وقتی دلتون میگیره چی کار میکنید؟؟؟؟؟؟

nafiss

New member
آقا رضا خانم ها روحیه لطیفی دارن ......

اشک واقعا آرام بخشه بر خلاف آقایون که دوست ندارن گریه کنن.
من هم در هنگام دل تنگی چراغ اتاقمو خاموش می کنم و اشک می ریزم گاهی وقتا هم به آسمون نگاه می کنم خیلی آرومم می کنه.

waria

New member
راس میگی.ولی تو هم تا دم گریه زاری رفتی دیگه.بغض کردی(به املای کلمه ی بغض دقت شود):whistle:
نه جانم(به قول خودت)...گفتم آهنگ گوش میدم،دیگه اگه خیلی حالم بد بود شاید یه بغضیم کردیم...دیگه اوجِ اوجشه اونموقع....:black_eyed:

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
اصن رضا تو بگو ........برای چه چیزایی باید اشک ریخت؟!
گریه واسه وقتی که عزیزیو از دست میدی یا اتفاق بدی افتاده باشه خدای نکرده.نه اینکه با رفیقت بحثت بشه بعد بری خونه گریه کنی.:p7977cujr38iyymsu8:

reza.n

New member
آقا رضا خانم ها روحیه لطیفی دارن ......

اشک واقعا آرام بخشه بر خلاف آقایون که دوست ندارن گریه کنن.
من هم در هنگام دل تنگی چراغ اتاقمو خاموش می کنم و اشک می ریزم گاهی وقتا هم به آسمون نگاه می کنم خیلی آرومم می کنه.
من خودم خیلی احساسیم.کی گفته آقایون دوس ندارن گریه کنن.من از اینکه احساسمو بروز بدم حس خوبی بهم دست میده.ولی دیگه نه واسه هر چی.دخترا خیلی بی کنترل ان رو احساسشون.چه جالب منم به آسمون نگاه میکنم آروم میشم.ابی با ابرای پنبه ای سفید.معرکس

نگاه

New member
چرا شما دخترا اینطوری هستین؟همشون گفتن اشک میریزن.بابا چقدر حساسین.واسه هرچیزی که اشک نمیریزن.:65d6a5d6s:

آقا رضا ما واسه هرچیزی اشک نمیریزیم بعضی چیزا هست که دخترا درک میکنند و باعث دلگیریشون میشه که جنس پسر به مغزش خطور نمیکنه و قدرک درکش رو ندارند.. برای همین نیاز دارن اشک بریزن..

شما هندونه هاتون رو فروختین اومدین اینجا؟؟ زود از سر کار برگشتین!! ؟؟؟

reza.n

New member
آقا رضا ما واسه هرچیزی اشک نمیریزیم بعضی چیزا هست که دخترا درک میکنند و باعث دلگیریشون میشه که جنس پسر به مغزش خطور نمیکنه و قدرک درکش رو ندارند.. برای همین نیاز دارن اشک بریزن..

شما هندونه هاتون رو فروختین اومدین اینجا؟؟ زود از سر کار برگشتین!! ؟؟؟
اینو قبول دارم که گاهی چیزایی که برای دختر مهمه برا پسر مهم نیست و برعکس.با این حال بازم زیادی گریه میکنین.:riz277:اره یه چند تا مونده بود فقط سپردم به شاگردم بفروشه.ببین چه زود پیشرفت کردم شاگردم دارم:thanks:

parnian24

New member
ازین آدمایی که وقتی میخوای گریه کنی میان مزاحم میشن جلوتو میگیرن که مثلا نقش دوست رو ایفا کنن انقد بببدم مییاااادد.:mad_majidonline::eek:t0837h0nn8zfqu8ultهیچ ربطیم بهشون نداره .....نمیفهمن بابا آدم حتما درد داره که کارش به اینجا رسیده.:13:

نگاه

New member
اینو قبول دارم که گاهی چیزایی که برای دختر مهمه برا پسر مهم نیست و برعکس.با این حال بازم زیادی گریه میکنین.:riz277:اره یه چند تا مونده بود فقط سپردم به شاگردم بفروشه.ببین چه زود پیشرفت کردم شاگردم دارم:thanks:

آره خب نسبت به مردها بیشتر گریه میکنیم.. چیکار کنیم این طبیعتمونه!

استعداد داریا!! میگم ارشد رو ولش کن برو تو کار هندونه فروشی.. آیندت تامینه..

میگم دیروز یه جایی بودم هندونه فروش دیدم قیافش خیلی آشنا میزد!!!:ph34r-smiley:

reza.n

New member
آره خب نسبت به مردها بیشتر گریه میکنیم.. چیکار کنیم این طبیعتمونه!

استعداد داریا!! میگم ارشد رو ولش کن برو تو کار هندونه فروشی.. آیندت تامینه..

میگم دیروز یه جایی بودم هندونه فروش دیدم قیافش خیلی آشنا میزد!!!:ph34r-smiley:
میدونم سرشتتون همینه.نه که من خیلی کاریم هم ارشد هم هندونه فروشی.:smiliess (3):بله میدونم دیروز کجا بودی.ااااا پس تو بودی از توو اون پیکان البالوییه زل زده بودی.فک کردم هندونه میخای.:riz481:

ZOT

New member
چرا شما دخترا اینطوری هستین؟همشون گفتن اشک میریزن.بابا چقدر حساسین.واسه هرچیزی که اشک نمیریزن.:65d6a5d6s:
آخه وقتی بغض گلوی آدم رو میگیره بهترین کار اشک ریختن دیگه !!

هلنا

New member

شما آقایون هیچوقت مارو درک نمی کنین:sadsmiley: اااااااااای خدااااااااااا

estel

New member
والا منم نگفتم اشک میریزم البته اگه به لطف شهرام خان هنوز در زمره ی دخترا محسوب میشم؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!:riz481:

آخرین ویرایش:

amiir hosein

New member
همه ناراحتی ها رو تو دلم میزارم تا ساعتای 11 شب.بعد میزنم بیرون و تنهای تنها تو تاریکی شب قدم میزنم.اون موقع یه کم بهتر میشم

بالا