پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
اوخ اوخ آی آی آی چشم کور شد!!!!
اون چراغو یکی خاموش کنه... اون چیه؟؟ لامپ 1000ـه یا خورشیده؟؟

آهان فهمیـدم، اون چیزی نیست جز کله ی سارا
02.gif

دیانا126

New member
سلام دوستای گلم
آقا هر کی چاقو خواست در خدمتم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

biologisst

New member
کجا رفتن همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه احسان مگه همه مثه ما جغدن بلانسبت؟
دیگه ساعت 4 بامداد شده.
نکنه وقتی هم مهمون میاد براتون با این طناب کلفتا میبندینشون به مبل مبادا زود برن خونشون؟ هههه:tonguesmiley:
آقا تا الان با موبایل بودم چشام کور شد...مگه درست هم تایپ می کنه همه چی برعکسه...بخوام اصلاحش کنم نوشتمو بجای آخر خط باید بزنم اول خط تا بره آخر خط...حالا فک کنین اگر بخوام وسط جمله هامو تغییر بدم دیگه جونم در میاد.:65d6a5d6s:
به به پس دیانا از خطه ی زیبای زنجان هستن....آقا تبریک می گم...شما یه همزبون دارین آسمونم ترکی می حرفه....:smilies-azardl (113

آسمون

New member
احسان حواستوجمع کن چن وق دیگه خودتم به جمع سارامیپیوندی...
خدمت مقدس سربازی...
امادیکه مال توازلامپ هزاروات میگذره..جای خورشیدوپرمیکنه واسمون...:ad54ad:

دیانا126

New member
دیگه ساعت 4 بامداد شده.
نکنه وقتی هم مهمون میاد براتون با این طناب کلفتا میبندینشون به مبل مبادا زود برن خونشون؟ هههه:tonguesmiley:
آقا تا الان با موبایل بودم چشام کور شد...مگه درست هم تایپ می کنه همه چی برعکسه...بخوام اصلاحش کنم نوشتمو بجای آخر خط باید بزنم اول خط تا بره آخر خط...حالا فک کنین اگر بخوام وسط جمله هامو تغییر بدم دیگه جونم در میاد.:65d6a5d6s:
به به پس دیانا از خطه ی زیبای زنجان هستن....آقا تبریک می گم...شما یه همزبون دارین آسمونم ترکی می حرفه....:smilies-azardl (113

چشات زیبا میبینه فرناز جونم
یاشاسین ترک قیزی خخخخخخخخخخخخخخخ

آسمون

New member
منم رفتم تو افق محو بشم بچه ها...فرنازی هوای همزبون ماروداشته باشیا...

فقط اینوبگم...
یه روزاین تاپیکو زدم چون دلم برابروبچ این گروه تنگ میشد..خاسم پخش وپلانشیم...
حالامعتاد اینجاشدم موندم برا جدانشدن این جمع چه تاپیکی بزنم...
همتونو دوس میدارمممم:rose:

- - - Updated - - -

فقط اینوبگم...

دیانا126

New member

فقط اینوبگم...

- - - Updated - - -

آسمون جون منم یواش یواش میرم محو بشم
درسته هم رشته شما نیستم اما واقعا از ته دل دوستون دارم همیشه همه پست هارو میخونم شاید نظری ندم اما حواسم هست چیزی رو واسه خوندن از دست ندم. خیلی چیزا از شماها یاد گرفتم از صداقت و صمیمیت و یک رنگ بودن. دل همه بچه های خیلی خیلی بزرگه و خدا همیشه به اندازه دل آدما بهشون عنایت و توجه داره
موفقیت همه بچه ها آرزوی منه:rose:

آسمون

New member
سمیه بازکم پیداشده ها...
دیاناجوون ماهم ازوجود دوستای گلی مث تو وبقیه بچه هاکه رشتشون فرق داره خوشحالیممم و واقعا وجود تک تک شماها باعث شده این صمیمیت بیشتروبیشتربشه...
با آرزوی بهترینا واسه همه

- - - Updated - - -

سمیه بازکم پیداشده ها...
دیاناجوون ماهم ازوجود دوستای گلی مث تو وبقیه بچه هاکه رشتشون فرق داره خوشحالیممم و واقعا وجود تک تک شماها باعث شده این صمیمیت بیشتروبیشتربشه...
با آرزوی بهترینا واسه همه

eeeeeeehsan

New member
احسان حواستوجمع کن چن وق دیگه خودتم به جمع سارامیپیوندی...
خدمت مقدس سربازی...
امادیکه مال توازلامپ هزاروات میگذره..جای خورشیدوپرمیکنه واسمون...:ad54ad:

ای زبونتو گربه بخوره!!!!! :New (6):

آسمون جون منم یواش یواش میرم محو بشم
درسته هم رشته شما نیستم اما واقعا از ته دل دوستون دارم همیشه همه پست هارو میخونم شاید نظری ندم اما حواسم هست چیزی رو واسه خوندن از دست ندم. خیلی چیزا از شماها یاد گرفتم از صداقت و صمیمیت و یک رنگ بودن. دل همه بچه های خیلی خیلی بزرگه و خدا همیشه به اندازه دل آدما بهشون عنایت و توجه داره
موفقیت همه بچه ها آرزوی منه:rose:

ممنـون
توهم همینطور :rose:
حضور گرم شما بچه هاست که اینجا گرما داره وگرنه کلاً بچه های ایمنی که اینجا میان به تعداد انگشتای دست هم نمیرسن. دم همگی گرم...

eeeeeeehsan

New member
دیگه ساعت 4 بامداد شده.

والا راست هم میگی، بدجـور شدیم شبیه جغدا!! نمیـریم یهو؟؟؟ :wacsmiley:
میگم این ویندوزت درست نشد؟؟ خیلی ستمه که اینطور!!!

kolouche

New member
همین جنی دیروز گیر داده بود بهش رقص چادر یاد بدم..... انقد بدم میاد.... میگم خو بابا ولوم کن....مسخره....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

eeeeeeehsan

New member
همین جنی دیروز گیر داده بود بهش رقص چادر یاد بدم..... انقد بدم میاد.... میگم خو بابا ولوم کن....مسخره....:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

از دست این بازیگرا!!!! یه لحظه هم واسه شما رقاصا آرامش نمیذارن :| درکت می کنم، میدونم چی میکشی... بهرحال باید جلوی فن هات خاکی باشی و کاری میخوان واسشون انجام بدی!
حـالا شنیدم میخوای تو مراسم دختر شایسته ی امسال شرکت کنی، راسته؟؟؟
آقا خداوکیلی اگه انتخاب شدی شیشلیکه رو بهمون بده
895721_LaieA_054.gif

kolouche

New member
eeeeeee.... مگه ندیدی ؟؟؟ ... :5: پارسال دختر شایسته شدم....
امسال میرم ک جایزه دختر امسالو بهش بدم.... حتما حواسم هست تو جشن، وقتی دوربین روم بود برات دست تکون میدم :ad54ad: ..... برو کیف کن بیچاره....شیرینی بهتر ازین دیگه؟؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
eeeeeee.... مگه ندیدی ؟؟؟ ... :5: پارسال دختر شایسته شدم....
امسال میرم ک جایزه دختر امسالو بهش بدم.... حتما حواسم هست تو جشن، وقتی دوربین روم بود برات دست تکون میدم :ad54ad: ..... برو کیف کن بیچاره....شیرینی بهتر ازین دیگه؟؟؟؟

خـداوکیلی؟؟؟ پس اون دختر آفریقاییه تو بودی!!! :ad54ad: چه تیپی هم زده بودی بلا
674921_LAieA_008.gif

دست تکون دادن چه فایده داره، اگه راست میگی همونجا میکروفون رو بگیر و از من تشکر کن جلو همه، اونوقت یه کاری کردی. :))

sa@@ra

New member
مرسی بابت ساپورت سارا
28316_cloversmileyb.gif

آقا یعنی لعنت زمین و زمان و تف و هرچی فحش هست به این کابلای مسی چینی ایران و کابلای نوری زاغارتشون!!!!!!!!!!!
g7p2f7ipmv0unqhdqd.gif

اعصاب نمیذارن واسه آدم!!!
اونوقت شیلا میگه چرا این شکلی میشی
__0.0___(3).gif

شما هم سرعتاتون پایینه؟؟
ولی جالبه، سایتای دیگه رو به زور باز میکنه ولی علوم پزشکی رو نه، از بس سرور این سایت ماهه :)))
چدیدا گند زدن به سرعتا کاش باز انتخاباتی بود سرعتا میرفت بالا:))))))الکی خوش بودیم:دی
مال من همه سایتهای بیگانه ,با سرعت بالا باز میشه ,الا این:)) تازه بعد 15 دقیقه. یهو میبینی از سایت انداختت بیرون.دوباره باید هل بدم ,درو بیام تو:65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
چدیدا گند زدن به سرعتا کاش باز انتخاباتی بود سرعتا میرفت بالا:))))))الکی خوش بودیم:دی
مال من همه سایتهای بیگانه ,با سرعت بالا باز میشه ,الا این:)) تازه بعد 15 دقیقه. یهو میبینی از سایت انداختت بیرون.دوباره باید هل بدم ,درو بیام تو:65d6a5d6s:

آی گل گفتی، دقیقاً :25r30wi:

mf2009

New member
آره جدیدا انگار دوباره لنگر یه کشی خورده تو کابل های زیر دریا الان اینترنت داره تو آب نشت میکنه :25r30wi:

بالا