هدیه ای ارزشمند برای کسی که دوسش داری...

حسان

Well-known member

Beautiful-Proud-Peacock-HD.jpg

peacock-sarasota_17800_990x742.jpg

economic

New member
تقدیم به حسان عزیزم

6803Ghal-eye-Heyvanat.jpg

این کتاب یک داستان اجتماعی و سیاسیه در باره ی یک مزرعه که خوکها و بقیه ی حیوانات به کمک هم انقلاب میکنند و با بیرون کردن مزرعه دار یک حکومت جدید بر پا میکنند شخصیتهای داستان فانتزی هستند و چندین انیمیشن و فیلم هم درباره ی این کتاب ساخته شده است . “مزرعه حیوانات” در شکل یک داستان بسیار سرگرم کننده درباره حیوانات است و داستان انقلابی است که دچار اشتباه می شود و بر اساس نگاهی به انقلاب روسیه و استفاده “ژوزف استالین” از قدرت نوشته شده است. پیام کلی این است که تمایل انسان برای قدرت, ایجاد یک جامعه بدون طبقه اجتماعی را غیر ممکن می کند. هر کدام از حیوانات در داستان یک تصویر کلی یا نوع خاصی از فرد را در زندگی واقعی نشان می دهند. خوک هایی که می توانند بخوانند و بنویسند و سایر حیوانات را رهبری و سازمان دهی کنند; رهبران بلشویک هستند, ناپلئون استالین است و اسنوبال تروتسکی. طبقه کارگر توسط اسب پیر و صبوری به نام باکسر نشان داده می شود. این داستان توصیف می کند که چگونه ایده آل ها به تدریج ناپدید می شوند…

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم

مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکو این کتاب واقعا بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی نظیر
من خیلی دوسش دارم.................

حسان

Well-known member
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکو این کتاب واقعا بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی نظیر
من خیلی دوسش دارم.................

عاقا کتاب خودمه.. چرا شوما دوسش میداری؟؟؟:(50)::black_eyed:

مارکووووووووووووووووو ممممممممممنونم

economic

New member
عاقا کتاب خودمه.. چرا شوما دوسش میداری؟؟؟:(50)::black_eyed:

مارکووووووووووووووووو ممممممممممنونم

خوبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دارم از سلیقه ی دوست عزیزم مارکو تعریف میکنم
چه کادوی خوبی بت داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به تاتی عزیزم

4655Jenayat-Va-Mokafat-1-.png

این کتاب داستان دانشجویی به نام «راسکولْنیکُف» را روایت می‌کند که به خاطر اصول مرتکب قتل می‌شود. بنابر انگیزه‌های پیچیده‌ای که حتی خود او از تحلیلشان عاجز است؛ زن رباخواری را همراه با خواهرش که غیر منتظره به هنگام وقوع قتل در صحنه حاضر می‌شوند، می‌کشد و پس از قتل خود را ناتوان از خرج کردن پول و جواهراتی که برداشته می‌بیند و آنها را پنهان می‌کند. بعد از چند روز بیماری و بستری شدن در خانه راسکولنیکف این تصور را که هر کس را که می‌بیند به او مظنون است و با این افکار کارش به جنون می‌رسد در این بین او عاشق سونیا دختری که به خاطر مشکلات مالی خانواده‌اش دست به تن‌فروشی زده بود می‌شود. داستایوسکی این رابطه را به نشانهٔ مهر خداوندی به انسان خطاکار استفاده کرده است و همان عشق، نیروی رستگاری بخش است .البته راسکولنیکف بعد از اقرار به گناه و زندان شدن در سیبری به این حقیقت رسید.

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش ششم

ممنونم ... چه هدیه ی ارزشمندی ...! فوق العاده ست...

مخصوصا برای من که دستم به خون جوزفین آلوده شده ... میتونه ارزش بیشتری هم داشته باشه ...
:rose:

TaTi

مدیر بخش
برای داداشای گلم : ناصر و amin88 , amin.e ، دکتر مجتبی ، ایمونو ، محمد(نایک) ، محسن و تمامی کسانی که ما را در ساخت .........یاری کردند !!!

images

اجازه!
آقا میشه ما هم تچکر کنیم ؟؟؟؟
ههههههههههههههههههههههههه
:black_eyed:

economic

New member
به به !!
مارکوجان می بینم که حسابی نو نوار شدیا .... مبارکا باشه ...
:ad54ad:

از تاتی عزیز باس تشکر کنیم ب خاطر تاپیک خوبش
ممنونیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتم عزیزم
تاتی جون دوست داریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

Marc0p0lo

New member
تقدیم به کژال عزیزم​

1984.jpg

رمان ۱۹۸۴ را جورج اورول (George Orwell) در سال ۱۹۴۹ نوشت، زمانی که جنگ دوم جهانی به تازگی به اتمام رسیده بود و جهان خطر تسلیم شدن در مقابل حکومتی ظالم و دیکتاتوری را به خوبی فهمیده بود. در آن زمان جنگ سرد هنوز به معنای واقعی آغاز نشده بود و در دنیای غرب روشنفکرانی بودند که به دفاع از کمونیسم برخواسته بودند. اورول این کتاب را در واقع برای اخطار به غرب در مورد گسترش کمونیسم نوشت. اما داستان این اثر را میتوان تا حدود زیادی به شرایط حاکم بر تمام جوامع تحت سلطه ی حکومتهای استبدادی تعمیم داد. داستان در سال ۱۹۸۴ (۳۵ سال بعد از تاریخ نگارش کتاب) در شهر لندن رخ میدهد. بعد از جنگ جهانی حاکمان کشورهای قدرتمند به این نتیجه رسیده اند که اگر جهان به همین ترتیب روند افزایش ثروت را ادامه دهد ارکان جامعۀ طبقاتی به خطر افتاده و حکومتشان سرنگون خواهد شد. آنها تنها راه جلوگیری از این امر را نابود کردن ثروت تولید شده در جنگی بی پایان میبینند و…

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش شش

بالا