نظر شما جیه ؟

ali_ah

New member
557499_377612605642454_1602938044_n.jpg

آخرین ویرایش:

ali_ah

New member
به نظر من
1 خوبه
5 عالیه
7 شیکه
10 شطرنجی خزی و بوق ..

من اصن از حجاب ایران خوشم نمیاد به نظرم حجاب مجری های شبکه العالم ایده آله کاش ایرانم اونطورییییییی شه خدااااا

آخرین ویرایش:

n.b.m

New member
علی آقا به عسک دختر مردم چیکار داری؟!می خوای بری خواستگاری؟ (شوخی کردما، ناراحت نشید)!!!

راستش رو بخوای من از هیچ کدومشون خوشم نیومد....

n.b.m

New member
eeee یه وقت سوء تفاهم نشه که از حجاب خوشم نمی یادا! نه، من حجاب رو دوست دارم اما از اینا خوشم نیومد....

princess

New member
سلام

من از شماره5 و 7 خوشم اومد
من چادر ساده رو بیشتر از چادر ملی یا عربی دوست دارم

A_F_A

New member
من کلا با پوشش مو مشکل دارم !
یک پارچه می زارن رو سرشون بعد 2 کیلو مواد آرایشی استفاده می کنن و چادر و بی چادر هم نداره!!و....
موضوع این که ((بعضی ))از دختر های ایرانی وقتی دختر های کشور های اروپایی و آمریکایی رو می بینن کم میارن و فشار می یارن (چه قیافه چه هیکل و دماغ که نگو و...)به مواد آرایشی و در کنار این موضوع چون باید موهای سرشون هم بپوشونن بازم به مواد آرایشی رو می یارن !!
بعد می بینیم که عربستان و ایران در مقام اول و دوم استفاده از این مواد آرایشی هست و علت همین حجاب هست!!!(که تو ایران هم اکثرش نه کیفیت داره و هیچ نظارتی هم روش نیست)
بعد در کنارش همین حجاب باعث شده که اکثر خانم های ایرانی از کمبود ویتامین d رنج ببرن!!
مشکلاتی که برای مو سر به وجود می آره و..................

آدم بعضی وقت ها چادری های جلفی رو میبینه که میگه 100 رحمت به ....
و بارنگ سیاه که کلا مخالفم !!

جان کلام من طرفدار آراستگی هستم!!!

من کلا با پوشش مو مشکل دارم !
یک پارچه می زارن رو سرشون بعد 2 کیلو مواد آرایشی استفاده می کنن و چادر و بی چادر هم نداره!!و....
موضوع این که ((بعضی ))از دختر های ایرانی وقتی دختر های کشور های اروپایی و آمریکایی رو می بینن کم میارن و فشار می یارن (چه قیافه چه هیکل و دماغ که نگو و...)به مواد آرایشی و در کنار این موضوع چون باید موهای سرشون هم بپوشونن بازم به مواد آرایشی رو می یارن !!
بعد می بینیم که عربستان و ایران در مقام اول و دوم استفاده از این مواد آرایشی هست و علت همین حجاب هست!!!(که تو ایران هم اکثرش نه کیفیت داره و هیچ نظارتی هم روش نیست)
بعد در کنارش همین حجاب باعث شده که اکثر خانم های ایرانی از کمبود ویتامین d رنج ببرن!!
مشکلاتی که برای مو سر به وجود می آره و..................

آدم بعضی وقت ها چادری های جلفی رو میبینه که میگه 100 رحمت به ....
و بارنگ سیاه که کلا مخالفم !!

جان کلام من طرفدار آراستگی هستم!!!

دختر های آمریکایی و اروپایی که اتفاقا آرایش نمی کنن بغیر از ستاره هاشون برای همینه ما رتبه آوردیم اتفاقا حجاب باعث شده زنان مسلمان در مقایسه با دیگر زنان آراسته تر باشن و این آراستگی و پاکیزگی از ایمانست
شما با تعریف حجاب مشکل دارین نه پوشش مو
کمبود ویتامین دی؟ به عنوان پرستار عرض می کنم استادمون (آقا)گفت من هر آخر هفته می رم بیرون از شهر آفتاب می گیرم دیدم آفتاب گیری هیچ فایده نداره 3_4 تا آمپول d3 زدم
قبلش رفته بودم آزمایشگاه ویتامین دی من، از خانمم کمتر بود خصوصا در این سن (او) ویتامین دی سه، خیلی مهمه
چون با کمبود ویتامین دی کلسیم از استخوان میاد تو خون بعد طرف آزمایش میده نوشته کلسیم خون بالا وای من چه سالمم!!!! در حالی که قضیه عکسه
من پوست دختران غربی رو دیدم به خاطر آفتاب سرطان پوست جدا پر از کک و مک و سایه ی لباسشون رو پوستشون مونده نمی دونم دیدین یا نه غیرقابل تحمله
اون گیره است که برا مو مشکل بوجود میاره اگه محکم ببندن ریزش مو می گیرن
خیلی خوبه که طرفدار آراستگی هستین احسنت
شما در جریان قیمت لوازم آرایش نیستین اگرنه به اصل نبودنش شک نمی کردین همینطور برچسب وزارت بهداشتش

roj

New member
1 و2 و 3 و4و 5 و6 و 7 یکی از یکی بهترن(البته به چشم خواهری:smiliess (3):)

بقیه شونم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

ali_ah

New member
من حجاب شماره 1 رو دوست دارم ولی تو ایران امروز مردم بد با این حجاب رفتار میکنن
کسی اینجور باشه از یه خیابون رد شده همه چشاشون 4تا میشه ( متعجب میشن )

ali_ah

New member
علی آقا به عسک دختر مردم چیکار داری؟!می خوای بری خواستگاری؟ (شوخی کردما، ناراحت نشید)!!!

راستش رو بخوای من از هیچ کدومشون خوشم نیومد....

حقیقتا یه نگاه حلاله
خواستگاری شرایطم جور نیست وگرنه از خدامه:a2d3:
چرا خوشت نیومد بپسندی با بچه های سایت استینا رو میدیم بالا ها

reza.n

New member
حقیقتا یه نگاه حلاله
خواستگاری شرایطم جور نیست وگرنه از خدامه:a2d3:
چرا خوشت نیومد بپسندی با بچه های سایت استینا رو میدیم بالا ها
علی جان ایشون خانم میباشن.اگه در جریان نیستی باش:riz277:

reza.n

New member
1 و2 و 3 و4و 5 و6 و 7 یکی از یکی بهترن(البته به چشم خواهری:smiliess (3):)

بقیه شونم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه
یعنی 8 9 10 چطوری میتونن باشن که شما اینو میگی.از رو ظاهر قضاوت نکن جانم.هرکسی مسلکی داره واسه خودش:riz277:

بالا