نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Kianoosh.m

New member
ب نظر من ب بیشتر از بین الملل امید داشته باش.... امسال خیلیا خراب کردن....

:( نمیدونم... خدا از دهنت بشنوه چون قبول نشم شهریور باید بجای دانشگاه برم از ناموس وطن دفاع کنم :((((

- - - Updated - - -

ب نظر من ب بیشتر از بین الملل امید داشته باش.... امسال خیلیا خراب کردن....

:( نمیدونم... خدا از دهنت بشنوه چون قبول نشم شهریور باید بجای دانشگاه برم از ناموس وطن دفاع کنم :((((

sa@@ra

New member
خوش بحالت :( و تبریک

ای بابا اینثدر ناراحت نباشید صبر کنید تا کلیدای اصلی بیاد اینقدر هم به فکر کلیدای که گذاشتن بقیه نباش
مال منم معلوم نیست یهو دیدی با کلیدای اصلی کم هم شدم ولی منم قبول دارم ایمنی سوالاتش بیشتر شک دار بود منم که به درسد بالای امنی فک میکردم الان ناراحتم دیگه هر چی پیش اید

kolouche

New member
ای بابا اینثدر ناراحت نباشید صبر کنید تا کلیدای اصلی بیاد اینقدر هم به فکر کلیدای که گذاشتن بقیه نباش
مال منم معلوم نیست یهو دیدی با کلیدای اصلی کم هم شدم ولی منم قبول دارم ایمنی سوالاتش بیشتر شک دار بود منم که به درسد بالای امنی فک میکردم الان ناراحتم دیگه هر چی پیش اید

سارا جان اگه کلید ب.ل.ب.ل.ی. رو داری میشه جواب این سوالارو بگی:1/2/4/7/19/28/30/36/38/45

Kianoosh.m

New member
سارا جان اگه کلید ب.ل.ب.ل.ی. رو داری میشه جواب این سوالارو بگی:1/2/4/7/19/28/30/36/38/45
آره بگو سوال 1 میشه 1 :(
من اصن سر کنکور با همین سوال 1 ناک اوت شدم.

راستی کسی میدونه پارسال چند نفر روزانه گرفتن؟

- - - Updated - - -

sa@@ra

New member

1:ج
2:د
4:د
19:د
28:ب
30:د(ابنو من نفهمیدم چرا)
36:د
38:الف خ تو گفته سانتریفیوژ باعت رسوب و عدم تمایل به تشکیل شبکه میشه رو حرفشم اصرار داره
45: ج
نمیدونم دیگه عوض شدن کلیداش یا نه

- - - Updated - - -

1:ج
2:د
4:د
19:د
28:ب
30:د(ابنو من نفهمیدم چرا)
36:د
38:الف خ تو گفته سانتریفیوژ باعت رسوب و عدم تمایل به تشکیل شبکه میشه رو حرفشم اصرار داره
45: ج
نمیدونم دیگه عوض شدن کلیداش یا نه

sa@@ra

New member

- - - Updated - - -

132 نفر روزانه
بهداشت که کلا تا حالا شبانه نداشته

kolouche

New member
سوال 28 یکی از بچه های فارق ارشد ما میگفت 1 و2 نمیشه....میشه 3 ....
بعد واسه سوال آخرم میگفت میشه1... میگفت اصا نمیشه ک بخوای ژن cdr رو جداکنی... (ی همچین چیزی)

kolouche

New member
آقا نه دیگه.... 38 چرا بشه 1؟؟؟.... شاید نکتش تو افزایش قدرت واکنش" هستش خب.....

Kianoosh.m

New member
38 رو من حاضرم تو آزمایشگاه ثابت کنم 1 نمیشه
یعنی اینهمه عالم میگیم نمیشه اونا چرا اصرار دارن میشه؟
یه سوال دیگه نمیدونید آخرین نفر قبولی پارسال واسه کدوم دانشگاه بود؟

- - - Updated - - -

38 رو من حاضرم تو آزمایشگاه ثابت کنم 1 نمیشه
یعنی اینهمه عالم میگیم نمیشه اونا چرا اصرار دارن میشه؟
یه سوال دیگه نمیدونید آخرین نفر قبولی پارسال واسه کدوم دانشگاه بود؟

sa@@ra

New member
سوال 28 یکی از بچه های فارق ارشد ما میگفت 1 و2 نمیشه....میشه 3 ....
بعد واسه سوال آخرم میگفت میشه1... میگفت اصا نمیشه ک بخوای ژن cdr رو جداکنی... (ی همچین چیزی)

والا سوال اخرم خودم زدم یک و تعجب کردم
اما سوال 28
dc که فعال نشده و کمک محرکاش خیلی کمه نمیتونه که تی سل رو فعال کنه که بشه 3
والا اینا کلیدا هستن من اطلاعی ندارم

ارشد93

New member
101:الف
105:ب
114:د

105 هر سه گزینه 1 و 2 و 3 درست هستند من هم از لنینجر و هم از لودیش بررسیش کردم و صفحاتشو یادداشت کردم، پس این سوال احتمالا حذف بشه

- - - Updated - - -

آقا نه دیگه.... 38 چرا بشه 1؟؟؟.... شاید نکتش تو افزایش قدرت واکنش" هستش خب.....

مجددا خدا از دهنت بشنوه من هم گزینه 3 رو زدم:5:

- - - Updated - - -

مجددا خدا از دهنت بشنوه من هم گزینه 3 رو زدم:5:

sa@@ra

New member
105 هر سه گزینه 1 و 2 و 3 درست هستند من هم از لنینجر و هم از لودیش بررسیش کردم و صفحاتشو یادداشت کردم، پس این سوال احتمالا حذف بشه

ارشد جان درسته هر سه تا درسته اما اگه ورارت قبول کنه بعضی وقتا رفرنسم تو کتش نمیره
بهتره واسه سوالای بیو سل با بچه های ژنتیک هماهنگ شیم چون مشترک بوده اکثرا اونا فعال ترن تو این مورد

کلا فک کنم این وزارت بهداشت اول سوال طرج میکنه بعد جوابشو میده:))))))))
الان دعواس فک کنم که چی جواب بدن
برعکس کنکور علوم که پاسخ نامش از قبل مشخصه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

ارشد93

New member
ارشد جان درسته هر سه تا درسته اما اگه ورارت قبول کنه بعضی وقتا رفرنسم تو کتش نمیره
بهتره واسه سوالای بیو سل با بچه های ژنتیک هماهنگ شیم چون مشترک بوده اکثرا اونا فعال ترن تو این مورد

کلا فک کنم این وزارت بهداشت اول سوال طرج میکنه بعد جوابشو میده:))))))))
الان دعواس فک کنم که چی جواب بدن
برعکس کنکور علوم که پاسخ نامش از قبل مشخصه

منم موافقم

kolouche

New member
سارا جان مرسی....

دقیقـــــا.... من هم 2 تصورم این بود ک الان اونا دارن با هم بحث میکنن ک چ خاکی بر سر کنن با این سوالا....

Immunity

Well-known member
سلام بچها......سوال 38 که قطعا 3 میشه..اصن اضافه کردن ag موجب پدیده postzone میشه...البته این تحلیله خودمه...ما نیاز به fabهای بیشتر داریم تا اگلوتیناسیون بیشتری داشته باشیم...منم 45رو زدم 1...سوال 28 هم انرژی میده t نایو توسط dc بالغ که b7 داره فعال میشه نه dcنابالغ.....درمورد سوال 7 بایدبگم که اصن سلولهای روده APC نیستند که بخوان Th رو فعال کنن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا