پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

SH!LA

New member
حالا من 30 شدم رو کردم، بعضیا که رو نمی کنن چی؟!!! تورو نمیگماااا بعضیا!!!
816717_whistle3.gif

نه من کلاً فلفلم نخورم همینطوریم

خُب اون بعضیـا کلاً خیلی باحال تشریف دارن و خاص هستن! :whistle: نه میدونم... گرفتم کی رو میگی...! :whistle:

همون... در کل بچه مون ما رو یاد تونل وحشت میندازه...! :riz481:

eeeeeeehsan

New member
eeeee...... عجب بچه ایه هاااا......:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من با اینکه احتمالا یزدم میزنم ولی نذر میکنم قبول نشم.... اگه قبول نشم از حرم امام رضا سینه خیز تا جمکران میخزم......

میگم ترافیکه شلوغه، بعدم یهو ماشین روت رد میشه له میشی، من میگم تونل بزن :whistle:

biologisst

New member

الان دارن دعوات میکنند یا داری یکی رو دعوا میکنی؟ یا دوست داری کسی رو دعوا کنی عــــــایـــا؟:black_eyed:

بچه ها اینو گذاشتم محض خنده

پسرعمه: آقای مجری واسم دوچرخه میخری؟
مجری: اگه تو خونه شیطونی نکنی،به حرف من گوش کنی،زیاد با کامپیوتر بازی نکنی،روزی 3بار مسواک بزنی،معدلت هم بیست شه واست دوچرخه میخرم
پسرعمه: خسته نباشی! میخوای تحریمهارو هم وردارم؟ این کارارو تو هر خونواده دیگه ای بکنم واسم آپولو 11 میخرن!
مجری: بچه های دیگه همه این کارارو میکنن...تازه جایزه هم نمیخوان
پسرعمه: من از بچگی دوس داشتم این "بچه های دیگه" رو ببینم! ما که هرکی رو دیدیم عین خودمون بود
مجری: خب چیکار میکنی؟ کارایی که گفتمو میکنی که واست دوچرخه بخرم؟
پسرعمه: معدلم باید بیست شه؟ این که دست من نیست
مجری: پس دست کیه؟
پسرعمه: اونی که ازش تقلب میزنم!
مجری: تو تقلب میزنی!؟ میدونی اینجوری نمره هایی که میگیری مال تو نیس؟
پسرعمه: من که هربار نمره م 5-6 میشه میگم این نمره مال من نیست،شما باور نمیکنی!

SH!LA

New member
الان دارن دعوات میکنند یا داری یکی رو دعوا میکنی؟ یا دوست داری کسی رو دعوا کنی عــــــایـــا؟:black_eyed:

بچه ها اینو گذاشتم محض خنده

الان دارم دعـوا میکنم؛ اونم با تمام تــوان! :New (6):

خیلــی جالب بود... :25r30wi:

sa@@ra

New member
فرناز خانم که عکس قطاب میذاری بیا تحویل بگیر، دهن منم آب افتاد
810619_droolsmiley.gif

آدرس واست می فرستم 2 کیلو قطاب فراموش نشه :))))

عاقا نه این احسان قطاب بده هس ن.ه فرناز.نه گلاب. میگم همگی ادرسارو بدین .من قطاب تهرانو پست کنم:25r30wi::25r30wi:

biologisst

New member
سلام سلام
واى منم دلم قطاب ميخواد....:dadad4:

وای..یکی جلوی دل این بچه های تاپیکو بگیره...ووووی:ph34r-smiley:
احسان ......آهای احسان....زود باش بــرفــرست واس بچه ها دلشون خواست....اهه بچه یزدی بجنب...
عاقا من خودم از بس گفتین دهنم آب افتاده.زود باش ..تا با وردنه نزدم تو ملاجت...
317419_p7977cujr38iyyms.gif
.اهه... بفرست واس بچه ها...بچه لارج یزدی حداقل 250 گرم واسه هر کی بفرست.
بچه ها اگه نفرسته همه شب عید فطر خونه احسان اینا دعوتیم. مدیونه اگه پلو مرغ نپزه واسمون:a2d3:

biologisst

New member
عاقا نه این احسان قطاب بده هس ن.ه فرناز.نه گلاب. میگم همگی ادرسارو بدین .من قطاب تهرانو پست کنم:25r30wi::25r30wi:

نه سارا....مگه کشکه؟
قطاب ماله یزده...یزدی هاش باید بیان جلو
اگه شما دوست داری برامون چیزی بفرستی چون اصولا تهران سوغاتی خاصی نداره آفرین یه بلیط طیاره واسمون بگیر بفرست ما میاییم خودمون از خجالتت درمیایمم تهران.:smilies-azardl (113

SH!LA

New member
عاقا نه این احسان قطاب بده هس ن.ه فرناز.نه گلاب. میگم همگی ادرسارو بدین .من قطاب تهرانو پست کنم

والا... بازم به قطاب های خودمــون...! :whistle:

_____

الان یه خاطره یادم افتاد بگم...

چند سال پیش با بچه های حمایت از طبیعت رفته بودیم یه شهری ( نمیگم که کسی ناراحت نشه ) از یکی از خوارکی های اونجـا خیلی تعریف شنیده بودیم. یکی از این دوست هامون هم بچه همونجـا بود و ما رو شب برد که مهمون کنه؛ جاتون که اصلاً خالی نبود! :wacsmiley:

یعنی مـا همه خوردیم این شکلی شدیم => :smiliess (5):

حالا خودش همه رو با عجله خورد و حواسش به ماها نبـود؛ آخرش که ما رو دید این شکلی شد => :5: چرا نخوردین؟؟!!

بعضی ها به زور و تعارف، خوردن و الکی به به و چه چه کردن! ولی من و کامران و مژده خیلی راحت عذرخواهی کردیم و گفتیم که طعمش رو دوست نداریم. این تعارف به ضرر آدم ها نمیدونم چرا نمیذارن کنــار...!

Immunity

Well-known member
بچهاااااااا......اگه دوست دارین شماره حساب میدم پول واریز کنین سوهان اعلا پست کنم....خخخخخخخخ:whistle:

sa@@ra

New member
از شیرازم چیزی خواستین تغارف نکنیدااااااااا بیاید حتما بگردین بخرید ببرید:25r30wi::25r30wi:

Immunity

Well-known member
ماشاالله گویــا از همه ایران توی این یه دونه تاپیک داریم؛ چه عــالــی... :4d564ad6:

پراکندگیه جغرافیایی ب بالاترین حد خودش رسیده!!بهرحال کمکی بود که کیتونستم بکنم!!!:smilies-azardl (181

sa@@ra

New member
نه سارا....مگه کشکه؟
قطاب ماله یزده...یزدی هاش باید بیان جلو
اگه شما دوست داری برامون چیزی بفرستی چون اصولا تهران سوغاتی خاصی نداره آفرین یه بلیط طیاره واسمون بگیر بفرست ما میاییم خودمون از خجالتت درمیایمم تهران.:smilies-azardl (113

:black_eyed:عزیزم با اکونومیک میای یا فرست کلاس؟:riz481:

بالا