همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

gentelman70

New member
همسر آیندم ی همه چی تمومه:(40)::(40)::(40):
ببخشید ولی..... من با اینکه جنتلمنم ولی ی همه چی تموم نی ام... فکر نکنم وجود داشته باشه ماکزیممش منم ولی همه چی تموم نی ام ... حالا با اسب سفید اومد سلام برسون بگو جنتلمن میخواد شاگردتت شه البته تو حالت دریم و سلیپ

sara77

New member
من نمیخام خوشگل باشه ولی خدایش خوشتیپ باشه دیگه
بعد دیگه براتون بگم ااااااها مدرکشم واسم مهمه دکی داشته باشه بعددددددددش دیگه هیچی اخلاق مخلاقم داشته باشه اگه هم نداشته باشه خودم راش میندازم اشکال نداره

ROJO

New member
شعور داشته باشه، فقط همین...آخه بیشعور زیاد شده دور از جون حضار خخخخخ

gentelman70

New member
من نمیخام خوشگل باشه ولی خدایش خوشتیپ باشه دیگه
بعد دیگه براتون بگم ااااااها مدرکشم واسم مهمه دکی داشته باشه بعددددددددش دیگه هیچی اخلاق مخلاقم داشته باشه اگه هم نداشته باشه خودم راش میندازم اشکال نداره
ببخشید ولی ....دکی باشه ک میشه بابا بزرگ می خخخ آها شایدم یو سنتون هم قد دکیاس

marlik

New member
ببخشید ولی ....دکی باشه ک میشه بابا بزرگ می خخخ آها شایدم یو سنتون هم قد دکیاس

نه بابا دکی میشه 25یا26ساله باشه که پزشک باشه یا سال اول دکترا باشه.سارا غصه نخور همه ی دکترا ها بابابزرگ نیستن;-);-):):)

sara77

New member
نه بابا دکی میشه 25یا26ساله باشه که پزشک باشه یا سال اول دکترا باشه.سارا غصه نخور همه ی دکترا ها بابابزرگ نیستن;-);-):):)

:a2d3:نبابا اونا باید غضه بخورن ما چرا ما فقط میتونیم منتظرشون بمونیم تا اینکه دکی رو گرفتن تنها کاری که از دستمون بر میادالبته اگه پرویی هم کنن ما میپریماااااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همچین ادمای بی اعصابی هستیم ما

yara

New member
:ahi5slcgm04mi8jqqklهمسر آیندم باید مهربون و با اخلاق باشه ومحترم باشه.................بقیش مهم نیست.......:dadad4:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

negin ka

New member
ببخشید ولی..... من با اینکه جنتلمنم ولی ی همه چی تموم نی ام... فکر نکنم وجود داشته باشه ماکزیممش منم ولی همه چی تموم نی ام ... حالا با اسب سفید اومد سلام برسون بگو جنتلمن میخواد شاگردتت شه البته تو حالت دریم و سلیپ

خخخخ
واسه من همه چي تمومه
تانكر اعتماد بنفسي هستي!!!!!!!حيف نميشه ازون تيكه باحالام برات بگم:dadad4:

منم با tm67 موافقم-مرد باید مردونگی و اخلاق داشته باشه و مطمئن باشی که واقعا دوست داره اونوقته که واقعا خوشبختی

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

رفیقوم باشه ... فابریکـــ ...

:4d564ad6:

درود /...

علاوه بر گزینه (های) بالا /...

اینــا رو هم دوباره اضاف می کنوم (شوخی نی)

نمی گوم 100 درصد باید باشه ولی خبـــ اگــه باشه خیالمون راحت تره و آرامشمونم بیشتر /....

0: اون بالایی ...

1: با اخلاق و مهربون /...

2: آشپز و هنرمند /... (والا باقی عمرمونم حسرت به دل نمونیم دگر:) بلی /... تصورشم سخته... )

3: بی خیال حرف و حدیث های دورــو ورمون باشه /... (خیلی خیلی مهم) یکی یه چیزی گفـــ : ایشونم نرن یه چیز دگر اضاف کنن مثلا /...

4: بزا یادوم بیاد دادا6

4: بلی ... روشنفكر : خیلی ,آلی وشه /... خیلی

آخرین ویرایش:

yara

New member

درود /...

نمی گوم 100 درصد باید باشه ولی خبـــ اگــه باشه خیالمون راحت تره و آرامشمونم بیشتر /....

2: آشپز و هنرمند /... (والا باقی عمرمونم حسرت به دل نمونیم دگر:) بلی /... تصورشم سخته... )

3: بی خیال حرف و حدیث های دورــو ورمون باشه /... (خیلی خیلی مهم) یکی یه چیزی گفـــ : ایشونم نرن یه چیز دگر اضاف کنن مثلا /...

:ph34r-smiley:

سلام داداش زيرووان

اورين اورين. ...شمام بعللههه؟؟!!:thanks:

خوشم اومد...يه دخترخانوم دست بخت خوب نداشته باشه خووو فاجعه س فك كنم

هي من. ميبرسم باز هيجي نميكين خوووو

:dadad4:

ستاره70

New member

درود /...

بارک الله!
چقدم داداشم توقعاتش پایینه! :motat:
اونوقت دخدرای الان همش میگن که پسرا افاده ای شدن!والا!:whistle:

- - - Updated - - -

ستاره70

New member
:ph34r-smiley:

سلام داداش زيرووان

اورين اورين. ...شمام بعللههه؟؟!!:thanks:

خوشم اومد...يه دخترخانوم دست بخت خوب نداشته باشه خووو فاجعه س فك كنم

هي من. ميبرسم باز هيجي نميكين خوووو

:dadad4:

یارا اون قسمت آبی رنگ اصن قابل بخشش نیستا!
New%20(6).gif

hasti69

New member
باایمان باشه
عاشق ومهربون باشه
تحصیلاتش بالاترازخودم باشه چون خودمم قصدادامه دادن دارم
واقعابتونه درکم کنه
ودرکل ازهمه لحاظ به هم بیاییم
اگه خواهرم داشته باشه عالیه چون بچه هام خاله ندارن حداقل عمه روداشته باشن:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

@... zahra

New member
باخدا باشه...خانواده دار باشه..قیافه ی قابل قبول...خوش اخلاق راستگو..تحصیلات هم مثله خودم..مادیات برام مهم نیس راسته حسینی..ماشین نداشته باشه خونه نداشته باشه خب چن سال بعد جور میشه ولی آدم انتخابش بد باشه گند میزنه به سرنوشت آدم...امیدوارم چشامونو باز کنیم عاقلانه ازدواج کنیم...

biosta

Well-known member
منو همان طور که هستم می پذیره :(40)::riz304:، خودش رو برای عوض کردن من گول نمی زنه !:black_eyed: چون فایده ای نداره :p

بالا