نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 94

elahe1366

New member
بچه ها من یه چیزی شنیدم نمیدونم صحت داره یا نه؟ میگن امسال که ظرفیتارو بالا بردن دیگه سال بعد پذیرش ارشد ندارن.

یعنی ازاین به بعد یه سال درمیون میخان کنکور ارشد بگیرن. درسته ایا؟؟؟؟؟ یا فقط یه شایعه است؟ کسی چیزی نشنیده؟

nafasmrn

New member
الهه جان من با اکانت دوستم میام چون سایت ایمیل فعال سازی بهم نمیده دوستم بهداشت حرفه ای خونده منم بهداشت محیط بودم ارشد این رشته رو امتحان دادم تو این رشته رتبه من 12 شده اون دوستمه دنبال ظرفیت ها بوده

nafasmrn

New member
دوست عزیز امسال پذیرش اصفهان وتهران چقدره؟ همه ی رشته ها ظرفیتشون رفته بالا؟فقط پارسال شانس ما این همه ظرفیت ها رو اوردن پایین.....خیلی خیلی بهتون تبریک میگم .انشاالله همیشه موفق باشید
مرسی مبینی عزیز،ممنون بابت تبریکتون.
یکی دیگه از دوستان زحمت کشیدن سوال شما رو جواب دادن،در ادامه جواب ایشون باید عرض کنم که امسال اکثر رشته ها افزایش ظرفیت داشتن،رشته ما هم از این قاعده مستثنی نبود خوشبختانه

nafasmrn

New member
بچه ها بهتون تبریک میگم رتبه هاتون خوبه امیدوارم جایی که دوست دارین قبول شید. من چند وقته برای اومدن به سایت مشکل دارم،نمیدونم چرا بعضی وقتا باز نمیشه.
کسی میدونه دانشگاه تبریز شرایط خاصی مگه داره که جلوش نوشته توضیحات بند4 رو بخونید؟منظورش چیه؟
مرسی الهه جون.
والا منم ندیدم تو دفترچه چیز خاصی نوشته باشه.
شما رتبت چند شده؟؟

elahe1366

New member
رتبه من زیاد خوب نیست اصلا فک نمیکنم قبول شم. اخه من از بعد عید نتونستم چیزی بخونم،میخام اگه شد برا ساله بعد تلاش کنم.

ایشالا بقیه جایی که دوست دارن قبول بشن.

البته انتخاب رشته میکنم،میخام ببینم هر دانشگاهی تا چه رتبه ای پذیرش داره.

12500

Member
الهه جان من با اکانت دوستم میام چون سایت ایمیل فعال سازی بهم نمیده دوستم بهداشت حرفه ای خونده منم بهداشت محیط بودم ارشد این رشته رو امتحان دادم تو این رشته رتبه من 12 شده اون دوستمه دنبال ظرفیت ها بوده

ليسانس بهداشت محيط بودين و ارشد بهداشت مواد غذايي دادين؟؟؟ منم بهتون تبريك ميگم رتبه تون عالي شده...دانشگاه تهرانو ميزنيد تو اولويت؟؟

كتايون

New member
سلام! من خودم گفتم ساعت 9 بيايم ولي پريروز بازار بودم! ديشبم كلاس بودم! اصن حواسم نبود كه خودم نيستم! ولي مثه اينكه بچه ها اومدن سراغ تاپيك بالاخره!
از همه ي دوستان بابت تبريكشون ممنونم!
من كل دفترچه رو زيرو رو كردم اصن تذكر مهم نداره كه بند 4 داشته باشه! هرچي هم بند 4 بود خوندم به تبريز هيچ ربطي نداشتن!
والا من كه چيزي نشنيدم راجع به اينكه سال ديگه نگيرن! فكر هم نميكنم اينطور باشه!

nafasmrn

New member
رتبه من زیاد خوب نیست اصلا فک نمیکنم قبول شم. اخه من از بعد عید نتونستم چیزی بخونم،میخام اگه شد برا ساله بعد تلاش کنم.

ایشالا بقیه جایی که دوست دارن قبول بشن.

البته انتخاب رشته میکنم،میخام ببینم هر دانشگاهی تا چه رتبه ای پذیرش داره.

ان شااله امسال قبول شی،اگرم خدای نکرده نشدی،هیچ اشکالی نداره،اصلا خودتو ناراحت نکن،مطمئن باش سال دیگه یه رتبه ی عالی میاری.
یه توصیه دارم اونم این که یه جوری بخون که برای بعد از عید خسته نشی،بعد از عید خیییییلی مهمه،مثلا خود من قبل از عید هیچی نخوندم،فروردین یه خورده خوندم اما اردیبهشت تمام تلاشمو کردم،یعنی اون مقدار که در توانم بود رو انجام دادم

nafasmrn

New member
ليسانس بهداشت محيط بودين و ارشد بهداشت مواد غذايي دادين؟؟؟ منم بهتون تبريك ميگم رتبه تون عالي شده...دانشگاه تهرانو ميزنيد تو اولويت؟؟
مرسی ار لطفتون.
بله بهداشت محیط بودم،برای ارشد رشته بهداشت مواد غذایی شرکت کردم.
والا من دانشگاه تهران رو میرنم اما شاید قبول نشم اونجا،چون فقط 7 نفر میگیره.
امیدوارم که خدا بخواد و قبول شم اگرم نشد که حتما حکمتی داشته و خدا اینجوری برام صلاح دیده.

nafasmrn

New member
بچه ها من خیلی کوچیکتر از اونم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم،از طرفی رتبه های بهتر از منم هستن(1 تا 11)که امیدوارم زودتر بیان تو انجمن و خوشحالمون کنن.
اما از اونجایی که فعلا نیومدن اگه سوالی در مورد رشته،منابع و... داشتین،میتونین رو کمک من حساب کنین.
یکی از دوستامم رتبه 4 بهداشت حرفه ای شده،اگه بین آشناهاتون کسی بود که در مورد این رشته کمک میخواست،به من بگین من از دوستم براش میپرسم.

nafasmrn

New member
سلام دوستان.
میخواستم بگم که دوستمون آقا پیام امسال ترکونده و رتبه 3 آورده :a2d3:
متاسفانه به خاطر یه سری مسائل فنی فعلا نمیتونه بیاد انجمن،واسه همین من با اجازه ی خودش این خبر رو بهتون دادم.

كتايون

New member
سلام دوستان.
میخواستم بگم که دوستمون آقا پیام امسال ترکونده و رتبه 3 آورده :a2d3:
متاسفانه به خاطر یه سری مسائل فنی فعلا نمیتونه بیاد انجمن،واسه همین من با اجازه ی خودش این خبر رو بهتون دادم.

آفرين! واقعا جاي تبريك بسيار داره! نفس جان هم به شما هم به آقا پيام تبريك ويژه ميگم! اميدوارم هر جايي كه مد نظرتونه قبول بشيد:rose:

amiir

New member
سلام و تبریک خدمت تمامی دوستان عزیز که قبول شدن و رتبه های خوب آوردن، دوستانی هم که قبول نشدن بدون نگرانی خوب بخونن ایشالا سال آینده قبولیشون حتمیه...
موفق باشید:rose:

am-ml

New member
بچه ها من خیلی کوچیکتر از اونم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم،از طرفی رتبه های بهتر از منم هستن(1 تا 11)که امیدوارم زودتر بیان تو انجمن و خوشحالمون کنن.
اما از اونجایی که فعلا نیومدن اگه سوالی در مورد رشته،منابع و... داشتین،میتونین رو کمک من حساب کنین.
یکی از دوستامم رتبه 4 بهداشت حرفه ای شده،اگه بین آشناهاتون کسی بود که در مورد این رشته کمک میخواست،به من بگین من از دوستم براش میپرسم.
سلام
تبریک میگم ،برای پیام هم خیلی خوشحال شدم و البته فرصت نشد ببینم بقیه بچه ها چیکار کردن.(از آخر خوندم)
ممنون میشم در مورد منابع توضیح بدین.
به نظرتون اینا رو بخونیم کافیه:
میکروب:آدامز
شیمی: کتاب دکتر فاطمی و کتاب دکتر پروانه
اصول : کتاب دکتر فاطمی
کلیات: سوسیس دکتر حسینی-شیر دکتر کریم- بهداشت دکتر رکنی
زبان: کتاب دکتر لزگی

nafasmrn

New member
سلام
تبریک میگم ،برای پیام هم خیلی خوشحال شدم و البته فرصت نشد ببینم بقیه بچه ها چیکار کردن.(از آخر خوندم)
ممنون میشم در مورد منابع توضیح بدین.
به نظرتون اینا رو بخونیم کافیه:
میکروب:آدامز
شیمی: کتاب دکتر فاطمی و کتاب دکتر پروانه
اصول : کتاب دکتر فاطمی
کلیات: سوسیس دکتر حسینی-شیر دکتر کریم- بهداشت دکتر رکنی

سلام.مرسی عزیزم،ممنون از لطفت.
ببین برای میکروب کتاب میکروبیولوژی جی ترجمه علی مرتضوی بهتر از کتاب آدامز هستش،اینو یکی از اساتید این رشته به من گفتن.
برای شیمی همینا که خودت اشاره کردی کافیه،البته هر سال یه سری سوال میاد که هیچ کس نمیدونه منبعش کجاست و همین باعث میشه که کسی نزنه این سوالارو،از الان بهت میگم،برای این چندتا سوال خودتو ناراحت نکن.
برای اصول کتاب فاطمی رو کامل بخون،کتاب سردخونه دکتر ایماندل رو هم بخون به خصوص فصل های آخرش،اون قسمت دمای نگهداری میوه ها و شرایط نگهداریشون و ...
برای کلیات 4 تا کتاب معرفی کردن،سم شناسی دکتر چراغعلی،اصول بهداشت رکنی،شیر دکتر کریم،سوسیس کالباس دکتر حسینی.
خوب اینا منابع هستن اما من همشونو نخوندم.
من برای میکروب هیچکدوم از کتابای معرفی شده رو نخوندم چون وقت نداشتم،من میکروبیولوژی پارسه رو خوندم،تازه اونم نصفه نیمه،اما خوب از نتیجه راضی بودم:smiliess (3):
برای شیمی کتاب فاطمی رو کامل خوندم اما کتاب پروانه رو خیییییییلی کم خوندم،امسالم چند تا سوال از کتاب پروانه داده بودن متاسفانه.
برای اصول کتاب فاطمی رو کامل خوندم،کتاب ایماندلم 3-2 روز مونده به کنکور خوندم،فقط فصل های آخرش رو.
برای کلیات کتاب رکنی رو کامل خوندم با فصل HACCP کتاب سم شناسی چراغعلی.کتاب سوسیس کالباس و شیر رو هم که اصلا نداشتم.
برای زبانم فقط لغت های 2 سال کنکورو خوندم،کنکور 85 و 86،دیگه نرسیدم بیشتر بخونم.
راستش من کتاب لزگی رو زیاد توصیه نمیکنم،چندتا از دوستام که خوندنش راضی نبودن،گفتن الکی وقتمون رو گرفته.
کتاب 10 سال کنکور رو بگیر،کامل بخونش،مطمئن باش نتیجه بهتری میگیری :a2d3:
از الان برات آرزوی موفقیت دارم

nafasmrn

New member
ای وای am-ml جان من مثلا میخواستم با نقل قول جواب شمارو بدم،نمیدونم چرا اینجوری شد :21:
ببخشید دیگه،قسمت اولش فرمایشات شماست،قسمت بعدی عرایض بنده

am-ml

New member
ای وای am-ml جان من مثلا میخواستم با نقل قول جواب شمارو بدم،نمیدونم چرا اینجوری شد :21:
ببخشید دیگه،قسمت اولش فرمایشات شماست،قسمت بعدی عرایض بنده
ممنون عزیزم
خیلی لطف کردی ؛موفق باشی.

كتايون

New member
سلام دوستااااااااااااان! كجا قبول شدين؟ شهراتونو ميگين؟
من خودم همدان قبول شدم!:a2d3:

بالا