نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sa@@ra

New member
الف میشه.. توالیو از وسط تقسیم کنین دو به دو از مرکز یکین ... یه روش اسون برای اینجور تستا

بله منم همیشه از این روش استفاده میکنم و زدم الف اما الف یه نوکلوتیدش با بالای فرق داره از این بابت گفتیم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Kianoosh.m

New member
من جسارت نکردم ها یه وقت سو تفاهم نشه اقا کیانوش .سخت گیری در چزوندن بچه های مردم داره نه در کیفیت طراحی سوال و سنچش معلومات:thumbsdownsmileyani

نه منظورم این نبود که. کلا من بیوشیمیم لنگ هستش واسه کنکور وزارت علوم بهمن، بیوشیمی رو منفی زدم همین که الان با کلید خل.ی.لی 36 درصد شده واسم عالیه.

Kianoosh.m

New member
چه نصف بشه چه نشه توالی رو به رویی با بالایی معکوس هم نیستن. اتزیو تو به کشت و کشتارت ادامه بده :tonguesmiley:

kolouche

New member
یکی از دوستام ک بیوشیمی امتحان داده بود واسه ارشد ، گفت صورت سوالشون این بوده ک کدوم گزینه درباره شکل مقابل صحیح می باشد؟ ... بعد اصا شکل نداشته.... :5:
فکر کنین ک اینا چن نفری مینویسن و بعدم حتما بالاخره ی عده ویراست میکنن.... :j58r36j3gcr4suxymup
من دیگه حرفی ندارم... :|

sa@@ra

New member
یکی از دوستام ک بیوشیمی امتحان داده بود واسه ارشد ، گفت صورت سوالشون این بوده ک کدوم گزینه درباره شکل مقابل صحیح می باشد؟ ... بعد اصا شکل نداشته.... :5:
فکر کنین ک اینا چن نفری مینویسن و بعدم حتما بالاخره ی عده ویراست میکنن.... :j58r36j3gcr4suxymup

:25r30wi::25r30wi:

sa@@ra

New member

:25r30wi::25r30wi:

Kianoosh.m

New member

بیا نکن اینکارو.... من اگه قبول نشدم پس دلیل بر کمکاری من نیست علتش همینه :دی
ولی بیشوخی اینا واقعا افتضاحن، یک سال وقت دارن واسه طرح سوال بعد 30 تا سوال طرح میکنن 5 تاش ایراد داره

- - - Updated - - -

بیا نکن اینکارو.... من اگه قبول نشدم پس دلیل بر کمکاری من نیست علتش همینه :دی
ولی بیشوخی اینا واقعا افتضاحن، یک سال وقت دارن واسه طرح سوال بعد 30 تا سوال طرح میکنن 5 تاش ایراد داره

Immunity

Well-known member
خب دیگه روز حساب فرا رسید....بچها بگید چکارکردید زود تند سریع.....

Kianoosh.m

New member
من از جمع ایمنی شناسان خداحافظی میکنم. خیلی خوندم که قبول شم ولی با این درصدا قطعا بین الملل هم باید به خواب ببینم.
ایشالا همتون موفق باشید و همتون قبول شید.
خوشحال شدم از آشنایی با شما
روز و شبتون بخیر
خدانگهدار

Immunity

Well-known member
من از جمع ایمنی شناسان خداحافظی میکنم. خیلی خوندم که قبول شم ولی با این درصدا قطعا بین الملل هم باید به خواب ببینم.
ایشالا همتون موفق باشید و همتون قبول شید.
خوشحال شدم از آشنایی با شما
روز و شبتون بخیر
خدانگهدار

باکدوم درصدااااااا؟؟؟؟؟؟؟

آسمون

New member
بچه ها؟چرا ایقدحساسین رودرصدگذاشتن؟بیاین بذارین ببینیم چه خبره دیگه..
ایقدخوشالم براکلیددرس ایمنی هیچ اعتراضی ندارم!;-)
ایمنی80
بیو46
زیست67
باکتری35
زبان 38
بنظرم کلید زبان اعتراض لازم داره!دوراز انتظارم بودواقا حوصله دوباره خوندن سوالاشم ندارم نظرشمادرباره زبان چیه؟من باکلیداول واقا لب مرزبودم اما الان یکم امیدوارشدم خداروشکر...

ارشد93

New member
بچه ها؟چرا ایقدحساسین رودرصدگذاشتن؟بیاین بذارین ببینیم چه خبره دیگه..
ایقدخوشالم براکلیددرس ایمنی هیچ اعتراضی ندارم!;-)
ایمنی80
بیو46
زیست67
باکتری35
زبان 38
بنظرم کلید زبان اعتراض لازم داره!دوراز انتظارم بودواقا حوصله دوباره خوندن سوالاشم ندارم نظرشمادرباره زبان چیه؟من باکلیداول واقا لب مرزبودم اما الان یکم امیدوارشدم خداروشکر...

:riz304::a2d3::thanks::rose:

sa@@ra

New member
بر عکس من به کلید امنی اعتراض دارم الان اعصاب ندارم سوال 45 ز ده ج ولی من تو نکته هام بوده وزدم الف کسی نیست الان رفرنس نشونم بده؟؟
سوال 30 چرا شده د؟؟؟قیبل پرسیدم کسی پیزی نگفت
سوال 29 هم به نظرم که هر چهارتاش درسته
رو بیوشیمی هم اعتراضی نداریذ؟؟؟عجب
من امنی شدم 71
بیوشیمی 40 کارو خراب کرده
میکروب 65
سل 75
زبان هم 50(کم تر شد با کلید جدید
کبا بیو کارو خراب کزده:dadad4:

hani93

New member
سلام دوباره درصدای آبجیمو با کمی تغییر میزارم..
ایمنی 60
بیو 40
زیست 66
زبان 45
میکروب 55

امیدوارم کلید نهایی اشتباهات رو اصلاح کنه!:wacsmiley:

Kianoosh.m

New member
من فقط میخام بدونم اینایی که تو خ.ل.ی.لی کار میکنن چیکار دارن میکنن که با کلید اونا بیوشیمی شده بود 37 الان شد 23؟!
من به خواب نمیدیدم انقدر خراب کرده باشم.
بفرمایید اینم درصدا:
ایمنی 58.5
بیوشیمی 23!!!
باکتری 11
سلولی 54
زبان 62

یا دکتری که تو خلیل جواب داده هیچی بیوشیمی بارش نبوده یا کلا خدا زیاد باهام حال نمیکنه. گفتم کلید بیاد هر درسی 3،4 درصد برم بالا هرکدوم 8 ، 9 درصد کم شدم بیوشیمی هم 13 درصد کمتر شدم

از اون اولم خدا باهام شوخی داشت شدم پسر حالا برم خدمت :((

Kianoosh.m

New member
چیزی هم که از ایمنی فهمیدم ظاهرا کلا هرکی هرچی عرضه کنه به سلول t آنرژی پیش میاد! یه سال چی داشتم میخوندم نمیدونم!

sa@@ra

New member
من فقط میخام بدونم اینایی که تو خ.ل.ی.لی کار میکنن چیکار دارن میکنن که با کلید اونا بیوشیمی شده بود 37 الان شد 23؟!
من به خواب نمیدیدم انقدر خراب کرده باشم.
بفرمایید اینم درصدا:
ایمنی 58.5
بیوشیمی 23!!!
باکتری 11
سلولی 54
زبان 62

یا دکتری که تو خلیل جواب داده هیچی بیوشیمی بارش نبوده یا کلا خدا زیاد باهام حال نمیکنه. گفتم کلید بیاد هر درسی 3،4 درصد برم بالا هرکدوم 8 ، 9 درصد کم شدم بیوشیمی هم 13 درصد کمتر شدم

از اون اولم خدا باهام شوخی داشت شدم پسر حالا برم خدمت :((

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Kianoosh.m

New member
میگم بچه ها سوالای 47، 51، 56 بیوشیمی کلیداش درسته؟

مگه ایزومری d و l باشه هترو میشه؟ 47 هم که دیروز بحثش شد. 51 هم نمیفهمم اصن واسه چی تیروزیناز؟ تازه اگه به من باشه میگم 54 هم میتونه 2 هم باشه آلولاکتوز که غیر طبیعی نیست، اونم بالاخره قند طبیعیه القا کننده هم هست.

Kianoosh.m

New member
سوال 2 ایمنی هم من میگم مگه اینطور نیست که وقتی آنتی بادی به بلوغ افینیتی رسید با دوز پایین تری از آنتی ژن تحریک میشه؟ آخه هیچجا ندیدم بنویسه کاهش عرضه آنتی ژن در بلوغ افینیتی نقش چشمگیر داره!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا