پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
[/Q
دلم سوهان هم ميخواد:dadad4:[/QUOTE]

ادرس بدید سریعا ارسال میشه!

nahal5555

New member
ظرفیت دانشگاه کم شده... همه استرس دارن؛ بعد ماها رو نگـاه کن تو رو خــدا... :25r30wi:

ايشالا همتون قبول ميشيد,غصه نخور عزيزم,خدا بزرگه.

- - - Updated - - -

ظرفیت دانشگاه کم شده... همه استرس دارن؛ بعد ماها رو نگـاه کن تو رو خــدا... :25r30wi:

sa@@ra

New member
شمالی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کلوچه میخواممممممممممممممممممممممممممممم:sad:

biologisst

New member
اصن آدم صفا میکنه سر بزنه اینجا...از شیراز و یزد و کرمان و گیلان بگیر تا تهران و قم و...ترک هم داریم راستی آسمون ترک تبریزی یا زنجان؟اصن بچه ها تا شماها هستین غمی واسه ایرانگردی ندارم...ههههه.
سارا نیدونم حالا طیاره باشه فقط سقوط نکنه.:whistle:
آره .عاقا ما یدوست بوشهری داشتیم شهرشون نزدیک بوشهر و شیراز بود...اصن من چند ماه اول فک میکردم این شیرازیه...یعنی آرامشی در کارهاش موج می زد که وقتی میشستی میدیدیش خوابت میگرفت.:black_eyed:
ولی من بازم اعتقاد دارم که دوستم یه رگه هایی از شیرازو داره.
عوضش یدوست دیگه داشتم شیرازی بود نصف همه بود سه برابر همه هم فعالیت داشت.ماشالله...چه جهش ژنتیکی داشت این دوست عزیز.
:smiliess (3):

SH!LA

New member
منم که فقط میگیرم...سوغاتی الان که شیراز نیستم:))))))مارلیک کوشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz481:

اون وقت میگن تهـران خوب نسیت و هواش آلوده ست! :65d6a5d6s:
الان با این وضعیت سوغاتی گرفتن ها، به نظرم هوا عــالیــه... در کُل همه چی آرومه و من چقدر خوشبختــم... :riz481:

من خونه دوستام هم که میرم سوغاتی نیست که ببرم؛ اونــا با سوغات میان من با بسته شکلات میـرم...!
:whistle:

آسمون

New member
نمیگین اسم این همه سوغاتی باروان آدم بازی میکنه؟؟؟
عیدم نزدیکه بچه ها شیرینی هارو رو کنین زودتر...ببینم کی دس به جیب میشه...لیدی ز اند جنتلمنز...

- - - Updated - - -

نمیگین اسم این همه سوغاتی باروان آدم بازی میکنه؟؟؟
عیدم نزدیکه بچه ها شیرینی هارو رو کنین زودتر...ببینم کی دس به جیب میشه...لیدی ز اند جنتلمنز...

Immunity

Well-known member
من کلوچه میخواممممممممممممممممممممممممممممم:sad:

ایانوش شهسواریه....دعوتش کنین اینجا...اول رو صندلی داغش کنین بعد کلوچه بگیرین ازش...شهرشون کلوچهای خوبی داره من خوردم

SH!LA

New member
ای بابا شیلا دباره این کنکور..... بیادمون اوردی...چن دقیقه فراموشمون شده بود!!!!!:smiliess (2):

حالا نکن اون موهـا رو! دیدم زیادی خوش شدیم؛ به نظرم غیرطبیعی اومد که ماها شاد باشیم! :whistle:

گفتم یه جــوی بدم...! :whistle:

biologisst

New member

آخ شیلا ما یکم از سرخوش اونور تریم....یعنی دلخوشیما!!!عاشق این صفحه ام.
تقریبا دارم به این حس می رسم که قسمتی از مغزمون که مربوطه به هیجان و استرس داره کم کم غیر فعال میشه. o_O

Immunity

Well-known member
حالا نکن اون موهـا رو! دیدم زیادی خوش شدیم؛ به نظرم غیرطبیعی اومد که ماها شاد باشیم! :whistle:

گفتم یه جــوی بدم...! :whistle:

همه سوهونها از پست پس گرفته شد!!!!خخخخخ....اینم آنتی جووو!!!!!:smilies-azardl (113

sa@@ra

New member
اصن آدم صفا میکنه سر بزنه اینجا...از شیراز و یزد و کرمان و گیلان بگیر تا تهران و قم و...ترک هم داریم راستی آسمون ترک تبریزی یا زنجان؟اصن بچه ها تا شماها هستین غمی واسه ایرانگردی ندارم...ههههه.
سارا نیدونم حالا طیاره باشه فقط سقوط نکنه.:whistle:
آره .عاقا ما یدوست بوشهری داشتیم شهرشون نزدیک بوشهر و شیراز بود...اصن من چند ماه اول فک میکردم این شیرازیه...یعنی آرامشی در کارهاش موج می زد که وقتی میشستی میدیدیش خوابت میگرفت.:black_eyed:
ولی من بازم اعتقاد دارم که دوستم یه رگه هایی از شیرازو داره.
عوضش یدوست دیگه داشتم شیرازی بود نصف همه بود سه برابر همه هم فعالیت داشت.ماشالله...چه جهش ژنتیکی داشت این دوست عزیز.
:smiliess (3):

کلا چنوبیا شبیه به همن واینکه زیاد با شیرازیا وصلت میکنن :black_eyed: بستگی داره من شیراز که میرم نابود میشم اصلا خیلی خوش میگذره تهران که میاد اکتیو میشم
ای بابا عمر دست خداست:))))))))))
یه هاطره بگم همین پارسال هواپیما به سمت شیراز نیم ساعت از تهران دور شد دیدیم یه صدایی اومد خلبان گفت یه اتصالی کوچیکه جیزی نیستا:))
برکشتیم تهران یعنی من شیرازیا که ریلکس همه وقتی رسیدیم گرفتن خوابیدن تا پرواز درست شه من جمله من:)))))
و یا مثلا یه شب بارونی هوا بد خلبان گفت خونسردیتون حفظ کنید هرچیزی ممکنه:دی
بعد بغل دست من یه دختره بود ترک بود فامیلش شیرازی بود کنار دستش بعد تو این مدت دختره اینقدر جیغ زد دیگه من دستشو گرفته بودم فامیلشون خوابیده بود اخرش که نشتیم صداش کردیم گفت چی شده؟؟:)))))

SH!LA

New member

ممنــون نهــال جــان :heart:

من کلوچه میخواممممممممممممممممممممممممممممم

آخ! یاد کلوچه افتادم... کجاست؛نیـومده... :dadad4:

گز و پولکی هم میخوام:65d6a5d6s:

اصفهـانیش نبــود؟؟؟ :ad54ad:

Immunity

Well-known member
احسن ياد بگيررررررر:p7977cujr38iyymsu8:
مرسى اول بذارين احسان بفرسته قطابامونو[/QUOTE]

ای بابا اصن یادم نبود پست از پذیرش سوهان سوغاتی خوودداری میکنه!!!:25r30wi:
(خساست اصفهانیی)

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
آخ شیلا ما یکم از سرخوش اونور تریم....یعنی دلخوشیما!!!عاشق این صفحه ام.
تقریبا دارم به این حس می رسم که قسمتی از مغزمون که مربوطه به هیجان و استرس داره کم کم غیر فعال میشه. o_O

:25r30wi:

فرنـاز اینـا همه عوارض کنکـوره هـا...! :whistle:

همه سوهونها از پست پس گرفته شد!!!!خخخخخ....اینم آنتی جووو!!!!!

:25r30wi:

این آنتی جو کی اومده بود تو بازار؟! چقدر هم قـویــه..! :whistle:

بالا