نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elly

New member
ساراجون من سوال30رو خالی گذاشتم.صورت سوال برام نامفهوم بود.
سوال29رو موافقم بنظرمنم نقص عملکرد میتونه پرکاری عملکردهم باشه
سوال45رو مطمن نیسم اما مخم سرجلسه گف ج درسته!یادم نیس کجادیدم
47بنظرم درست ترین گزینه همون الفه
56اعتراض دارم همودرسته
98و114هم اعتراض دارم

55اینوزیتول هم مثل سرین بارش -1 است.
98مراحل اولیه سنتز کلسترول در er ادامه داخل سیتوزول

آسمون

New member
آقامحمد ضریب دروس تو تعداد سوال لحاظ میشه.بجز زبان که نحوه حساب کردنش فرق داره

sa@@ra

New member
رفرنس برای سوال 51 بیوشیمی: بیوشیمی عمومی (ساختمان و متابولیسم) 58 Harper's Biochemistry 842 تیروزیناز در تولید ملانین است ولی دوپامین هیدروکسیلاز در ساخت کتکول امین هاست که باعث سوخت چربی میشود.پس 4 گزینه صحیح است در کتاب پاتولوژِ رابینز به طور واضح در صفحه461 گفته شده

برای سوال 55: بیوشیمی عمومی (ساختمان و متابولیسم) 68 استرایر 541 سرین و اینوزیتول هر دو منفی یک هستند. سرین یک بار منفی و یک مثبت داره که یکدیکر را خنثی میکند ولی بار کلی ان به دلیل وجودohمنفی است.در مورد اینوزیتول هم همینطو
56:
لنینجر ترجمه رضا محمدی انتشارات آییژ ویرایش چهارم جلد اول ص 264 جدول 7-2 آگارز هتروپلی ساکاریدی از D-gal و 3,6 anhydro L-gal نه ترکیبی از D-gal و L-gal . سوال اشتباهه... باید حذف شه

kolouche

New member
بچه ها سلام
من زبانو حساب کنم درصدامو میگم...
بچه ها واسه سوال 30، امروز یکی از دوستام ی چیزی گفت....
میگه بتا دو بازآرایی داره. اولی بازآرایی dj و دومی vdj ..... تو گزینه ها فقط بتا بود ک d داره....
اگه واقعا این دلیل صحیح بودن گزینه 4 باشه ، متن سوال خیلی گنگ و مبهم بوده....

منم ایمنی خیلی بد بود.... غلطام بالا....
بیو هم بدتر از خ لیلی شد....سوالای اعتراضیمم 45/1/56/98/114/ هستش.....
بعد ی سوال: تاثیر زبان تو نمره بیشتر از بقیه درساست؟؟؟..... چون گفتین ک نحوه محاسبه نمره واسه همه درسا جز زبان ی جوره...

kolouche

New member
منم تا جایی ک یادم بود هر سوالو در نهایت چی زدم:
ایمنی:72- بیو: 40 (ای نمیرن الهی)- زیست: 55 - میکروب:33- زبان:68

Kianoosh.m

New member
خانوم سارا من کتاب ابوالعباسم انتشارات اندیشه رفیعه این فصل و صفحه: فصل 8 صفحه 270 و 271
اگه واسه شما فرق داره، فصل 8 بخش تیموسیت های دوگانه منفی رو بخون شاید چیزی گیرت بیاد. من که کلا نمیفهمم

Kianoosh.m

New member
فصل 23 لودیش هم یه چیزایی نوشته راجع به بازارایی ولی فکر نکنم بدرد بخوره

Kianoosh.m

New member
بچه ها واسه 98 و 114 کسی نمیدونه کجای لودیش رو باید گشت؟ 2تا سوال خیلیه ها

doosty

New member
بر عکس من به کلید امنی اعتراض دارم الان اعصاب ندارم سوال 45 ز ده ج ولی من تو نکته هام بوده وزدم الف کسی نیست الان رفرنس نشونم بده؟؟
سوال 30 چرا شده د؟؟؟قیبل پرسیدم کسی پیزی نگفت
سوال 29 هم به نظرم که هر چهارتاش درسته
رو بیوشیمی هم اعتراضی نداریذ؟؟؟عجب
من امنی شدم 71
بیوشیمی 40 کارو خراب کرده
میکروب 65
سل 75
زبان هم 50(کم تر شد با کلید جدید
کبا بیو کارو خراب کزده:dadad4:

فک میکنید با این درصدا کدوم شهر را رو قبول بشید؟

reza 88

New member
سلام دوستان به نظر من سوال 38 هم غلطه و جواب همون الف میشه اما چون رفرنس نخوندم نمیتونم پیداش کنمنظر شما چیه؟

Kianoosh.m

New member
سلام دوستان به نظر من سوال 38 هم غلطه و جواب همون الف میشه اما چون رفرنس نخوندم نمیتونم پیداش کنمنظر شما چیه؟

رضا جان داداش گل رو سوال 38 بچه ها تعصب دارن اول خ.ل.ی.ل.ی گفته بود 1 همه تلاش کردن که ثابت کنن 3 میشه، حالا که بهداشت گفته 3 با سکوت از کنارش میگذریم .. :دی

Kianoosh.m

New member
نمیدونم امسال با سال قبل فرق داره خدا کنه به اعتراض جواب بدن
تهران شد شد نشد به جهنم:p7977cujr38iyymsu8:

نگو اینو... تهران که حتما نباید باشه. خداروشکر کنید جای من نیستین.. که کلا دیگه واسه دل خودم دارم اعتراض میکنم!

sa@@ra

New member
نگو اینو... تهران که حتما نباید باشه. خداروشکر کنید جای من نیستین.. که کلا دیگه واسه دل خودم دارم اعتراض میکنم!

شرایطی هست که باید تهران باشم متاسفانه
من که واسه سوالا رفرنس دادم تو خیلیاش با ما مشترکی:65d6a5d6s:

Kianoosh.m

New member
شرایطی هست که باید تهران باشم متاسفانه
من که واسه سوالا رفرنس دادم تو خیلیاش با ما مشترکی:65d6a5d6s:

آره ولی... ببین من چیارو اشتباه زدم.. سوال 10، 11، 15، 17
موقع جواب دادن حتی به ذهنم رسیده بود که اون لعنتی کلسیمه، یا ccl21 درسته. سوال 17 میدونستم که SLE منتشره هست، ولی زدم 1
سوال 20 میدونستم که 1 و 2 و 3 درست نیست ولی نزدم 4! سوال 35 تنها چیزی بود که از واکسن یادم بود ولی نزدم. خب میبینی چرا میگم قبول نمیشم؟ آخه کی اینهمه سوال ساده رو راحت از دست داده؟

sa@@ra

New member
آره ولی... ببین من چیارو اشتباه زدم.. سوال 10، 11، 15، 17
موقع جواب دادن حتی به ذهنم رسیده بود که اون لعنتی کلسیمه، یا ccl21 درسته. سوال 17 میدونستم که SLE منتشره هست، ولی زدم 1
سوال 20 میدونستم که 1 و 2 و 3 درست نیست ولی نزدم 4! سوال 35 تنها چیزی بود که از واکسن یادم بود ولی نزدم. خب میبینی چرا میگم قبول نمیشم؟ آخه کی اینهمه سوال ساده رو راحت از دست داده؟

حالا اینقد حرص نخور:
منم اشتباهات الکی کردم که بیشترش مال حوزه مزخرف و گندمون شهید بهشتی بود افتاب تو مغز سرمون بود رو پا بودیم تا 2:50 بعدشم جایی که بودم کولر نداشس یه وضعی مسکن خوردم سر جلسه

Kianoosh.m

New member
من وقتی به اشتباهام فکر میکنم باور کن دیوونه میشم، خودم نمیدونم چرا اینکارو کردم. سوال 60 رو روز قبل کنکور یچی مشابهش رو به دوستم توضیح دادم، سر جلسه خودم غلط زدم. اگه مثل کنکور کارشناسی و و و .... بلد نبودم اصلا ناراحت نمیشدم، ناراحتم که اولین باری بود که واقعا خونده بودم واسه کنکور ولی همچین اشتباهاتی داشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا