نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mortezahaji

New member
اما در مورد خرید لب تاب برا بچه های آماری
محاسبات آماری جز محاسبات خیلی سنگین کامپیوتری محسوب نمیشود اگه زیاد نمیخواید از جیب مبارک هزینه کنید یه لبتاب با پردازنده cor i3 هم میتونه کارتون رو راه بندازه(البته جز در شرایط بد مالی این نوع رو توصیه نمی کنم با قیمت حدود 1 تا 1.5 میلیون بستگی به برند)
متناسب ترین لبتاب برا بچه های آمار لب تاب هایی با پردازنده cor i5 می باشد که می شه گفت نسبت به قیمت و توان پردازشی قابل قبول میباشند و هر برنامه آماری را به راحتی اجرا میکنند(قیمت حدود 1.800 تا 2.5 میلیون بستگی به برند)
و حالا کسایی که میخواین یه لب تاب تووپ بگیرند مخوصا برا بازی و عملایات سنگین برن سراغ پردازنده چهار هسته ای Cor i7 که در حد کار بچه های گرافیست است(قیمت از 2.5 تا 3.5 میلیون)
اما در مورد برند لبتاب رو زیاد در نظر نگیرید چون همشون غیر از اپل تقریبا در یه سطح هستند
بعد از اپل با قیمت های نجومی اش (تا ده میلیون)
hp،toshiba،sony رو در اولیت داشته باشید باقیشون به جز فوجیتسو در یه سطح هستند(ترجیحا فوجیتسو نگیرید)
بگد لبتابی با این مشخصات می خواید(مارک به سلیقه خودتون)
cpu:intel cor i5
hdd:500
ram:4
grafic:2
قیمتشم به طور متوسط به 2 میلیون نمیرسه
بالاتر خواستید بگیرید
cpu:intel cor i7
hdd:1000
ram:8
grafic:4
کمپانی dell یه مدل اینسپایرون 5521 داره که قیمتش 2.400 (به نظرم ارزششو داره)
دیگه انتخاب با خودتون
hp,toshiba,fojitsu پول مارکشون و میگیرن و قطعاتشون هم تحریمه.dell هم که آمار خرابیاش جدیدن زیاد شده. بعد از APPLE دومین برند دنیا IBM هست که LENOVO لب تاپ
هاشه. منم دارم راضیم

masoudjani

New member
hp,toshiba,fojitsu پول مارکشون و میگیرن و قطعاتشون هم تحریمه.dell هم که آمار خرابیاش جدیدن زیاد شده. بعد از APPLE دومین برند دنیا IBM هست که LENOVO لب تاپ
هاشه. منم دارم راضیم

دوست عزیز علت آمار بالای خرابی های dell رو میدونی چیه؟
چون بشترین تعداد لبتاب بین مردم از دل خریداری شده.
عین این میمونه بگی تصادفات پراید بشتره خوب معلومه وقتی تعدادش بالاتره احتمال تصادفش بالاتره!

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
دوستان عزیز سلام. طاعات و عبادات همگی قبول باشه.
من دارم به این نتیجه میرسم که امار زیستی نرم. دلایل زیادی برای خودم اوردم. یک دلیلش این بود که من واقعا زحمتیکه برای کنکور امار ریاضی کشیدم اونقدر برای امار زیستی نکشیدم و خدا کمکم کرد و رتبه خوبیهم آوردم.
دلیل دیگش اینه که بنظرم کنکور زیستی قبولیش خیلی راحتتر از کنکور آمار ریاضی هستش و اگر کسی الان بره رشته ای مثل امار اقتصاد میتونه بعدا دوباره زیستیهم بخونه جه بسا افرادی هستند که اینطوری ادامه تحصیل دادن و علمشون هم کاملتره.
مزیتی که داره که الانم گفتم اینه که زمانیکه در چند گرایش ادامه تحصیل بدی اشراف بیشتری بروی رشته خودت داری وبا خیلی از مسائل دیگه نامانوس نیستی.

دلیل دیگم اینه که احساس میکنم زیستی برام تازگی نداره و رشته ای مثل اقتصاد تازگیه بیشتری برام داره و میتونم تو این رشته مطالب کاربردیه جالبیرو دنبال کنم.

سلام :ad54ad: طاعات و عبادات شما هم قبول باشه .
گفتید آمارزیستی قبولیش راحته !!! ولی برای کسی راحته که خونده باشه ! رقابت سخت تره ... چون هم آمارزیستی تعداد قبولی کمتری داره و هم باید برای قبولی توی کنکور تعداد بیشتری تست رو صحیح جواب بدی و کوچکترین ریسک و اشتباهی نمره رو کاهش میده !
من قبول دلرم که آمارریاضی هم رشته ی خیلی خوبیه ... خودم به شخصه آماراقتصادی علامه و آماراقتصاد و آماربیمه ی بهشتی جزو انتخابهای اولمه !ولی با اطلاعاتی که بدست آوردم موقعیت شغلیه آمارزیستی خیلی بهتره ! البته همه چیز به شانس و قابلیت افراده و از همه مهمتر حمایت "خدا" ...
براتون آرزوی موفقیت میکنم :riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

babak.stat1

New member
دوست عزیز علت آمار بالای خرابی های dell رو میدونی چیه؟
چون بشترین تعداد لبتاب بین مردم از دل خریداری شده.
عین این میمونه بگی تصادفات پراید بشتره خوب معلومه وقتی تعدادش بالاتره احتمال تصادفش بالاتره!

سلام بر دوست خوبم احواله شما؟؟؟
نماز و روزت قبول.
مسعود جان می بینم که شما در امور رایانه هم دستی برآتش داری. جانا حرفه دلمونو زدی دوستان پولاتونو برای غیر اپل هدر ندید.

babak.stat1

New member

سلام :ad54ad: طاعات و عبادات شما هم قبول باشه .
گفتید آمارزیستی قبولیش راحته !!! ولی برای کسی راحته که خونده باشه ! رقابت سخت تره ... چون هم آمارزیستی تعداد قبولی کمتری داره و هم باید برای قبولی توی کنکور تعداد بیشتری تست رو صحیح جواب بدی و کوچکترین ریسک و اشتباهی نمره رو کاهش میده !
من قبول دلرم که آمارریاضی هم رشته ی خیلی خوبیه ... خودم به شخصه آماراقتصادی علامه و آماراقتصاد و آماربیمه ی بهشتی جزو انتخابهای اولمه !ولی با اطلاعاتی که بدست آوردم موقعیت شغلیه آمارزیستی خیلی بهتره ! البته همه چیز به شانس و قابلیت افراده و از همه مهمتر حمایت "خدا" ...
براتون آرزوی موفقیت میکنم :riz304:

سلام ه م ک ل ا س ی. احواله شما؟؟؟؟
بابا دوستان چرا هنراشونو رو نمی کنن؟؟ شما آمار ریاضی رتبت چند بو؟؟؟؟
معلومه اونجا هم ترکوندی که دنبال شهید بهشتی و علامه هستی دیگه.
آفرین واقعا ایول

Minaa.Gh

New member
نماز و روزت قبول.
مسعود جان می بینم که شما در امور رایانه هم دستی برآتش داری. جانا حرفه دلمونو زدی دوستان پولاتونو برای غیر اپل هدر ندید.

:dadad4:نظرتون راجع به sONY چیه ؟؟؟

Minaa.Gh

New member
سلام ه م ک ل ا س ی. احواله شما؟؟؟؟
بابا دوستان چرا هنراشونو رو نمی کنن؟؟ شما آمار ریاضی رتبت چند بو؟؟؟؟
معلومه اونجا هم ترکوندی که دنبال شهید بهشتی و علامه هستی دیگه.
آفرین واقعا ایول

سلاااام :riz304: به به ! حال شما ؟؟؟ مرسی ... من خوبم :rolleyessmileyanim:
رتبم بد نبود خدا رو شکر :a2d3: امید قبولیم تو علامه بالاست :sarma: ولی من آمارزیستی رو رها نمیکنم هم ک ل ا س ی .

masoudjani

New member
نماز و روزت قبول.

سلام بابک جان.احوالت؟فعلا که لحظه شماریم تا 8 شهریور!
تقاضای خرید نوع لبتاب از طرف دوست و آشنا زیاد بود برا همین یه مطالعه مختصر رو انواع لبتاب ها داشتم شمام امری داشتی در خدمتیم

babak.stat1

New member
:dadad4:نظرتون راجع به sONY چیه ؟؟؟

از من میشنوی macbook air apple بگیر که هم خیلی سبکه هم اینکه cor i5 اپل بگم با cor i7 برند های دیگه برابری میکنه چندان مبالغه نکردم.
اگه مبلغ کمتری می خوای خرج کنی Asus n43s مدل بسیار خوبیه.

masoudjani

New member
:dadad4:نظرتون راجع به sony چیه ؟؟؟

دقت کرده باشی دست اکثر استادا که اپل ندارن سونی دارن!
لب تاب خوبیه ولی با مدل های مشابهش حدود 500 تا 1 میلیون گرانتره تقریبا بعد از اپل گرانترین لبتابه بازاره
من خودم دوس ندارم پول اضافی بدم بابت مارک!
جز اپل که به خاطر هارد های ssd و مک بوک و مک پرو و این تمام قطعاتش رو خودش میسازه و میزان متچینگش فوق العاده اس مثل پولش
بقیه مارک ها در یه سطح به علاوه و منهای 10 درصد اختلاف
حالا تصمیم با خودتونه که ارزش داره پول اضافی بدید یا نه

babak.stat1

New member
سلام بابک جان.احوالت؟فعلا که لحظه شماریم تا 8 شهریور!
تقاضای خرید نوع لبتاب از طرف دوست و آشنا زیاد بود برا همین یه مطالعه مختصر رو انواع لبتاب ها داشتم شمام امری داشتی در خدمتیم

آقا نگو تورو خدا شما 2 روزو بیشتر کردی که؟؟؟ نتیجه 6 شهریور میاد دوستان بیاید یه برنامه بریزیم کاری و شرو کنیم تا 6 شهریور سرمون گرم باشه.
دوستان نظر بدن اگه پیشنهادی دارن؟؟؟

Minaa.Gh

New member
از من میشنوی macbook air apple بگیر که هم خیلی سبکه هم اینکه cor i5 اپل بگم با cor i7 برند های دیگه برابری میکنه چندان مبالغه نکردم.
اگه مبلغ کمتری می خوای خرج کنی Asus n43s مدل بسیار خوبیه.

آها :smiliess (12): ممنون

Minaa.Gh

New member
دقت کرده باشی دست اکثر استادا که اپل ندارن سونی دارن!
لب تاب خوبیه ولی با مدل های مشابهش حدود 500 تا 1 میلیون گرانتره تقریبا بعد از اپل گرانترین لبتابه بازاره
من خودم دوس ندارم پول اضافی بدم بابت مارک!
جز اپل که به خاطر هارد های ssd و مک بوک و مک پرو و این تمام قطعاتش رو خودش میسازه و میزان متچینگش فوق العاده اس مثل پولش
بقیه مارک ها در یه سطح به علاوه و منهای 10 درصد اختلاف
حالا تصمیم با خودتونه که ارزش داره پول اضافی بدید یا نه

ممنون بخاطر توضیحاتتون :riz304: مرسی ...

Minaa.Gh

New member
آقا نگو تورو خدا شما 2 روزو بیشتر کردی که؟؟؟ نتیجه 6 شهریور میاد دوستان بیاید یه برنامه بریزیم کاری و شرو کنیم تا 6 شهریور سرمون گرم باشه.

واقعا" فکر خوبیه :a2d3:
ولی راجع به موضوع فعلا نظری ندارم :rolleyessmileyanim:

تعداد مراجعین خیلی کم شده !!! انگار اون شور و شوق گذشته دیگه نیست ...

masoudjani

New member
بابک میتونی یه سایت راه بندازی؟

Minaa.Gh

New member
مگه بعد کنکور چه حسی داشتی؟؟؟؟

وای یعنی بقیه چیکار کردن !
وای یعنی قبول میشم !!!
یعنی کجا قبول میشم !!!
چرا زمان نمیگذره !!!
کی 6 شهریوره ؟؟؟
یعنی 6 شهریور چی میشه ؟!!!!
نکنه یهو مردود بشم ! !!!!
نکنه جایی که میخوام نشه !!!
و . . .

Minaa.Gh

New member
کلا" حس جالبی نیست ! خیلی طول میدن قضیه رو !
آینده ام تو ابهامه !!!!!
کاش زودتر اعلام میکردن دیگه ! :smiliess (2):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا