پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
آره بابا....خیلی داغونه..... مشهد ک خیلی وقته اینجوریه.....تازه الان خوب شده..... قبلا همش قطع میشد.....وایبر ک اصا هیچی.... باز الان خوب شده

mahii

New member
ClickHandler.ashx

تقدیم بشما دوستان

آسمون

New member
زکات فطریه در مورد کسانی که قوت غالب آنها اینترنت است:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

1. مقدار: سه دهم گیگ برای هر نفر.
2. باید خود فرد فقیر نباشد، یعنی مثلا از اینترنت همسایه استفاده نکرده باشد.
3. باید صرف مستمندان شود و بهتر است صرف علم آموزان گردد؛ یعنی در کنار یک دانشگاه بروید و یک مودم همراه با خود برده و به مقدار گفته شده بدون پسورد آنرا باز بگذارید (خود مستمندان بلافاصله آنرا رد گیری و مصرف می کنند و نیازی به اعلام نیست)
4. اگر شما سید نیستید نباید فطریه اینترنتتان صرف سید شود. یعنی در اینجا فقط می توانید مثلا بدین صورت اعلان بزنید که: فلان فلان شود هر سیدی که از این اینترنت مفتی استفاده کند.

آسمون

New member
تاریخ ما ایرانیان:
سرزمين آريايی از دو قوم بوجود آمده:
1- مادها
2-پارت ها
به همين دليل، مشکلات اين سرزمين یا از طريق مادی حل ميشود و يا از طريق پارتی...!

بعد از انقلاب نیز مردم سه گروه شدند:
1-اشکانيان: آنانکه درمراسم عزادارى شرکت ميکنند و اشک ميريزند!
2. سامانيان: آنانکه ميلياردى بردند، خوردند و سر و سامان گرفتند !
3. صفویان : امثال من و شما که .هميشه درصف مرغ و تايد وتخم مرغ و غیره هستیم !!!

تحلیل تاریخی رو حال کردی؟!!!

تا تحلیل بعدی...



- - - Updated - - -

تاریخ ما ایرانیان:
سرزمين آريايی از دو قوم بوجود آمده:
1- مادها
2-پارت ها
به همين دليل، مشکلات اين سرزمين یا از طريق مادی حل ميشود و يا از طريق پارتی...!

بعد از انقلاب نیز مردم سه گروه شدند:
1-اشکانيان: آنانکه درمراسم عزادارى شرکت ميکنند و اشک ميريزند!
2. سامانيان: آنانکه ميلياردى بردند، خوردند و سر و سامان گرفتند !
3. صفویان : امثال من و شما که .هميشه درصف مرغ و تايد وتخم مرغ و غیره هستیم !!!

تحلیل تاریخی رو حال کردی؟!!!

تا تحلیل بعدی...



Immunity

Well-known member
ايران5اصفهان4اهواز4بابل3تهر ان5بهداشت تهران پزشكي6تبريز4تربيت مدرس 5رفسنجان4شيراز8شهيدبهشتي 4شاهد4شهركرد3كرمانشاه4كردست ان4كرمان4مشهد4مازندران4يزد4
ظرفبتای ایمنی امسال83َ

mf2009

New member
یعنی این سیاست های وزارت بهداشت تو دهنم اینقدر کاربردیه
اطلاعیه داده کار دانشجویی میگیره میرم میپرسم حقوقش چقدره میگه ماهی 300 تومن آخه کسی نیست بگه بردار من برم پفک هم بفروشم هفته ای 300 تومن در میارم
:25r30wi:

kolouche

New member
ايران5اصفهان4اهواز4بابل3تهر ان5بهداشت تهران پزشكي6تبريز4تربيت مدرس 5رفسنجان4شيراز8شهيدبهشتي 4شاهد4شهركرد3كرمانشاه4كردست ان4كرمان4مشهد4مازندران4يزد4
ظرفبتای ایمنی امسال83َ

از کجات در آوردی اینو؟؟؟؟ .... :5:

kolouche

New member
من اونجا نمیرم... خب اونا از کجاشون درآوردن؟؟؟؟..... من خودم از دکتر فرید پرسیدم... مدیر گروهه مشهده....میگه ما 12 تارو امسالم میگیریم.... مگه میشه بشه 4 تاااااااا......

eeeeeeehsan

New member
ظرفبتای ایمنی امسال83َ

:5:
:5:
ظرفیتای بین الملل پس چی؟؟

marlik

New member
مدیر گروه ماهم میگفت امسال نمیگیریم ارشد واسه شیراز،دکترا هم نگرفتن.یکی از بچه ها گف بهتون 4تا دادن باید 4تا بگیریید میگف نه نمیخایم ولی احتمال میدم 4تا 5بگیره مثل پارسال ولی 8تا نه.مگه اینکه یهو به سرشون بزنه.من از ظهر دوبار نگاه کردم هنوز ظرفیتا نزدن اونا اینا رو از کجا اوردن؟همینجوری گفتن؟؟

kolouche

New member
مدیر گروه ماهم میگفت امسال نمیگیریم ارشد واسه شیراز،دکترا هم نگرفتن.یکی از بچه ها گف بهتون 4تا دادن باید 4تا بگیریید میگف نه نمیخایم ولی احتمال میدم 4تا 5بگیره مثل پارسال ولی 8تا نه.مگه اینکه یهو به سرشون بزنه.من از ظهر دوبار نگاه کردم هنوز ظرفیتا نزدن اونا اینا رو از کجا اوردن؟همینجوری گفتن؟؟

شیراز ک حتما چن تارو میگیره.... تو دفترچه قبلی ها اسمش بود... اینجا هم زده 8 تا..... اگه درست باشه....

kolouche

New member
ی ضرب المثل ما داریم....الان در مورد من میشه استفاده کرد.... اینکه سرم ب یک بالین شد...ینی دیگه تقریبا دستم اومد ک امسال احتمال 99% نمیارم.... تا شهریور زیاد دل خودمو خوش نمیکنم....
حالا من اگه این دکتر فریدو نبینم....:New (6):

آسمون

New member
ینی اگه رئیس سازمان سنجش تا آخر ماه رمضون نفله نشه...بایدبه انسان بودنش شک کرد...

بالا