پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

sa@@ra

New member
سارااااااا...هاااااا......پس برا همین میخواستی موهاتو بکنی.....
بعدشم ب چان خودت.... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

در هر صورت آقا سارا از آشنایی با شما خوشوقتم.....:smilies-azardl (113

خوشبختم کلوچه جان:black_eyed:
کندم امروز تموم شد رقت:smilies-azardl (113

sa@@ra

New member
خوشبختم کلوچه جان:black_eyed:
کندم امروز تموم شد رقت:smilies-azardl (113

kolouche

New member
اصن حالا که اینطور شد منم به تو مشکوکم، یالا ثابت کن پسر نیستی!!!!!!! :sdasdasd:

راست میگی، خداییش از همون روزای مطالعه گروهی هم مشکوک بودی.
من چیکار کنم شکت برطرف بشه؟؟ عکسمو بذارم باور می کنی؟؟ :)))
خب مشکوک باش....فدا سرم..... :p

نه بابا..... ی موقه نری عکس بذاری از خودتااا..:14:... اون موقع دیگه هیچ کی نمیاد اینجا...:sarma: ....از من گفتن بود....

eeeeeeehsan

New member
اگه قرار باشه یه سفر مفتیبرید ترجیح میدید باکی و کجا باشه؟ ایتالیا، همراه مامان یا بابا، بیشتر بابا.
با این کلمات یه جمله بسازید:
زالو.مرغ.بندکفش.دستشویی.خاستگاری.کاپشن.ماکارونی.عشق.خدا بد نده : خروسه آشفته و حیرون بدون اینکه بند کفشش رو ببنده میره خاستگاری مرغه، بجا دست گل واسش زالو میبره، بعد مرغه بجا ماکارونی زالو ها رو میندازه تو قابلمه واسه نهار. بعد چند ساعت خروسه جیشش میگیره هی این پا اون پا میکنه، مرغه بهش میگه چیزی شده؟ خدا بد نده؟ اونم میگه نه عشقم کاپشنم رو نیاووردم سردم شده جیشم گرفته، این دستشوییتون کجاست؟؟
02.gif

از چیِ این زمونه خوشت میاد؟ رنگی بودن روزا.
از چیِ این زمونه بدت میاد؟ رنگی بودن آدما.
از یه چیزت که خوشت میاد رو بگو؟ بیخیالیم.
از یه چیزت که بدت میاد رو بگو؟ در مقایسه با بقیه اخلاق ندارم.
کدوم یک از حواس ششگانت قوی تره؟ یعنی یه جور خاصی قویه، ویژگیهاش هم رو بگو... شنوایی و بویایی. اتاق من چندتا پله میخوره میره بالای گاراژ، صدای پچ پچ مامان اینا رو تو حال میشنوم، خودشون میدونن میخوان پچ پچ کنن باید برن تو اتاقشون. بویایی هم همیشه اولین نفری که بوی سوختن غذا رو میفهمه منم، میگم آآآآآآآی سووووووخت. D: بویاییم عجیب قویه، همیشه کوچیکترین بوی خرابی غذا و غیره رو من متوجه میشم. هی بابا میگه این کجاش خرابه، من میگم نه خرابه، تو بچش میبینی خرابه و میچشه و همینطورم هست.
مزاجت چیه؟ سرد یا گرم؟ سودا یا بلغم؟ صفرا یا دم؟ سرد و گرم، سرد سودا، گرم هم گهگاهی دم میشم، گهگاهی هم صفرا.
یکی از خوابای مسخرت رو تعریف کن: همین عصری، تو یه قلعه بودم نقش دوست رابین هود رو بازی می کردم، زدم دخل پرنس جان و سربازاشو آووردم. بیشتر میرفتم کمین می کردم، تا میومدن رد بشن از پشت سر خفشون می کردم. خیلی حالا داد. victoryyyyyyyy :auizz3ffy9vla57584x
وقتی بیرون میری، چه وسیله ایت رو اگه همراهت نبری اعصابت خورد میشه؟ (موبایل، کلید، کیف پول، لوازم آرایش و ... ) ساعت، یکمم کیف پول. چون همیشه تو ماشین پول دارم واسه پول بر نمیگردم ولی ساعتم رو نبرم برمیگردم.
با سواد ترین فرد خانواده ات کیه؟ در حال حاظر من.
قیافه ات شبیه کدوم از اعضای خونوادته؟ مامان.
یه بلیط بهت دادن، دوست داری چه بلیطی باشه؟ سفر به ذور دنیا.
تاحالا از خدا چی دونستی؟ خیلی چیزا، یکیش اینکه خیلی دوسمون داره، ولی چون بعضی وقتا خودمون رو هم بکشیم هم نمی تونیم وقتی مشکلی واسمون پیش میاد حکمتش رو بفهمیم، اونوقت چاره ای نداریم جز اینکه بگیم چون مطمئنیم دوستمون داره صددرصد حکمت خدا این بوده.
یه جمله مثبت بگو که بار منفی داشته باشه: مثبت در منفی = منفی.
بچه بودی توهم گردی عدد 9 رو چپ و راستشو اشتباه می کردی؟ خـــیلی، یکی از دغدغه های بچگیم همین عدد 9 بود.

biologisst

New member
اسمشم چنگیزه گری داره هر ماه باید بره موهاش رو بزنه و گرنه موهاش نصفه نصفه درمیاد

باز 100 رحمت به سارا....راستی بچه ها اگه اسمشو برعکس کنیم میشه آراس اسم پسره...ههه آقا آراس
باز میگم 100 رحمت به آراس خودمون...شما که دیگه کل کله و جمجمه مبارک رو آتیش میزنی مبادا یه نرمه مویی داشته باشی;)...:bunnyearsmiley:

eeeeeeehsan

New member
کرمانی گلابتون؟
آخه گفتی بیایین....
آره قطاب هاش اگر خونگی باشه معرکه هست....
من فکر می کردم همه جا این جوری سه گوش مثل صدف و گوش ماهی می پیچن پس بوگو فقط مال اینوره. البته این دهانه کنگره ایش هم واسه این بلدیم که واسه کلمپه هم انجام میدهند.
اینم یه نمونه عــســـک واسه متوجه شدن دوستان

414742.jpg

آره خونگیاش اینطوره، مامان بزرگ منم درست می کنه.
ولی بازاریش اصلن من ندیدم.
خونگیش یه طعم دیگه ای داره، طعم زندگی میده :)))))

eeeeeeehsan

New member
خب مشکوک باش....فدا سرم..... :p

نه بابا..... ی موقه نری عکس بذاری از خودتااا..:14:... اون موقع دیگه هیچ کی نمیاد اینجا...:sarma: ....از من گفتن بود....

نه اتفاقاً نمیذارم، میترسم بذارم کل سایت جمع بشن اینجا، اونوقت سقف اینجا سنگین میشه میریزه پایین یهو همه نفله میشیم،
__1010___(53).gif

kolouche

New member
چ جالب..... منم طعم و بوی بضی غذاهای خونگی رو میگم بوی زندگی میده.... و واقعا هم همینه.... بوی نون خونگی گرم صبح زود...... بـــــــــه......

kolouche

New member
زیبای خفته :25r30wi: یادش بخیر..

آقا کلوچه چه رفرشی میزنه، همش اولین لایکا مال اونه :25r30wi:

eeeee...... عجب بچه ایه هاااا......:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من با اینکه احتمالا یزدم میزنم ولی نذر میکنم قبول نشم.... اگه قبول نشم از حرم امام رضا سینه خیز تا جمکران میخزم......

kolouche

New member
میثاق چقد حلال زاده ای.....
امروز من خیلی ب یادت بودم.... چ جالب.....

biologisst

New member
فرناز خانم که عکس قطاب میذاری بیا تحویل بگیر، دهن منم آب افتاد
810619_droolsmiley.gif

آدرس واست می فرستم 2 کیلو قطاب فراموش نشه :))))

برای منم فراموش نشه ها

عاقا اصن شماها از قبیله ی آدم خوارایین...
357520_mamba.gif
...هر چی برسه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد سفارش میگیرین
من شماها رو میشناسم چه یک کیلو چه ده کیلو ....شیرینی بیاد سمتتون درسته قورتش میدین ههه
38619_piesmiley1.gif

ولی میدونین چیه؟ من نگران سلامتیتونم....شیرینیجات , قندش طبیعی نیست یه عالمه روغنم داره ، میخورین هم قندتون میره بالا هم چربی .
بوخودا من به فکر سلامتی تون هستما
63620_girl_hospital2.gif

بالا