همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

ketabsabz

Well-known member
سلام.....................................................
من میخوام حرفامو جدای از این شوخیا و بحثا خیلی واضح بزنم .
گذشته از معیار هایی که دوستان گفتن که همشون مهمنو نمیشه انکارشون کرد صداقت از مهم ترین مهم ترین معیار های همسر آیندمه من از دروغ اونم تو زندگی مشترک بیزارم.به نظرم اگه صداقت باشه خیلی از مسائل حله.
از معیارهای دیگم اینه که طرف مقابلم درک درستی ازم داشته باشه و توی مسائل اصلی زندگی باهاش تفاهم داشته باشم ،مسائل رو با گفت و گو بین هم حل کنیم نه بحث و دعوا،اگه مشکلی پیش اومد قضاوت عجولانه نداشته باشه،هیچ وقت چیزیو با زور بهم تحمیل نکنه ،
از لحاظ فکری به هم نزدیک باشیم ،خلاصه سرتونو درد نیارم جای دیگه هم گفتم نمیشه همسر آینده رو با عشق به تنهایی انتخاب کرد عقل باید باید در کنارش باشه هر دو با هم.تفاهم هم یادتون نره بچه ها اصلا بخوام همه ی حرفامو توی یک کلمه بگم اون کلمه تفاهمه.

mosaferkocholo

New member
وقتی عشق بیاد وسط تمامه معیار هایی که در نظر گرفتیم همشونو یادمون میره طرف زشت بد اخلاقه بی پولم باشه میگیم بلههههههههههههههههههههههههههههه:smilies:

mosaferkocholo

New member
ولی در این دوره و زمونه عاشق کردن خانم ها با جیب خالی بسی سخت شده چون اکثر خانم ها بی وفایی تلخ رو تجربه کردن و حالا حالا ها و شاید اصلا عاشق نشوند

متاسفانه

mahnam

New member
یک سوال کلیدی و خیلی مهم:

شاید به بحث خیلی کمک کنه:

دختر خانم های مجرد، بفرمایید که دوس دارین، پسرها روز خواستگاری چی ازتون بپرسن که بتونید خود تون رو نشون بدید، و یا مهمه واستون که ازتون بپرسن؟

آقا پسرها هم همینطور!

اتفاقا من خودم منتظرم ببینم چی می پرسه !!! :smiliess (3):
اینکه چی بپرسه و البته چطور بپرسه و چه انتظاراتی داشته باشه ، یه گوشه از شخصیت و فکرشو نشون میده

آخرین ویرایش:

بانو

New member
حالا بدون شوخي

همسر روياهاي من
1.مومن
2.نمازخون
3.مهربون
4.خانه دار
5.وضع مالي اصلا مهم نيست
6.با حيا(با هر كي گرم نگيره)
7.بدون اجازه تنهايي نره بيرون
8.قيافه اش هم نميخواد خوشگل خوشگل باشه قيافه در حد معمولي ولي خانوم زندگي باشه
9.مهمتر از همه اينا مومن باشه ب خدا همه چي حله كسي كه خدا و پيغمبر ميشناسه همه چي رو خودش حل ميكنه

اگه کسی همون اولی باشه دیگه نیاز به ترس برا بیرون رفتنش و حیا و.......... نیست

آخرین ویرایش:

راضیه

New member
ولی در این دوره و زمونه عاشق کردن خانم ها با جیب خالی بسی سخت شده چون اکثر خانم ها بی وفایی تلخ رو تجربه کردن و حالا حالا ها و شاید اصلا عاشق نشوند

متاسفانه

باهاتون مخالفم اتفاقا عاشق کردن یک زن راحتترین کار دنیاست،
تنها ابزارشم صداقت و توجهه،توجه نه به معنای خریدن لوازم گرون قیمت،بلکه ارزش دادن به وجود یک زنه که مردها با خودخواهی تمام این موارد رو نادیده میگیرند وبعد با مغز کوچولوشون تصمیم میگیرند که سروته قضیه رو با کادوی گرون قیمت هم میارن بعدم میگن شماها با این چیزا راضی میشین............
هرچنا وقتی منطق و سلیقه ی آدما فرق میکنه این جور پطرز فکرام طبیعیه خوب.

بانو

New member

زیبایی مهمه خودتونو گول نزنید چون آدم زیبا (از نظر ملاکهای زیبا شناسی هر کس فرق میکنه )بعد ازدواج عادی میشه اما آدم نا زیبا از نظر شما بعد ازدواج ممکنه زشترم بشه.

بهم بخوره زیباییتون همین لازم نیست یکی زیبای خفته باشه اون یکی آلن دلون :thumbsupsmileyanim:

راضیه

New member

زیبایی مهمه خودتونو گول نزنید چون آدم زیبا (از نظر ملاکهای زیبا شناسی هر کس فرق میکنه )بعد ازدواج عادی میشه اما آدم نا زیبا از نظر شما بعد ازدواج ممکنه زشترم بشه.

بهم بخوره زیباییتون همین لازم نیست یکی زیبای خفته باشه اون یکی آلن دلون :thumbsupsmileyanim:

بعضی مواقع همین که طرف قابل تحمل باشه کافیه،ولی کسی زیبایی طرفو انکار نکرده،اگه کسی ننوشته معنیش این نیست که نمیخواد،همه این خصوصیات در آدم زیبا جلوش بیشتره

راضیه

New member

بعضی مواقع همین که طرف قابل تحمل باشه کافیه،ولی کسی زیبایی طرفو انکار نکرده،اگه کسی ننوشته معنیش این نیست که نمیخواد،همه این خصوصیات در آدم زیبا جلوش بیشتره

زری

New member
سلام بچه ها

من 25 سالمه و ازدواج کردم شوهرم خیلی مهربونه و منم مهربونیو ازش یاد گرفتم پزشک هست ولی اهل ادعا نیست قیافیه معمولی دار.من عاشق همسرم هستم به نظرم بهترین همسر دنیاست بخداااااااااااااااااااااااااااااااا:heart::heart::heart:

شفيع

New member
منم همسری ندارم اما دوس کسی باشه درکش بالا بالا باشه انتظارات معقول داشته باشه و متناسب با شرایط زندگی باهام رفتار کنه

بانو

New member
من 25 سالمه و ازدواج کردم شوهرم خیلی مهربونه و منم مهربونیو ازش یاد گرفتم پزشک هست ولی اهل ادعا نیست قیافیه معمولی دار.من عاشق همسرم هستم به نظرم بهترین همسر دنیاست بخداااااااااااااااااااااااااااااااا:heart::heart::heart:

.............:(40):

gentelman70

New member
وقتی عشق بیاد وسط تمامه معیار هایی که در نظر گرفتیم همشونو یادمون میره طرف زشت بد اخلاقه بی پولم باشه میگیم بلههههههههههههههههههههههههههههه:smilies:

وای بازم عشق و ندیدن حقیقت

جاست دوست داشتن نو عشق

mj1919

New member
اینم امروز دیدم، محض گرم شدن تاپیک و شادی دل نسوان، می ذارم:

خدایا پس چرا من زن ندارم؟/زنی زیبا و سیمین تن ندارم؟
دوتا زن دارد این همسایه ما/همان یک دانه را هم من ندارم
آژانس ملکی امشب گفت به من:/مجرد, بهر تو مسکن ندارم
چه خاکی بر سرم باید بریزم؟/من بیچاره آخر زن ندارم
خداوندا تو ستارالعیوبی/وبر این نکته سوءظن ندارم
شدم خسته دگر از حرف مردم/تو میدانی دل از آهن ندارم
تجرد ظاهرا”عیب بزرگی است/من عیب دیگری اصلا”ندارم
خودم میدانم این”اصلا” غلط بود/در اینجا قافیه لیکن ندارم
تو عیبم را بپوش و هدیه ای ده/خبر داری نیکول کیدمن ندارم؟
اگر او را فرستی دیگر از تو/گلایه قد یک ارزن ندارم

farid 60

New member
همسر آینده من به احتمال قریب به یقین یک پرستار مهربون خواهد بود :)

بالا