هدیه ای ارزشمند برای کسی که دوسش داری...

obstetrician88

New member
من واقعا هیچ هدیه ای ندارم دستی بفرستم یا اینکه عکسی...ولی واقعا میخام بگم که ویدا.آذر.آشل.سنیوریتا.از ته قلبم دوستتون دارم و همیشه دعاگوی شما هستم.....بهترین هدیه ای که واقعا میتونم به کسی بدم اینه که همیشه به یادشون باشم و محبتهاشونو فراموش نکنم.....و دعاشون کنم....البته برای تمامی دوستان در این سایت احترام قایلم ...تمام جاهاییی که فعالیت کردم و همه با لطفی که داشتن کمکم کردن

و دوست دارم به همه بچه های انجمن این تصویرو که دبیرستان بودم و یکی از بهترین دوستام بهم داد تقدیم کنم به همه عزیزان انجمن علوم پزشکی .کام

امیدوارم که دوست داشته باشید هرچند ناچیزه

http://thumbp11-ne1.thumb.mail.yaho..._2_10949&partid=2&f=1220&fid=Sent&w=614&h=456

- - - Updated - - -

من واقعا هیچ هدیه ای ندارم دستی بفرستم یا اینکه عکسی...ولی واقعا میخام بگم که ویدا.آذر.آشل.سنیوریتا.از ته قلبم دوستتون دارم و همیشه دعاگوی شما هستم.....بهترین هدیه ای که واقعا میتونم به کسی بدم اینه که همیشه به یادشون باشم و محبتهاشونو فراموش نکنم.....و دعاشون کنم....البته برای تمامی دوستان در این سایت احترام قایلم ...تمام جاهاییی که فعالیت کردم و همه با لطفی که داشتن کمکم کردن

و دوست دارم به همه بچه های انجمن این تصویرو که دبیرستان بودم و یکی از بهترین دوستام بهم داد تقدیم کنم به همه عزیزان انجمن علوم پزشکی .کام

امیدوارم که دوست داشته باشید هرچند ناچیزه

http://thumbp11-ne1.thumb.mail.yahoo.com/tn?sid=18014403008917023&mid=ADtwimIAAAVcUc6OcQAAAP0RDk4&midoffset=2_0_0_2_10949&partid=2&f=1220&fid=Sent&w=614&h=456

TaTi

مدیر بخش
روز پزشک مبارک باد ...

به مناسبت هفته ی گرامیداشت پزشکان و روز پزشک
تقدیم به تمام پزشکان و دانشجویان رشته ی پزشکی

(به بهانه ی حضور
:heart:عزیزترین پزشک دنیادر این تایپیک) :riz304:

Doctor_Days_Beautiful_Poster[www.shatranji.com].jpg

normal_IMG_2337.JPG

آخرین ویرایش:

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به همه ی دوستان خوب مجازیم ... همه ی اونایی که دوستای واقعی شدن برام ، هرچند که از دیدنشون محرومم!!!

خانواده همیشه هم خون بودن نیست؛

خانواده یعنی:

آدم هایی در زندگی تان

که خواهان شما هستند

آنهایی که شما را همانگونه که هستید

می پذیرند...

کسانی که

حاضرند هر کاری بکنند

تا لبخند شما را ببینند

و کسی که

در هر شرایطی

دوستتان دارد...

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به همه ی دخترای گل و گلاب انجمن برای عرض تبریک روز بزرگداشت دختران در روز میلاد حضرت معصومه (س)

میشــــه اسـم پاکتو ... رو دل خــــــدا نوشت

میشه با تو پر کشید ... تــــوی راه سرنوشت

میشـــه با عطـر تنت ... تا خــــود خـدا رسـید

میشــه چشــم نازتو ... رو تن گلهــــا کـشـید

دخملای گل روزتون مبارکا باشه :thanks:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به کسی که همه ی آدم ها ، دانسته و ندانسته دوستش دارند...

:heart:
.
.
.
.

بمن خبر رسید که گاهی تو هم به این صفحات سر میزنی ...

گاهی تو هم پا به پای احساس دلتنگی ما ، برای غربت خویش ، پلک خیس را بر هم میزنی ...

می دانم کمم ولی ، در حضور تو که باشم بزرگ میشوم به اندازه ی تمام دلتنگی های خیس دنیا ...

برای باتو بودن و ماندنم دعا می کنم ...

و تنها خواسته ام این ست که برای غربت و دلتنگی عصرهای جمعه ی ما ؛ شماهم دعا کنی ...

geteh.jpg

se%20(7).gif

آخرین ویرایش:
بالا