نقطه سر خط (خاطرات شروع مدارس و دانشگاهها)

ADEL21

New member
شفیع=مظلوم هردو جهان خخخخخخخخخ

چرااااااااااااااااااااااااا هانیه تو باید طرف مظلوم هارو بگیری نه ظالم هاروو.هههههههههه

و تو عادل جان چی؟هههههه

نتیجه کمک به شفیع..............................حقت بود کتک بخوری................:black_eyed:

الان فک کردی تو زمره مظلومان هستی؟خخخخخخخخخخخخ

اینجا که شده اسپم دونی:p7977cujr38iyymsu8:.....بچه ها...خاطره بنویسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــن:smilies-azardl (12)

هانیه

Well-known member
اینجا که شده اسپم دونی:p7977cujr38iyymsu8:.....بچه ها...خاطره بنویسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــن:smilies-azardl (12)

رو حرف خواهرت حرف نزن.......................:sdasdasd:هرموقع دلم بخاد اسپم میگذارم ...........:4d564ad6:

شفيع

New member
رو حرف خواهرت حرف نزن.......................:sdasdasd:هرموقع دلم بخاد اسپم میگذارم ...........:4d564ad6:

هانیه ماهم پشت سرتیم نترسیا.ههههههههههههههههههههههههه

- - - Updated - - -

شفيع

New member
باور نمیکنی برو از ان ار وان بپرس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مار کبری چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

هانیه مار مار گزنده منظور همون که میخزه نیش میزنه پدر آدمو در میاره هاااا.متوجه شدی؟هههههههههههه

هانیه

Well-known member
من خیلی خیلی مظلومم ...............بمیرم واسه مظلوم بودنم:::dadad4::dadad4: به این چشمام بنداز دلت مویاد منو با مار کبری مقایسه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12):p7977cujr38iyymsu8:

هانیه

Well-known member

- - - Updated - - -

نمیترسم شفیع ...من دیگه تورو نگفتم که ...............حالا زود باش به مغزت فوشار بیار یکدونه خاطره تعریف کن تا خاطر داداشمان رو مکدر نکردیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ADEL21

New member
خوش باشين.
زدين تار و پودتاپيك مو در آوردين.
آجي نامردى نكن ديگه
شفيع خواهش ميكنم داداش...
قربون مرام و معرفتتون.
بچه ها لطفا خاطرات مدرسه تون رو بزارين.
تشكر.

شفيع

New member
من خیلی خیلی مظلومم ...............بمیرم واسه مظلوم بودنم:::dadad4::dadad4: به این چشمام بنداز دلت مویاد منو با مار کبری مقایسه کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smilies-azardl (12):p7977cujr38iyymsu8:

خب باشه مار کبرا نباشه مار آناکوندا باشه.هههههههههههه

شفيع

New member
دوم ابندایی بودم خواهرمم چهارم بود. برف خیلی زیادی اومده بود میرفتیم مدرسه .خلاصه مادرم گف نرید تعطیله اقا این خواهرمون گوش نکرد که به زور گف باید بریم.رفیتم خلاصه.سر راهمون یه اقایی داش برف رو پارو میکرد به ما گفت تعطیله برگردید خواهرم گت میریم گفت بهتون میگم برگردید اقا خواهرم گفت بیا بریم گوش نده مرده با گلوله برف هم نتونست منصرفمون کنه به خدا قسم مرده از خشمش خودشو از پشت بوم انداخت رو برفا دنبالمون کرد خواهرم گف دستمو بگیر فرار.ههههههههههههههههههههههههههه

هانیه

Well-known member
خوش باشين.
زدين تار و پودتاپيك مو در آوردين.
آجي نامردى نكن ديگه
شفيع خواهش ميكنم داداش...
قربون مرام و معرفتتون.
بچه ها لطفا خاطرات مدرسه تون رو بزارين.
تشكر.
چشم داداش عادل.............دیگه ادامه نمیدم :tsimuzpzwoap1t9y3o7الان یادم نمیادش ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شفیع زودباش خاطره بوگو باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:78:

mw.ashel

New member
چی هستیم؟

07207262350309111212.jpg

mahdieh75

New member
مهدیه جان قلدری بوده برای خودش هاااااااا.ههههههههههه

واسش اسپند دود کن
حالا هی بگو توخونه کار نمیکنههههههههههههههه و تنبله....ماشالله مث یه شیر میمونه.......
شماپسرا که همچین جراتی ندارین خخخخخخخخ

بالا