هدیه ای ارزشمند برای کسی که دوسش داری...

Marc0p0lo

New member
تقدیم به مهسا عزیزم​
4214_6_download.jpeg

کتاب پندارها نوشته زنده یاد احمد کسروی کسی که از نقد نترسید وبی غرض وبدون واهمه از جو خرافی جامعه نقد کرد ونوشت
وقتی پندارهارو خوندم باعث شد تمامی افکارم به چالش کشیده بشن وصدالبته استلزام این امر این بود که به شک کردن وفکرکردن اجازه خودنمایی بدم!

دانلود

k-b

New member
تقدیم به کژال عزیزم​

1984.jpg

رمان ۱۹۸۴ را جورج اورول (George Orwell) در سال ۱۹۴۹ نوشت، زمانی که جنگ دوم جهانی به تازگی به اتمام رسیده بود و جهان خطر تسلیم شدن در مقابل حکومتی ظالم و دیکتاتوری را به خوبی فهمیده بود. در آن زمان جنگ سرد هنوز به معنای واقعی آغاز نشده بود و در دنیای غرب روشنفکرانی بودند که به دفاع از کمونیسم برخواسته بودند. اورول این کتاب را در واقع برای اخطار به غرب در مورد گسترش کمونیسم نوشت. اما داستان این اثر را میتوان تا حدود زیادی به شرایط حاکم بر تمام جوامع تحت سلطه ی حکومتهای استبدادی تعمیم داد. داستان در سال ۱۹۸۴ (۳۵ سال بعد از تاریخ نگارش کتاب) در شهر لندن رخ میدهد. بعد از جنگ جهانی حاکمان کشورهای قدرتمند به این نتیجه رسیده اند که اگر جهان به همین ترتیب روند افزایش ثروت را ادامه دهد ارکان جامعۀ طبقاتی به خطر افتاده و حکومتشان سرنگون خواهد شد. آنها تنها راه جلوگیری از این امر را نابود کردن ثروت تولید شده در جنگی بی پایان میبینند و…

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش شش

ممنونم مارکو جان از لطفت!

love virology

New member
اوووووه وووووووووووووی چه خبره اینجااااااااااااااااااااااااااااا هدیه کتاب و ادکلن فقط ادمش هم فرقی نداره هرکی میتونه باشه

sa@@ra

New member
ووووی امین چه خوب سلیقه من حدس ژدی تووو دست درد نکنه کی برا م میخری؟:::25r30wi:

همش خوبه ها اما جه فکری کردی با خودت ایی کفشو گذوشتی ؟پاشنه بلند؟؟؟؟ اونم من؟خدا به دور:smiliess (5): ولی حابا به خاطر اوو لامبورگینیا میبخشمت:riz481:
دست درد نکنه:riz304:

bioshimi93

New member
تقدیم به مهنای عزیزم که چند روزه نمیبینمش امیدوارم حالش خوب باشه

bahramian0935

New member
ای بابا ماتوعمرمون کسی بهمون هدیه نداد

- - - Updated - - -

ولی بجاش این گل تقدیم به همه بچه های باصفای انجمن:riz304:

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به خودش! که نمی دونم با کدوم اسم کاربری میاد و ... فقط می دونم که میاد!

_1_~1.JPG

saya

New member
با ارزش تر از پول و طلا نیست:(40):
تقدیم به دوستای خودم
38852642410224648629.jpg

بالا