همسر آينده ات چه ويژگي هايي داره؟

همسر آينده ات؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0

آتشین

Well-known member
اقا من به این نتیجه رسیدم
همسر ایندم
هرچی باشه سوسن باشه
سوسن خانم یه دونه باشه......

الان من بدجور حس میکنم ارمینم

mohammad63

Well-known member
من که هنوز همسر آیندمو ندیدم که بگم چه ویژگیهایی داره ..... حالا اگه دیدمش میگم ... :tonguesmiley:

mohammad63

Well-known member
در ضمن، بچه های مردم اینروزا سرشون به کتاب و درس و مشق گرمه، چرا هواییشون میکنین؟؟؟ کمیسیون دفاع از حقوق بشر کجاست؟؟؟ ....... برا مثال همین فامیل دور ما، اتشین؛ بنده خدا دچار توهم جنسیتی شد، نمیدونه انیسه یا ارمین.... این از نتایج سوء همین هوایی کردنهاست ....

بابت اسپم معذرت .... شوخی بعضی جاها لازمه ... اون هم وقتی که حس طناز بودن ما گل بکنه ..... خخخخخ

zErOOn3

Well-known member
درود /...
سوالش یه کم غلط انداز نیس؟ اگه همسر قراره در آینده بیاد پس من که هنوز ندیدمش چطوری بفهمم ویژگی هاش چیه؟! خووقتی اومد میام میگم! :smilies:

من که هنوز همسر آیندمو ندیدم که بگم چه ویژگیهایی داره ..... حالا اگه دیدمش میگم ... :tonguesmiley:
خــو دلتون چــ میخاهــد /... بلی /...
...Yep _ ... _ KH0SH B Haa
در ضمن، بچه های مردم اینروزا سرشون به کتاب و درس و مشق گرمه، چرا هواییشون میکنین؟؟؟ کمیسیون دفاع از حقوق بشر کجاست؟؟؟ ....... برا مثال همین فامیل دور ما، اتشین؛ بنده خدا دچار توهم جنسیتی شد، نمیدونه انیسه یا ارمین.... این از نتایج سوء همین هوایی کردنهاست ....

بابت اسپم معذرت .... شوخی بعضی جاها لازمه ... اون هم وقتی که حس طناز بودن ما گل بکنه ..... خخخخخ

میذاروم با3 دادا6 /...

خعلـــــــــــــــــــی می چسبه ولی /...

eli 72

Member
چه جالب
دو ملاک پول و زیبایی کمترین رای را در نظر سنجی که در تاپیک انجام شده نشان می دهد
:smiliess (11): به نظر میاد از حرف تا عمل زیادی فاصله باشه

اتفاقا پول و زیبایی اولین معیارهای ازدواج تو این دورس که همه بصورت نامحسوس بدنبالشن!!تفکیک جنسیتی هم نداره..
اما معمولا اونایی که این دو معیارو دارن تو زندگی پایبندیشون به تعهدات کمتر بوده!!البته این تجربه ای که من از اطرفیانم شنیدم و بعضی جاهام خودم دیدم!!
ی ضرب المثل عامیانه هست که میگه پسر یا دختر خوشگل مال مردمه!!! ببخشید صراحت حرفامو،ولی حقیقتیه که وجود داره!
حالا پسرا برین قیافه هاتونو خط خطی کنین دخترا راحتر بهتون اعتماد میکنن؛هههههه و

ا

mexin

Well-known member
اتفاقا پول و زیبایی اولین معیارهای ازدواج تو این دورس که همه بصورت نامحسوس بدنبالشن!!تفکیک جنسیتی هم نداره..
اما معمولا اونایی که این دو معیارو دارن تو زندگی پایبندیشون به تعهدات کمتر بوده!!البته این تجربه ای که من از اطرفیانم شنیدم و بعضی جاهام خودم دیدم!!
ی ضرب المثل عامیانه هست که میگه پسر یا دختر خوشگل مال مردمه!!! ببخشید صراحت حرفامو،ولی حقیقتیه که وجود داره!

ا

ینی این اروپایی و آمریکایی ها که همه دختر پسراشون خوشکل میباشن همه به مردم تعلق دارن؟! هوم:21:

- - - Updated - - -

ا

ینی این اروپایی و آمریکایی ها که همه دختر پسراشون خوشکل میباشن همه به مردم تعلق دارن؟! هوم:21:

eli 72

Member
من منظورم ایران بود..اونم نه همه!!ولی غرب و اروپام از این قضیه مستثنی نیست! منتهی تو ایران غالب خیانتا از سمت اقایونه و اونجا بدلیل تساوی حقوق زن و مرد خانما هم دستی در اتش دارن..
مگه غیر از اینه؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

melinaa

New member
همسر روياهاي من با مزدا 3 آبي نفتي مياد با تريپ خوشگل البته بدون آرايش... با مدرك كارشناسي انرژي هسته اي و به خاطر من ترك تحصيل ميكنه و نميگه من ميخوام ادامه تحصيل بدم اون ميگه تو نون آور خانواده باش من خونه بچه هاتو نگه ميدارم و برات قورمه سبزي درست ميكنم و وقتي مياي خونه كشفاتو و جوراباتو برات در آرم، از تو پيش همه تعريف ميكنم، مهريه هم يه شاخه نبات و هزار دوستت دارم طلايي،:painting:

انشالله بهترین گیرت میاد داداشی جان...نگران نباش..........:riz304:

shayna

New member
ایمان
اخلاق
شغل
تحصیلات
جذابیت(البته به معنای زیبایی نیست)

crazy 4 u

New member
به نظر من ایمان از همه مهمتره من دوست دارم همسر آیندم خیییییییییییییییلی مومن باشه البته خشک مذهب نباشه،بعدش اخلاقش مهمه برامممممممممم،بعدش تحصیلات ورشته تحصیلیش و تیپشم باس جلف نباشه:sdasdasd: بعدشم باس خونواده هامون فرهنگشونو و اقتصادشون بهم بخوره متوازن باشن:tonguesmiley: اوه اوه اوه اهل دود ودمم نباشه حتی برا تفنن:motat:اهل کار کردنم باشه و اینکه قبلنام شکست عشقی نخورده باشه یعنی اولین بار ک میخواد عاشق شه عاشق من بشه........و در آخر اهل چت کردنم ک اصلننننننننننننننننننننن نباشه:ahi5slcgm04mi8jqqkl........ودیگرهیچ خخخخخخخخ

zErOOn3

Well-known member
به نظر من ایمان از همه مهمتره من دوست دارم همسر آیندم خیییییییییییییییلی مومن باشه البته خشک مذهب نباشه،بعدش اخلاقش مهمه برامممممممممم،بعدش تحصیلات ورشته تحصیلیش و تیپشم باس جلف نباشه:sdasdasd: بعدشم باس خونواده هامون فرهنگشونو و اقتصادشون بهم بخوره متوازن باشن:tonguesmiley: اوه اوه اوه اهل دود ودمم نباشه حتی برا تفنن:motat:اهل کار کردنم باشه و اینکه قبلنام شکست عشقی نخورده باشه یعنی اولین بار ک میخواد عاشق شه عاشق من بشه........و در آخر اهل چت کردنم ک اصلننننننننننننننننننننن نباشه:ahi5slcgm04mi8jqqkl........ودیگرهیچ خخخخخخخخ

درود /...

Mexin دود /... زودی ویا یه چیزی وگــو بـــ ...

Maxin دادا6 /... عینکــ ـــو وردار ویو زودی /...

..........................................................

تحصیلات و رشته تحصیلی :::: یعنی ایقــده واجبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!

فرهنگ ــو اقتصاد :::: باشه خوبه ها /... ولی نشــد چی ؟!!!!!!!!!!! نخوره چی؟

شیکست عقشی ::: واقعا >؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا سرعتمون ردیف شده ــو همه چی با3 شنگول بازی ـو اذیت کنون ردیفــ می باشد /... در حال حاضر البتـــ ...

..................***********************************************************..................

آررووم ولــی خعلی شیتون باوشه /... (دوباره گفتوم دگــر ... بسی خوفـــ بید)

م.صفری

New member
اقا
با شخصیت
نجیب
چشم پاک
خوش تیپ
مهربون
خوش اخلاق
خوش قیافه
با خانواده
دکتر
پول دار
:)
بد نگذره به من ی وقت خلاصه :thanks::motat:

- - - Updated - - -

اقا
با شخصیت
نجیب
چشم پاک
خوش تیپ
مهربون
خوش اخلاق
خوش قیافه
با خانواده
دکتر
پول دار
:)
بد نگذره به من ی وقت خلاصه :thanks::motat:

zErOOn3

Well-known member
0.405269001399256646_taknaz.jpg

mahii

New member

درود /...

آقا سرعتمون ردیف شده ــو همه چی با3 شنگول بازی ـو اذیت کنون ردیفــ می باشد /... در حال حاضر البتـــ ...

..................***********************************************************..................

خو ی ترجمه هم زیزش بنویس.اشکمو دراوردید تا بخونم

- - - Updated - - -

درود /...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

ستاره70

New member

- - - Updated - - -

نه دیگه ماهی جون!خوندن زبان زیرویی افتخاریه که نصیب هرکسی نمیشه!!!بعله دیگه!!!اوهوم!!!
داداش خودم این هنر رو داره که با خلاقیت بنویسه و منم چون دخمل خوبی بودم و توی کارای خونه به مامانم کمک میکردم,به منم یاد داد!!!:thanks:

- - - Updated - - -

ReZa76

New member
امیدوارم تمامی دوستان ب اون چیزی ک میخوان برسنن:thumbsupsmileyanim:

ولــــــــــــــی پول گزینـــــــــــه پولداری هم خوب و هم بد و ی جورایایی خطرناک، مواظب باشین

بخصوص واسی خواهرهای عزیزم

آرزوی سلامتی:rose:

- - - Updated - - -

امیدوارم تمامی دوستان ب اون چیزی ک میخوان برسنن:thumbsupsmileyanim:

ولــــــــــــــی پول گزینـــــــــــه پولداری هم خوب و هم بد و ی جورایایی خطرناک، مواظب باشین

بخصوص واسی خواهرهای عزیزم

آرزوی سلامتی:rose:

amirreza

New member
والا من تا این سنم دست رو هر کی گذاشتم و ازش خوشم اومده خدا شاهده از دست دادمش

من مطعنم همسرم اون ویژگی هایی که تو ذهنم دارمو نخواهد داشت..چون تا الان هر وقت حس کردم یکی بهم نزدیکه کاملا از دستش دادم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

پیچک

New member
والا من تا این سنم دست رو هر کی گذاشتم و ازش خوشم اومده خدا شاهده از دست دادمش

من مطعنم همسرم اون ویژگی هایی که تو ذهنم دارمو نخواهد داشت..چون تا الان هر وقت حس کردم یکی بهم نزدیکه کاملا از دستش دادم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

حالا رو چند نفر دست گذاشتی؟؟؟؟

بالا