نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ارشد93

New member
سارا ب-ل-ب-ل-ی 38 رو باز گزینه 1 اعلام کرده؟
56 چطور؟
93؟
97؟
110؟
114؟
سارا جون پیشاپیش از کمکت ممنونم

sa@@ra

New member
سلام بچها......سوال 38 که قطعا 3 میشه..اصن اضافه کردن ag موجب پدیده postzone میشه...البته این تحلیله خودمه...ما نیاز به fabهای بیشتر داریم تا اگلوتیناسیون بیشتری داشته باشیم...منم 45رو زدم 1...سوال 28 هم انرژی میده t نایو توسط dc بالغ که b7 داره فعال میشه نه dcنابالغ.....درمورد سوال 7 بایدبگم که اصن سلولهای روده APC نیستند که بخوان Th رو فعال کنن...

البته در شرایطی میتونه apc مو فت باشه و عرضه کنه
دیگه دو سه روز دیگه کلید میاد صبر کنیم ببینیم چی میشه

sa@@ra

New member
سارا ب-ل-ب-ل-ی 38 رو باز گزینه 1 اعلام کرده؟
56 چطور؟
93؟
97؟
110؟
114؟
سارا جون پیشاپیش از کمکت ممنونم

سارا ب-ل-ب-ل-ی 38 رو باز گزینه 1 اعلام کرده؟اره مگه عوضش کرده باشه نمیدونم
56 چطور؟:ب
93؟ب
97؟ج(ولی الف هم درسته کلا دو گزینه صخیخ داره)
110؟د(اما درستو اصلش g2 هست اخه جی1 که اصلا هماند سازی نشده و تو اس هم تاره همانند سازی میشه و جی 2 هست که چک میشه )نمیدونم جواب بهداشت مهمه
114؟د

Kianoosh.m

New member
بچه ها سوال 47 رو جوابش رو چی زدید؟ خ.ل.ی.ل.ی گفته 1 ولی من هرجور نگاه کردم نشد. اصن یکی بگه پالیندروم چی بود؟!

Kianoosh.m

New member
کیانوش جان درسته الف میشه معکوس توالی تو رشته مقابل میشه

خانوم سارا مگه پالیندروم اونی نیست که توالی مکمل از سمت دیگه بخونی مثه توالی اصلی بشه؟ یعنی مثلا بالایی فرض کنیم از چپ به راست، پایینی از راست به چپ همون بشه

sa@@ra

New member
خانوم سارا مگه پالیندروم اونی نیست که توالی مکمل از سمت دیگه بخونی مثه توالی اصلی بشه؟ یعنی مثلا بالایی فرض کنیم از چپ به راست، پایینی از راست به چپ همون بشه

این مثال فک کنم واضحه
ggaatcgatcttaagatcgattcc
ccttagctagaattctagctaagg

Kianoosh.m

New member
آفرین شما الان اینی که نوشتی درست. ولی گزینه الف رو شما ببین بالایی از 5پریم به 3پریم باز دهم t هست، ولی پایینی باز دهم از 5 به 3 g هست.

دقت کنید

sa@@ra

New member
آفرین شما الان اینی که نوشتی درست. ولی گزینه الف رو شما ببین بالایی از 5پریم به 3پریم باز دهم t هست، ولی پایینی باز دهم از 5 به 3 g هست.

دقت کنید

اره دیدم پس با این حساب اصلا گزینه صحیح نداره درسته؟

Kianoosh.m

New member
اره دیدم پس با این حساب اصلا گزینه صحیح نداره درسته؟

اینطوری که پیداست آره. چون بقیه که کلا مشکل دارن. فقط گزینه ب توالی پایینی رو از هرطرف بخونی یچیز میشه که اونم ربطی به سوال نداره

sa@@ra

New member
اینطوری که پیداست آره. چون بقیه که کلا مشکل دارن. فقط گزینه ب توالی پایینی رو از هرطرف بخونی یچیز میشه که اونم ربطی به سوال نداره
:25r30wi::25r30wi:
وافعا که وزارت بهداشت با این سوالاتش کم کم داره باورم میشه که شب کنکور سوالا طرح و تایپ شده:)))))))))

Kianoosh.m

New member
:25r30wi::25r30wi:
وافعا که وزارت بهداشت با این سوالاتش کم کم داره باورم میشه که شب کنکور سوالا طرح و تایپ شده:)))))))))

واقعا راست میگی شما. تو هر درسی یه دونه ایراد پیدا میشه

اینطوری باشه حقمون ضایع میشه!

Kianoosh.m

New member
حالا واقعا اگه براشون بفرستیم که ایراد داره سوال، حذفش میکنن یا نه؟ چون من رو حساب همین که یک نمیشه و فقط توالی پایین گزینه ی ب از هردو طرف یجوره شک افتادم و زدم ب اگه اینام بگن 1 غلط میشه :((

sa@@ra

New member
حالا واقعا اگه براشون بفرستیم که ایراد داره سوال، حذفش میکنن یا نه؟ چون من رو حساب همین که یک نمیشه و فقط توالی پایین گزینه ی ب از هردو طرف یجوره شک افتادم و زدم ب اگه اینام بگن 1 غلط میشه :((

اخه ب که نمیشه اصلا یعنی بر اساس تعریف پالیندرومی نیست نباید یکسان باشه که باید 5پریم ب از سمت راست به چپ با g شروع میشد که نشده:((
کاش فقط یک علط داشت سوالا خود ایمونو رو ببین ما بفی که دیگه تکلیفش روشنه:))

Immunity

Well-known member
منکه بیو افتضاح دادم ولی درسای دیگرو پایم حال وزرات بهداشتو بگیریم بااین سوالاش!!!!!!

Kianoosh.m

New member
اخه ب که نمیشه اصلا یعنی بر اساس تعریف پالیندرومی نیست نباید یکسان باشه که باید 5پریم ب از سمت راست به چپ با g شروع میشد که نشده:((
کاش فقط یک علط داشت سوالا خود ایمونو رو ببین ما بفی که دیگه تکلیفش روشنه:))

بخدا انقد وضعم داغون نیس که ندونم پالیندروم چیه ولی فکر نمیکردم که کنکوری که واسه ثبت نامش انقد سخت میگیرن 60 جور مدرک میخوان اینطوری غلط داشته باشه، اونو زدم. الان اگه این سوال حذف نشه الکی نمره منفی میگیرم . البته اگه شماها زدین 1 که خب حدف نشه به نفع شما نوش جونتون...

etzio

New member
الف میشه.. توالیو از وسط تقسیم کنین دو به دو از مرکز یکین ... یه روش اسون برای اینجور تستا

sa@@ra

New member
بخدا انقد وضعم داغون نیس که ندونم پالیندروم چیه ولی فکر نمیکردم که کنکوری که واسه ثبت نامش انقد سخت میگیرن 60 جور مدرک میخوان اینطوری غلط داشته باشه، اونو زدم. الان اگه این سوال حذف نشه الکی نمره منفی میگیرم . البته اگه شماها زدین 1 که خب حدف نشه به نفع شما نوش جونتون...

من جسارت نکردم ها یه وقت سو تفاهم نشه اقا کیانوش .سخت گیری در چزوندن بچه های مردم داره نه در کیفیت طراحی سوال و سنچش معلومات:thumbsdownsmileyani

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا