نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
خب دوستان عزیز با اجازه ی آقای مدیر دوستان رو موضوع یا انجام کاری فکر کنند که بتونیم بصورت دسته جمعی انجامش بدیم .
حالا اونایی که موافقن اعلام کنند تا یه زمانی و برای فکر کردن بدیم یا که نه در صورت عدم استقبال بیخیال شیم.

انگیزه هایتان از کنکور چی بود
از خودم شروع می کنم بعد هم دوستان خواستید بگویید

معدل لیسانسم پایین بود انگیزه ای شد که بیام ارشد و این معدل رو محو کنم !!!!!!!!!!!!
به دروس کاربردی علاقه داشتم برخلاف دروس محض که ازش فراری بودم
قرار گرفتن در جو دانشجویان و محیط گروه امار زیستی قبل از این که برای کنکور شروع به خوندن کنم انگیزه ای شد که این کنکور رو جدی بگیرم
نبود کار مناسب با مهارت هایی که داشتم !
...

راستش تو یکی از انجمن ها دیدم صندلی داغ گذاشته بودن برا کاربران شبی یکیو انتخاب می کردن خیلی جالب بود.موافقین؟

فکر خوبیه دوستان تمایل داشتند چنین عمل کنید به تاپیک
http://olumpezeshki.ir/forum/thread3700-67.html
برای این موضوع پیشنهادی مراجعه کنید

babak.stat1

New member
ماشاله ایقد تعداد ارسال پست بالاست خطای شلوغی سیستم میده

آره واقعا گل گفتی مسعود جان. من با صندلی داغ چندان موافق نیستم آخه اون بچه هام که اینکارو کردن چیزه خوبی از توش در نیومد البته بنظرم؟؟؟
نظرت؟؟؟؟:rolleyessmileyanim:

sanaz

New member
انگیزه هایتان از کنکور چی بود
از خودم شزوع می کنم بع هم دوستان خواستید بگویید

معدل لیسانسم پایین بود انگیزه ای شد که بیام ارشد و این معدل رو محو کنم !!!!!!!!!!!!
به دروس کاربردی علاقه داشتم برخلاف دروس محض که ازش فراری بودم
قرار گرفتن در جو دانشجویان و محیط گروه امار زیستی قبل از این که برای کنکور شروع به خوندن کنم انگیزه ای شد که این کنکور رو جدی بگیرم
نبود کار مناسب با مهارت هایی که داشتم !
...
منم چون به درسای کاربردی علاقه بیشتری داشتم و از محض بدم میومد و همچنین شنیده بودم آمار زیستی موقیت شغلی بهتری داره دوس داشتم آمار زیستیو ادامه بدم
هم اینکه خیلی از دوستام که آمار زیستی میخونن که دانشگاه شیرازن و منو میشناختن بهم توصیه کردن آمار زیستی به روحیاتت بیشتر میخوره:ph34r-smiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

hsbabr2012

New member
سلام دوست من همانطوری که از پست ها پیداست قراره بچه های انجمن هر شب چند مینی دور هم جمع شیم بقول دوستمون مسعود فقط آمار برامون مهمه نه گرایشش
حوشحال میشیم شما هم تشریف بیارید رونقی ببخشید به جمعمون.

سلام اقا بابک. دوست دارم در این جمع کاملا گرم اماری شرکت داشته باشم.

biosta

Well-known member

hsbabr2012

New member
منم چون به درسای کاربردی علاقه بیشتری داشتم و از محض بدم میومد و همچنین شنیده بودم آمار زیستی موقیت شغلی بهتری داره دوس داشتم آمار زیستیو ادامه بدم
هم اینکه خیلی از دوستام که آمار زیستی میخونن که دانشگاه شیرازن و منو میشناختن بهم توصیه کردن آمار زیستی به روحیاتت بیشتر میخوره:ph34r-smiley:

من دقیقا از تابستون سال پیش که شروع کردم برای کنکور ارشد خوندن و فکر کنم از 24 تیر هم شروع کردم، بیشتر بخاطر این بود که حس کردم اگر ادامه تحصیل بدم فایده بیشتری در رشته خودم آمار خواهم دااشت جدای از هر گرایشی، و واقعا با این نیت شروع کردم.

babak.stat1

New member
سلام اقا بابک. دوست دارم در این جمع کاملا گرم اماری شرکت داشته باشم.

دوستان عزیز من پیشنهاد آقای مدیر و یه نمه تغییر میدم.
قبول دارید که تک تک ما که برای آمار در گرایش های مختلف درس خوندیومو خودمونو برای ارشد آماده کردیم یه چشم اندازی برای آیندمون داریم چطوره هر کی چشم انداز آینده خودشو بگه تا هم کمکی بشه برای دیگران هم انگیزه ای برای کسانی که قصد خوندن هر گرایشی و دارن؟؟؟ چطوره؟؟؟

Minaa.Gh

New member
سلام دوست عزیز. بله شما درست میگید رقابت در کنکور زیستی به خاطر کم بودن سوالا و کم بودن زمان سختتره. خودم کاملا به این موضوع واقفم. ولی اگر دقت کنید گفتم نسبت به کنکور امار ریاضی آسونتره قبولیش منظور از قبولیشم این هستش که نتیجه خوب گرفته بشه واقعا که این نتیجه خوب گرفتن برای کنکور آمار ریاضی به نسبت سختتره چون سطح سوالات بالاتره و فکر کنم چون شما تجربشو دارین کاملا درک میکنید چی میگم.

بله ... موافقم که سطح سوالات آمارریاضی خیلی بالاست ! ولی خیلی از سوالات خیلی پیچیده و بعضی هاش با منابعی که اعلام میکنن و اطلاعاتی که با تلاش به دست آوردیم اصلا سر جلسه قابل حل نیست ! وقتی یکی بعدا برات حلش میکنه با خودت میگی :وای چه راحت !!ولی واقعا سخته...خیلی سخته اون همه خلاقیت ! برای من یکی واقعا سخته ! شاید بعضی ها بگن این خوبه که سوالات اینطوری باشه !شاید لذت میبرن ! ولی به نظر من زیاد عقلانی نیست ! آره ! بیرون از جلسه بتوند بعد از چند ساعت کلنجار به نتیجه برسی واقعا لدت بخش و شیرینه !!!! ولی نه سر جلسه ! از نظرم آمارزیستی در همین سطحی که هست خوب و عقلانی تره !فقط از سوالات آمارریاضی استفاده نکنه و خلاقیت به خرج بده عاااالی میشه :rolleyessmileyanim:

sanaz

New member

برای صحبت غیر درسی مثل صندلی داغ که مثلا" حدود چه بسا 30 تا صفحه پست گذاشته میشه به تاپیک
http://olumpezeshki.ir/forum/thread3700-67.html
مراجعه کنید
این جا نباشه .
اگر در مورد انگیزه هایتان صحبت می کنید همین جا بگویید

چشششششمممم
بچه ها جناب بیو دعوامون کرد بیاین اون تاپیک دیگه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

biosta

Well-known member
آقای مدیر گفتن اگه قراره صندلی داغ راه بندازیم بریم اون تاپیک.
هنو که صندلی داغ اکی نشد؟؟؟؟

آخه بچه های قدیمی انجمن می دونند من حساس هستم که مطالبی که تو هر تاپیک گذاشته میشه به عنوان تاپیک بخوره
بنابرین گفتن که " بریم اون تاپیک "
اما صندلی داغ نداریم
و صحبت در همین تاپیک از "نگاه داوطلبان و دانشجویان آمار از آینده شغلی خودشان و و به طور جامع تر آینده شغلی گرایش های امار هست ".

babak.stat1

New member
این خیلی خوبه :a2d3: جناب biosta !!!!!
این بحث که "هرچه میخواهد دل تنگت بگو " نیست !!!
بذارید همینجا بمونیم :rolleyessmileyanim:

متشکر ه م ک ل ا س ی.
اولین نظر مثبت سایر دوستان هم نظرشونو بدن تا ببینیم این موضوع به تایید جمع میرسه یا نه؟؟؟؟

masoudjani

New member
جناب مدیر تا یک ماه دیگه پرونده کنکور زیستی 92 و تمام خاطره ها تلخی ها و شیرینی هاشو این تاپیکو ... بسته میشه
بچه هام که اکثرا به این تاپیک عادت کردن و سر میزنن و پست هاشون رو اینجا میزارن
پس نمیشه یه بندی تبصره ای تغییر عنوانی چیزی پیدا کنید که همه اینجا پست بزارند؟:sad:

Minaa.Gh

New member
نه !!!!
آینده ی شغلیه آمارزیستی فقط !!!!
اینجا آمارزیستی حرف اولو میزنه دیگه !!!!:21:

لطفا"

biosta

Well-known member
به طور کلی مورد نظر داشته باشید که :

متشکر ه م ک ل ا س ی.
اولین نظر مثبت سایر دوستان هم نظرشونو بدن تا ببینیم این موضوع به تایید جمع میرسه یا نه؟؟؟؟

دوستان اگر با نوشته ای در بین نظرات موافق بودید با لایک کردن اون نوشته موافقت خودتان را اعلام کنید
در صورت مخالف بودن با پست در چار چوب قوانین انجمن مطلبتان را بنویسید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا