همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Delaram92

New member
همسر روياهاي من با مزدا 3 آبي نفتي مياد با تريپ خوشگل البته بدون آرايش... با مدرك كارشناسي انرژي هسته اي و به خاطر من ترك تحصيل ميكنه و نميگه من ميخوام ادامه تحصيل بدم اون ميگه تو نون آور خانواده باش من خونه بچه هاتو نگه ميدارم و برات قورمه سبزي درست ميكنم و وقتي مياي خونه كشفاتو و جوراباتو برات در آرم، از تو پيش همه تعريف ميكنم، مهريه هم يه شاخه نبات و هزار دوستت دارم طلايي،:painting:

:thanks::thanks:

انلیک

New member
شاید این اخرین مشاوره ای باشه که درمورد ازدواج میدم نه نه من مشاور نیستم فقط 1زیست شناسم که هنوز کامل زیست شناس نشده اما تقربیا ب همه دوستام مشاوره ازدواج دادم که منجر ب ازدواجم شده

انلیک

New member
به دوستام میگفتم اختلاف سن مناسب بین3تا7ساله اما حالا عشق من 1سال از خودم کوچیکتره..........میگفتم وضعیت مالی بی اهمیت نیست اما عشق من 1 مهندس کم درامده با ی کار غیر دائمی

انلیک

New member
به همه میگفتم خانواده شوهر خیلی مهم که قبولت داشته باشن اما مادر شوهر من منونمیخاد و معلوم نیست کی بتونیم راضیش کنیم وزندگی مشترکمونو شروع کنیم

sara77

New member
به همه میگفتم خانواده شوهر خیلی مهم که قبولت داشته باشن اما مادر شوهر من منونمیخاد و معلوم نیست کی بتونیم راضیش کنیم وزندگی مشترکمونو شروع کنیم[/quoteچرا تورو نمیخاد مادرشوهرت؟؟؟؟؟؟؟دخمل به این خوفی.........................جدی طرفت یه سال ازت کوچیک تره ؟؟؟جالفه

انلیک

New member
قیافه مهم بودبرام که بتونی عاشق اون قیافه باشی وفرزند خوش چهره داشته باشی هیچ وقت یاد نمیره وقتی دوستم عشقمو دید چطور متعجب نگام میکرد 1 روز طوری که ناراحت نشم گفت....بیر نیست وباور نمیکرد که عشق من تنها 23 سالش باشه

انلیک

New member
اره من عاشق کسی شدم که اگر مورد دوستام بود عمرا تائیدش نمیکردم نه من دیوونه نیستم

انلیک

New member
عشق من کوچیکتر از من هست خانوادش منو نمیخان وضع مالی خوبیونداره خوش قیافه نیست اما..................................اون عشق منه و مهمترین انگیزه من برا زندگی اره من حاضرم جوراباشم دربیارم بادشم بزنم چون اون مهربونه وخیلی عاقله عشق من الان روزه اس چیزی که توشیراز کمتر بیش میاد

marzi ba

Well-known member
عزیز من مهم اینه که تو دوسش داری در این شرایط نظر دیگران مهم نیست بچه ها همه بیاد دعا کنیم دل مادر شوهرش نرم بشه
انقد اذیتشون نکنه
آمین

انلیک

New member
اعتقادتمون یکیه با جربزه اس همهی تلاششو برا کار ودرامد مناسب میکنه وبی فکر وتن برور نیست عشق من جلتن من نیست عشق من باکه وچشمش دنبال کسی نیست تا حالا دوست دختر نداشته درک بالائی داره قابل اعتماده و 1 تکیه گاه واقعیه

leylii

New member
اره من عاشق کسی شدم که اگر مورد دوستام بود عمرا تائیدش نمیکردم نه من دیوونه نیستم

امیدوارم زودی مشکلت بر طرف بشه و خدا دل مادر شوهرتو نرم کنه .....
تازه قیافه و تیپ و سن و تحصیلات وشغل خوشبختی نمی یاره....ممکنه یکی شغل دایم داشته باشه ی مرتبه ورشکست می شه نمی شه رو این خصوصیات حساب باز کرد
فقط اخلاقش و مهربونیش همیشه برای آدم تازه می مونه و آدم جذبش میشه ......بعدم آرامش تو زندگی پیدا میشه و بعدشم آدم احساس خوشبختی میکنه.....

انلیک

New member
مشوق منه وهمه تلاششو برا بیشرفت من میکنه اونم دوستم داره واین مهمترین ویزگی مرد اید ال منه اولین باری که دیدمش گفتم این مرد زندگی منه وپا رو همه ی منطق ومعیارم گذاشتم والان ذره ای پشیمان نیستم ومطمئنم که انشااله قسمت زندگی من ومرد اینده منه

انلیک

New member
دوستان عشق منطق برنمیداره ووقتی میاد غافلگیر میشی خاصیت عشق اینه که ادم صبور میشه وبا گذشت ومعیار بردار نیست یا لااقل برای من نبوده

انلیک

New member
اره ادم تنها پسریه که دیدم از ته دلش برای دوستش که مشکل داشت گریه کردوتمام تلاششو برای رفع مشکل دوستش کرد

بالا