پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
این آنتی جو کی اومده بود تو بازار؟! چقدر هم قـویــه..! :whistle:[/QUOTE]

:25r30wi:....جزو صنایع دستی خودمه...فی المجلس بذهنم رسید..فکرکنم تاثیراتش از بمب اتمی هیروشیما وناکازاکی بیشتره

آسمون

New member
اصن آدم صفا میکنه سر بزنه اینجا...از شیراز و یزد و کرمان و گیلان بگیر تا تهران و قم و...ترک هم داریم راستی آسمون ترک تبریزی یا زنجان؟اصن بچه ها تا شماها هستین غمی واسه ایرانگردی ندارم...ههههه.

عزیزم تبریزحساب میشم فک کنم!

Immunity

Well-known member
احسان بدو خودتو برسون...احسان توی چن صفحه فبل گیرکرده تند تند داره پستارو لایک میکنه میاد جلو....:auizz3ffy9vla57584x

eeeeeeehsan

New member
آقا ما یه ساعت برقمون قطع شداااا ببیـنید 8 صفحه فقط از شکم حرف زدید!! :25r30wi:

آقا کی قطاب میخواد؟؟ هرکی میخواد همین الآن آدرس بده من فردا واسش میفرستم، بی تعارف.

آسمون

New member
آلری اقلو ماسون....اسمون خیلی سعی کردم ترکی یادبگیرم ولی باتلفظاش مشکل دارم

وای محمد نابود کردی تاریخچه زبان ترکی رو...اللرون آقریماسین...مجیدجان دلبندم...
به تلاشت ادامه بده پسرم...
هرچند من خودم ترکی حرف میزنم همه ازخنده پاره میشن بقول آبجی:آسی کسی مجبورت نکرده ترکی بحرفیا...

SH!LA

New member
آقا کی قطاب میخواد؟؟ هرکی میخواد همین الآن آدرس بده من فردا واسش میفرستم، بی تعارف.

من میخوام؛ ولی خودم رو سبک نمی کنم و نمیگم... چون میدونم عمراً بخری و بفرستی...! :whistle:

بی تعارفت کُشت منو اصن! یه وضی...! :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
احسان بدو خودتو برسون...احسان توی چن صفحه فبل گیرکرده تند تند داره پستارو لایک میکنه میاد جلو....:auizz3ffy9vla57584x

:25r30wi:
اومدم اومدم، من اگه پستی رو لایک نکنم شب خوابم نمیبره :25r30wi:

آقا عمه دومی منم دو ساله قمه، عروس آبادان شده بود و حدود 18 سال اونجا زندگی کرده، الآن دیگه اومدن اونجا، اصلیت شوهر عمم قمیه.
آقا این قمیا چقدر خونگرمن، تورو نمیگماااا مابقیشونو منظورمه :tonguesmiley: خیلی هم لوطین. (قابل توجه کسانی که سوهان میخوان!!) (من چون میره لا دندونم گیر میکنه از فن های سوهان نیستم) :))))

Immunity

Well-known member
وای محمد نابود کردی تاریخچه زبان ترکی رو...اللرون آقریماسین...مجیدجان دلبندم...
به تلاشت ادامه بده پسرم...
هرچند من خودم ترکی حرف میزنم همه ازخنده پاره میشن بقول آبجی:آسی کسی مجبورت نکرده ترکی بحرفیا...

شاید تلفظا فرق میکنه!! :whistle:
من ازهمین تریبون عذزخواهیه خودم اعلام میکنم!! من بی تقصیرم یکی از دوستام یادم داده بود!!

biologisst

New member
کلا چنوبیا شبیه به همن واینکه زیاد با شیرازیا وصلت میکنن :black_eyed: بستگی داره من شیراز که میرم نابود میشم اصلا خیلی خوش میگذره تهران که میاد اکتیو میشم
ای بابا عمر دست خداست:))))))))))
یه هاطره بگم همین پارسال هواپیما به سمت شیراز نیم ساعت از تهران دور شد دیدیم یه صدایی اومد خلبان گفت یه اتصالی کوچیکه جیزی نیستا:))
برکشتیم تهران یعنی من شیرازیا که ریلکس همه وقتی رسیدیم گرفتن خوابیدن تا پرواز درست شه من جمله من:)))))
و یا مثلا یه شب بارونی هوا بد خلبان گفت خونسردیتون حفظ کنید هرچیزی ممکنه:دی
بعد بغل دست من یه دختره بود ترک بود فامیلش شیرازی بود کنار دستش بعد تو این مدت دختره اینقدر جیغ زد دیگه من دستشو گرفته بودم فامیلشون خوابیده بود اخرش که نشتیم صداش کردیم گفت چی شده؟؟:)))))

وای از دست تو...:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
آره راس میگی جنوبی ها توی یه خصلتایی شبیه هم هستند.

eeeeeeehsan

New member
من میخوام؛ ولی خودم رو سبک نمی کنم و نمیگم... چون میدونم عمراً بخری و بفرستی...! :whistle:

بی تعارفت کُشت منو اصن! یه وضی...! :25r30wi:

وااااااااا
04.gif

من دیگه به چه زبونی بگم هرکی شیرینی میخواد بگه واسش میفرستم!! قبلن هم گفتم آخه...

Immunity

Well-known member
:25r30wi:
اومدم اومدم، من اگه پستی رو لایک نکنم شب خوابم نمیبره :25r30wi:

آقا عمه دومی منم دو ساله قمه، عروس آبادان شده بود و حدود 18 سال اونجا زندگی کرده، الآن دیگه اومدن اونجا، اصلیت شوهر عمم قمیه.
آقا این قمیا چقدر خونگرمن، تورو نمیگماااا مابقیشونو منظورمه :tonguesmiley: خیلی هم لوطین. (قابل توجه کسانی که سوهان میخوان!!) (من چون میره لا دندونم گیر میکنه از فن های سوهان نیستم) :))))

الان داری هندونه زیربغلای مامیذاری ایا!!!؟؟؟ ما یچیزایی تو مایه های اصفهانییایم!! بیشتر طالبه دریافتیم!!!خخخ

eeeeeeehsan

New member
بچه ها احسان تعارف نکرد اصلا اینوم من جدا میدونم:rose:

مرسی بابت ساپورت سارا
28316_cloversmileyb.gif

آقا یعنی لعنت زمین و زمان و تف و هرچی فحش هست به این کابلای مسی چینی ایران و کابلای نوری زاغارتشون!!!!!!!!!!!
g7p2f7ipmv0unqhdqd.gif

اعصاب نمیذارن واسه آدم!!!
اونوقت شیلا میگه چرا این شکلی میشی
__0.0___(3).gif

شما هم سرعتاتون پایینه؟؟
ولی جالبه، سایتای دیگه رو به زور باز میکنه ولی علوم پزشکی رو نه، از بس سرور این سایت ماهه :)))

biologisst

New member
واسه ما هم کند شده...چی بگم ؟
لابد یه جونوری چیزی رفته این سیم و کابل ها رو جویده ما به این وضع افتادیم:ph34r-smiley:

eeeeeeehsan

New member
کجا رفتن همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا