هدیه ای ارزشمند برای کسی که دوسش داری...

varia

Well-known member
لحظات زیبای رو برای شما به مراه ملخ های نازو چیگرتون ارزو میکنم
:25r30wi::25r30wi:

من نمی دانم که چرا می گویند اسب حیوان نجیبی است، کبوتر زیباست
و چرا در قفس هیچ کسی ملخ! نیست، چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

MAHSABANOO

New member
برای فرزاد که نی نی دوس داله
75214284912037414437.jpg

45cb4ddf0eed3dc973e1ea7ffc555b79.jpg

83092022216767872518.jpg

- - - Updated - - -

برا گلچین که ملخ دوس داله
418660_260.jpg

TaTi

مدیر بخش
تقدیم به حسان ،،، دوستِ دوست داشتنیِ من ..........!

1237.jpg

Bluebird.jpg

4328.jpg

Cedar%20Waxwing.jpg

شفيع

New member
تاتي جان نميدونم چرا نميتونم عكس بذارم .نميشه همشون خطا ميدن

economic

New member

مرسی مارکو جانم
خیلی خوشحالم کردی
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادوی خیِـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی قشنگی بود
حتما زود میخونمشون
ممنونم دوست دوست داشتنی من

TaTi

مدیر بخش
تاتي جان نميدونم چرا نميتونم عكس بذارم .نميشه همشون خطا ميدن

اشکال نداره !!! شاید لینک تصویرتون مشکل داشته باشه!!!یا ....
من به جای شما میذارم اینا رو ببینید و لذت ببرید ... هههههه

fal7_www.jahaniha.com_.jpg

red-beautiful-bird-wallpaper.jpg

Budgerigar_Female_Benno.JPG

bird-on-a-branch-bird-on-a-branch-1280x960_b.jpg

ی همچین خدایی داریم ...!!!
خدایا شکرت...!

TaTi

مدیر بخش
little-yellow-bird.jpg

blue-beautiful-bird-wallpaper.jpg

q6427_879057.jpg

1_6773.jpg

تقدیم به نگاه زیبای دو ست عزیزم نازنین (nazanin91)

Marc0p0lo

New member
تقدیم به تاتی عزیزم

4655Jenayat-Va-Mokafat-1-.png

این کتاب داستان دانشجویی به نام «راسکولْنیکُف» را روایت می‌کند که به خاطر اصول مرتکب قتل می‌شود. بنابر انگیزه‌های پیچیده‌ای که حتی خود او از تحلیلشان عاجز است؛ زن رباخواری را همراه با خواهرش که غیر منتظره به هنگام وقوع قتل در صحنه حاضر می‌شوند، می‌کشد و پس از قتل خود را ناتوان از خرج کردن پول و جواهراتی که برداشته می‌بیند و آنها را پنهان می‌کند. بعد از چند روز بیماری و بستری شدن در خانه راسکولنیکف این تصور را که هر کس را که می‌بیند به او مظنون است و با این افکار کارش به جنون می‌رسد در این بین او عاشق سونیا دختری که به خاطر مشکلات مالی خانواده‌اش دست به تن‌فروشی زده بود می‌شود. داستایوسکی این رابطه را به نشانهٔ مهر خداوندی به انسان خطاکار استفاده کرده است و همان عشق، نیروی رستگاری بخش است .البته راسکولنیکف بعد از اقرار به گناه و زندان شدن در سیبری به این حقیقت رسید.

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش ششم

Marc0p0lo

New member
تقدیم به حسان عزیزم

6803Ghal-eye-Heyvanat.jpg

این کتاب یک داستان اجتماعی و سیاسیه در باره ی یک مزرعه که خوکها و بقیه ی حیوانات به کمک هم انقلاب میکنند و با بیرون کردن مزرعه دار یک حکومت جدید بر پا میکنند شخصیتهای داستان فانتزی هستند و چندین انیمیشن و فیلم هم درباره ی این کتاب ساخته شده است . “مزرعه حیوانات” در شکل یک داستان بسیار سرگرم کننده درباره حیوانات است و داستان انقلابی است که دچار اشتباه می شود و بر اساس نگاهی به انقلاب روسیه و استفاده “ژوزف استالین” از قدرت نوشته شده است. پیام کلی این است که تمایل انسان برای قدرت, ایجاد یک جامعه بدون طبقه اجتماعی را غیر ممکن می کند. هر کدام از حیوانات در داستان یک تصویر کلی یا نوع خاصی از فرد را در زندگی واقعی نشان می دهند. خوک هایی که می توانند بخوانند و بنویسند و سایر حیوانات را رهبری و سازمان دهی کنند; رهبران بلشویک هستند, ناپلئون استالین است و اسنوبال تروتسکی. طبقه کارگر توسط اسب پیر و صبوری به نام باکسر نشان داده می شود. این داستان توصیف می کند که چگونه ایده آل ها به تدریج ناپدید می شوند…

دانلود بخش اول
دانلود بخش دوم
دانلود بخش سوم
دانلود بخش چهارم

STRUCTURE 66

New member
برای داداشای گلم : ناصر و amin88 , amin.e ، دکتر مجتبی ، ایمونو ، محمد(نایک) ، محسن و تمامی کسانی که ما را در ساخت .........یاری کردند !!!

images

بالا