi:

عه! خودم باید سوال بذارم... سخت شد...! :riz481:

آسمون

New member
ازجن وایناخاطره ندارین؟!
من و هم اتاقیام دورانی داشتیما...یکی ازدوستام چن بار براش پیش اومده بودکه لحظه ای میدیدچیزی....یاصداش میکردن!اصن هم اهل خالی بندی نبودا...
بقیه هم که کافی بودبه گوششون برسه همچین میگرخیدن وخاب بد میدیدن که نگو...تواتاقمون همه به من بیچاره پناه میاوردن...هیچی دیگه عادت کرده بودم هرچن وق بیدارم کنن نصفه شبی و روزمین کنارشون بخابم و باگوشیم قرآن بذارم تاصب...
یبارخیلی خسته بودم بنده خدادوسم ترسیده بودهی منوصداکرده گفته آسی پاشو؟؟جون هرکی دوس داری بیدارشو ؟منم توعالم خاب گفتم باشه الان میام.بهشون بگوبیان پیش خودم...هیچی دیگه بدبخت تاصب لرزیده بود...:tonguesmiley:

SH!LA

New member
-2-37-.gif

نمیدونم سوال ها تکرای هست یــا نه؟ ولی اگه تکراری هست جواب بدید، لطفــاً

هر کسی که توی این تاپیک هست، باید جواب بـده.

1. بهترین یادگاری ای که داری از کیـه؟ چیـه؟

2. تا حالا شده دیدن فیلم و سریالی توی زندگیت تاثیر بذاره؟ اسم اون فیلم یـا سریال یادت هست؟

3. برنامه ریزی مشخصی برای آینده داری؟ ( با توضیح )

4. چند جفت کفش داری؟

5. عینک طبی داری؟ نمره اش؟

6. سازی مینوازی؟ چی؟

7. این روزها بیشتر به چی فکر میکنی؟

8. شب ها که میخوابی گوشیت رو بالای سرت میذاری؟ ( اگه نه؛ کجا میذاریش؟ )

19482_eva.gif

eeeeeeehsan

New member
ازجن وایناخاطره ندارین؟!
من و هم اتاقیام دورانی داشتیما...یکی ازدوستام چن بار براش پیش اومده بودکه لحظه ای میدیدچیزی....یاصداش میکردن!اصن هم اهل خالی بندی نبودا...
بقیه هم که کافی بودبه گوششون برسه همچین میگرخیدن وخاب بد میدیدن که نگو...تواتاقمون همه به من بیچاره پناه میاوردن...هیچی دیگه عادت کرده بودم هرچن وق بیدارم کنن نصفه شبی و روزمین کنارشون بخابم و باگوشیم قرآن بذارم تاصب...
یبارخیلی خسته بودم بنده خدادوسم ترسیده بودهی منوصداکرده گفته آسی پاشو؟؟جون هرکی دوس داری بیدارشو ؟منم توعالم خاب گفتم باشه الان میام.بهشون بگوبیان پیش خودم...هیچی دیگه بدبخت تاصب لرزیده بود...:tonguesmiley:

آخ گفتی؛
ما 6،7 سال پیش خونمون رو داشتیم تعمیـر می کردیم، کلاً حال و پذیرایی رو بهم ریخته بودیم.
اتاق مامان اینا تو همون حاله، یکی دو شب که گذشت دیدیم مامان اینا بیدار شدن و سر و صدا میاد تو حال، ماهم از خواب پریدیم و ر فتیم اونجا دیدیم بععــله آقا قضیه جن و جن کاریه!!
مامانه صدا شنیده و از خواب پا شده و دارن با بابا بحث میکنن که من صدا شنیدم و برو ببین چی بوده و اینا..
ظاهراً موقع بنایی این کارگرا بیلی کلنگی آجری چیزی رو پت و پورت می کنن اینور اونور و میخوره به این جنا و اذیت میشن، اونا هم شبا سروصدا میکردن، تق تق میزدن به شیشه، در میزدن، قوطی رنگ تق تق می کوبیدن رو زمین، قاشق چنگالا رو تکون تکون میدادن و از این قبیل... بعد یکی دو ماه هم از تو حال و پذیرایی میان سمت اتاق خواهرم و شروع می کنن اذیت کردن اون!!
حالا این الهامم ترسو، بلایی نبود که سرش نیاوورده باشم :25r30wi:
دیگه مامان اینا واسه راه چاره میرن پیش دعا نویس و یه چندتا دعا مینویسن اینور اونور خونه میچسبونن از جمله بالا تخت الهام و بعد چند روز دیگه سروصداها قطع میشه.
اسم دعاشم اگه اشتباه نکنم "هلیله هلاله ملاهه" یا یه همچین چیزی بود.
مامانم اون موقع تا چند ماهی با جنا حرف میزد، سرو صدا که میومد میگفت ای بلا، دوباره داری اذیت می کنیاااااا و از این قبیل، من میدونم بیشتر واسه غلبه بر ترسش بود طفلک.

خیلی تاکید می کنن که وقتی میخواین چیزی رو جابه جا کنید پَرت نکنید، آروم بذارید زمین یا قبل پَرت کردن بسم الله بگید.

sa@@ra

New member
دوباره منو میخوای بفرستی رو صندلی؟؟؟؟؟:tonguesmiley: اون ولرم هم نبود چه برسه به داغ
اخه واسه صندلی داغ هم باید یه تایم مشخص کرده همه بیان سوال کنن و جواب بدن جذابیتشم به همون تو قرصت کم به تعداد زیاد سوال زیا جواب بدی

SH!LA

New member
اون شبی که توی باغ بازی کردیم. بعدش قرار گذاشتیم که یکی از بچه ها رو بترسونیم.

مثلاً تو جمع که بودیم یکی از پسرخاله هام میرفت یه چیزی رو پرت میکرد یـا میشکوند با کلی ترس میومد میگفت چی بود؟! ما هم همگی شلوغش میکردیم و میترسیدیم الکی...! :5:

وسایلش رو جابجا میکردیم یا کلاً برمیداشتیم.

صبح یکی از پسر دایی هام صورتش رو کثیف کرده بود و میگفت: این چیه؟! کی کرده؟! از خواب بیدار شدم دیدم این شکلی شدم... :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member

به فرض جواب ندادیم، میخوای چیکار کنی؟؟
6021_LaieA_013.gif

اوگی.

انگشت عقیق و یه تسبیحی که گهگاهی گردنم میندازم، از دست سیده هاشمی گرفتم.

2. تا حالا شده دیدن فیلم و سریالی توی زندگیت تاثیر بذاره؟ اسم اون فیلم یـا سریال یادت هست؟
آره چند باری شده، مثلاً سریال friends رو من دارم واسه بار سوم میبینم، دوستی، معرفت، محبت، جنبه داشتن تو دوستی بین دختر و پسر، تیکه پرونی در عین حالی که طرف ناراحت نشه و اینا رو یاد گرفتم و قبلاً این تفکرات رو نداشتم، همینطوری بی هدف زندگی می کردم و رفاقت می کردم. فیلم Rain man رو که دیدم تاثیر زیادی تو محبت کردنم به دیگران بالاخص خانواده گذاشت. چندتا دیگه هم هست یادم نیست.

فعـلن چیز خاصی ندارم.

4. چند جفت کفش داری؟
4 جفت که الآن تابستونه فقط دو جفتشو می پوشم.

راست 0.25 و چپ 0.75

6. سازی مینوازی؟ چی؟
سازدهنی رو خیلی علاقه دارم و در حد معمولی بلدم. ایشالا.. ویالونم به زودی دارم میرم تو کارش.

به خلقیاتم، اخلاقام و رفتارام.

رو میز.

18672_bandari.gif

sa@@ra

New member
ولی ما احضار کردیم تو شمال تو ویلا شب بارونی رغد و برق:))))))
از قبلکلی برنامه چیدیم بخوره به همچین شبی دخترای جمعممون که همون شب راهی تهران شدن:25r30wi::25r30wi: از ترس دختر عمم یادش رفته کفششو ببره همینجوری رفته بوده با ماشین:)))))کفششو هم خیلی دوست داشت بعد باور هم کرده بود قضیه رو که روح برداشته تا مدتها همه یه دور میپوشیدن اخرم دلمون سوخت یکی دیگه واسش خریدیم :25r30wi:

SH!LA

New member

به فرض جواب ندادیم، میخوای چیکار کنی؟؟
6021_LaieA_013.gif

انگشت عقیق و یه تسبیحی که گهگاهی گردنم میندازم، از دست سیده هاشمی گرفتم.

راست 0.25 و چپ 0.75

سازدهنی رو خیلی علاقه دارم و در حد معمولی بلدم. ایشالا.. ویالونم به زودی دارم میرم تو کارش.

رو میز.

قیـافش رو... میــزنمت...! :p7977cujr38iyymsu8:

تسبیحت چه رنگیـه؟

عـه! عینک طبی داری. فکر نمیکردم کسی اینجــا داشته باشی.

یعنی ویولن رو خریدی؟ کــلاس ثبت نام کردی؟

آفــرین... پس معلومه به فکر سلامتیت هستی. :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آسمون

New member
مشاهده فایل‌پیوست 6180

ی[
COLOR="#800080"]ادگاری زیاد دارم.حتی چیزای کم ارزش رونگه میدارم.امابهترینش یه نامه س...که بابام واسم نوشته.

اونجوری که تأثیر خاص بذاره نه.اما ازهرفیلم وسریالی که نگاکنم نکته مثبتشوبرمیدارم ترجیحا...

والا برنامه که دارم...اما هنوز درهاله ای ازابهامه بستگی داره کجا ارشدقبول شم..
ازنظرتحصیلی بدون شک گرفتنphd و کارای تحقیقاتی مشترک باآبجیم و نامزدم...

4. چند جفت کفش داری؟
4جفت.که عملا فقط یکیشوزیادمیپوشم...

نچ عمل لازک کردم.

6. سازی مینوازی؟ چی؟
دوس میدارم اما هیچ

به این نتایج کوفتی

گوشیم اگه توبغلم نباشه شباخابش نمیبره!هرچند همه میگن ضررداره.اماخب من تاوقتی چشام بسته نشه درحال چتیدن یاحرفیدنم...بعدش کی حال داره ازجاش بلند شه...

مشاهده فایل‌پیوست 6181[/COLOR]

..............

بالا