نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
منم سوال 45 رو ج زدم...نمدونم یهو تو ذهنم اومد چرا...البته جایی ندیده بودم!!سوال 30 اصن واردنکردم تو پاسخنامه ولی توسوال ک پیشمه زده بودم د ک جوابم همون میشد!!دلیل قانع کننده ای واسه این سوال ندارم

sa@@ra

New member
منم سوال 45 رو ج زدم...نمدونم یهو تو ذهنم اومد چرا...البته جایی ندیده بودم!!سوال 30 اصن واردنکردم تو پاسخنامه ولی توسوال ک پیشمه زده بودم د ک جوابم همون میشد!!دلیل قانع کننده ای واسه این سوال ندارم

خودت چرا درصد نذاشتی؟:65d6a5d6s:

sa@@ra

New member
من تو بیوشیمی با بچه های ژن هماهنگ شدم ازشون ادرس هم گرفتم حتی
تو زبانم با بقیه بچه ها اینجا کسی چیزی نمیگه

Immunity

Well-known member
درصدای من بدین شرح است!!!
ایمنی 79......بیو 40....زیست 61.....باکتری22...زبان 35!!! اصن زبان نمدونم چرااینطورشد!!

Kianoosh.m

New member
سلام بچها هرسوالی که میبینیت مشکل داره و مطابق رفرنس نیس اینجا بگید همه باهم اعتراض بزنیم تا اقلا درخواستمون بجایی برسه...من اصن رفرنس نخوندم وگرنه بیوشیمی جا واسه اعتراض زیاد داره...

آخ گفتی... آخه مگه اصلا رفرنسارو میشه خوند؟! همون لودیش اصن نمیشه خوند، چون وقتش نیست، بیوشیمی لنینجر دوسال وقت میخواد. فقط ابوالعباس رو میشه خوند اونم که نمیدونم چرا تو خیلی قسمتا مخصوصا آنتی بادی کم فروشی کرده تو علمش!

Kianoosh.m

New member
درصدای من بدین شرح است!!!
ایمنی 79......بیو 40....زیست 61.....باکتری22...زبان 35!!! اصن زبان نمدونم چرااینطورشد!!

خوش بحالتون همتون ایمنی رو بالای 70 زدین من اگه ایمنیم میشد 70 یا بالاتر میتونستم امیدوار باشم :(

Kianoosh.m

New member
من تو بیوشیمی با بچه های ژن هماهنگ شدم ازشون ادرس هم گرفتم حتی
تو زبانم با بقیه بچه ها اینجا کسی چیزی نمیگه

خانوم سارا من زبان 3تاشو به نظرم مشکل داشت گذاشتم اینجا با دلیل، نمیدونم دیگه زبانم رفرنس میخواد یا نه! باز شما اگه سوالی از زبان فکر میکنی مشکل داره اینجا بگو با هم چک کنیم اعتراض بنویسیم

Immunity

Well-known member
خوش بحالتون همتون ایمنی رو بالای 70 زدین من اگه ایمنیم میشد 70 یا بالاتر میتونستم امیدوار باشم :(

اصن مهم نیس ایمنی بالا باشه یانه....مهم نمره کله یا میانگین درصداس که باس 50به بالا باشه...ازدست خودم عصبانیم 4تاایمنی غلط زدم که اصن ازین راحتر نمیتونست باشه!

Kianoosh.m

New member
اصن مهم نیس ایمنی بالا باشه یانه....مهم نمره کله یا میانگین درصداس که باس 50به بالا باشه...ازدست خودم عصبانیم 4تاایمنی غلط زدم که اصن ازین راحتر نمیتونست باشه!

نمیدونم... ولی یعنی ضریب اصلا تاثیری نداره؟! آخه زمان کارشناسی مثلا ادبیات با ضریب 4 خیلی تاثیرش میرفت بالا. اگه تاثیر نداشت میگفتن من باکتری هم میخوندم!

Immunity

Well-known member
نمیدونم... ولی یعنی ضریب اصلا تاثیری نداره؟! آخه زمان کارشناسی مثلا ادبیات با ضریب 4 خیلی تاثیرش میرفت بالا. اگه تاثیر نداشت میگفتن من باکتری هم میخوندم!

چراکه نداره اتفاقا بالاترین ضریبم واسه ایمنیه...منظورم اینه که ایمنی بتنهایی منجربقبولی فرد نمیشه بلکه مجموع نمرات مهمه...

Kianoosh.m

New member
چراکه نداره اتفاقا بالاترین ضریبم واسه ایمنیه...منظورم اینه که ایمنی بتنهایی منجربقبولی فرد نمیشه بلکه مجموع نمرات مهمه...

خب منم رو همین حساب گفتم کاش ایمنیم بالاتر میشد دیگه
زبان و سلولیم بد نبود تهران و شیراز و اصفهانم که نمیخواستم قبول شم همون کرمانم خوب بود، که متاسفانه 10تا!!! غلط زدم ایمنی، دیگه خودت ببین چه فاجعه ای شد

Immunity

Well-known member
خب منم رو همین حساب گفتم کاش ایمنیم بالاتر میشد دیگه
زبان و سلولیم بد نبود تهران و شیراز و اصفهانم که نمیخواستم قبول شم همون کرمانم خوب بود، که متاسفانه 10تا!!! غلط زدم ایمنی، دیگه خودت ببین چه فاجعه ای شد

نمره کل رو چجور حساب میکنن؟؟؟؟؟؟

Kianoosh.m

New member
نمره کل رو چجور حساب میکنن؟؟؟؟؟؟

من تو سایت دکتر نمیدونم چی چی خوندم
کلا هم منظورم این بود درسای دیگه توانم نبود بیشتر بزنم، ایمنی رو بیشتر بلد بودم توقع داشتم بزنم. نه اینکه بگم فقط ایمنی مهم بود، جدی جدی بیشتر از این بقیه درسارو کشش نداشتم

sa@@ra

New member
دروس به عیر از زبان:(تعداد سوالات صحیح *3)-تهدا غلطها=a
نمره زبان=(تعداد درست ها *3-غلطها)*0/75=b
نمره کل=a+b-3

Immunity

Well-known member
دروس به عیر از زبان:(تعداد سوالات صحیح *3)-تهدا غلطها=a
نمره زبان=(تعداد درست ها *3-غلطها)*0/75=b
نمره کل=a+b-3

ازین طریق همون نمره کل بدست میاد که مثلا میگن بالای 250 باشه احتمال قبولی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا